Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 61 do 70 z 87

Temat: Allegro\Ebay - sprzedawcy, których nie polecamy

  1. #61
    armorsnake's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wawa
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    21 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Dziękuje Ci bardzo Sebek_DTR za opinie bo juz byłem umówiony z tym sprzedającym, dobrze ze mu nie zapłaciłem jeszcze

  2. #62

    Data dołączenia
    Jun 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rzeszow
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    raz

    Domyślny zbedne

    UWAGA!!! pisze bo moze komus sie to przyda. jesli kogos interesuja lotki tylnej klapy od uzytkownika allegro: emilo3, to szczerze odradzam. dzis dostalem od niego towar i musze przyznac ze jakosc wykonania jest taka ze wstydzilbym sie zamontowac tego do ciagnika. lotka jest popekana na krawedziach, krawedzie ktore maja miec idealna linie polokragla oraz rowna grubosc sa jak pofalowana linia ktora w kazdym miejscu ma inna grubosc. lotka nie przylega idealnie do klapy jak obiecuje sprzedawca. gdyby przeciac lotke na pol i porownac lewa str z prawa to na oko by bylo widac ewidentnie brak jakiejkolwiek symetrycznosci. lotka zapodkladowana pedzlem, nawet chyba nie jest to podklad akrylowy!! jednym slowem straszne dziadostwo, zeby doprowadzic to do stanu ktorym nie trzeba by sie bylo wstydzic trzeba by poswiecic ladne kilkanascie godzin na samo szpachlowanie, a nie o to w tym wszystkim chodzi skoro sie kupuje. pozdrawiam

  3. #63

    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Komorniki
    Auto
    Audi TT MK2
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Spotkałem się z dziwną sytuacją podczas kontaktu z allegrowiczem artscars. Wysłałem zapytanie i szybko dostałem odpowiedź. Wymieniłem kilka maili i w końcu poprosiłem o cenę i zdjęcia przedmiotu. Od tego momentu zapadła cisza. Tego maila wysyłałem jeszcze kilka razy ( z różnych moich skrzynek), ale bez efektu. W końcu spróbowałem wysłać inne pytanie z innego zupełnie konta i o dziwo otrzymałem odpowiedź.

    Jest to dla mnie o tyle dziwne, że ten sprzedawca ma same pozytywy i widzę, że nawet stolniczkow u niego coś kupował. Radzę jednak uważać, bo skoro facet ma takie podejście do potencjalnych klientów, to równie dobrze może coś wywinąć po zapłaceniu.

  4. #64
    momo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biala Podl./Lublin/Wwa 15%/70%/15%
    Auto
    Audi Q
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Czasami z mailami tak chyba ma, pamiętam, że kiedyś też nie doczekałem się odpowiedzi, albo zwyczajnie wyjeżdżał akurat po auta, trzeba było dzwonić. Nie tylko Stolniczkow brał u Artura, sporo osób coś kupowało i były zadowolone. Nie jest osobą anonimową, wiele osób w tym ja miało z nim kontakt w realu, i generalnie w warszawskim środowisku jest raczej rozpoznawalny. Ja nie pisałbym w obronie pierwszego lepszego sprzedawcy od którego coś brałem. Ale sporo rzeczy od niego kupowałem i nigdy nie było problemu, wręcz przeciwnie byłem bardzo bardzo zadowolony. Nie sądzę, żeby coś kombinował, potrafił mi wysłać busem części, a zapłata przy okazji jak akurat byłem w Warszawie. Albo dawał mi kilka rodzajów części, żeby zobaczyć która podpasuje, płaciłem za jedną, a resztę mu odsyłałem. Jeśli coś nie działało też nie było nigdy problemów z wymianą czy zwrotem kasy. Mało tego, zawsze chętnie pomagał i doradzał w problemach technicznych u mnie przy swapie, dawał namiary na ludzi którzy mogli mi pomóc itp. Powyżej opisane przykłady, rzadko się zdarzają wśród allegrowych sprzedawców części. Badej, jak kupujesz na allegro, to pewnie sam wiesz na jakich typów można trafić, a Artur to ręcze Ci ich przeciwieństwo. Zadzwoń do niego bo nie chce mi się wierzyć, że w krótkim czasie zmieniło się jego pozytywne nastawienie do klientów.

  5. #65

    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Komorniki
    Auto
    Audi TT MK2
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Dzięki momo za dodatkowe wyjaśnienie. Tak, jak pisałem, dla mnie to było dziwne, że ktoś tak nagle przerywa kontakt, a na mail z innego aliasu odpisuje od razu. Po tym piszę znowu w mojej poprzedniej sprawie i znowu echo. Mogę więc wykluczyć ewentualny wyjazd czy coś podobnego. Nie lubię handlować*na telefon, lubię mieć wszystko napisane, bo już parę razy się spotkałem z tym, że druga osoba nie pamiętała, co obiecała itp. Ja już zamówiłem poszukiwane części gdzie indziej.

  6. #66
    momo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biala Podl./Lublin/Wwa 15%/70%/15%
    Auto
    Audi Q
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez badej Pokaż post
    Dzięki momo za dodatkowe wyjaśnienie. Tak, jak pisałem, dla mnie to było dziwne, że ktoś tak nagle przerywa kontakt, a na mail z innego aliasu odpisuje od razu. Po tym piszę znowu w mojej poprzedniej sprawie i znowu echo. Mogę więc wykluczyć ewentualny wyjazd czy coś podobnego. Nie lubię handlować*na telefon, lubię mieć wszystko napisane, bo już parę razy się spotkałem z tym, że druga osoba nie pamiętała, co obiecała itp. Ja już zamówiłem poszukiwane części gdzie indziej.
    Spoko, zdrowe podejście. Jak podał maila i nie odpisuje, to akurat sam sobie winny, ale jest bardzo dobrym i pewnym źródłem części do S3 i 3.2

  7. #67
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    podpisuje się pod tym co napisał momo
    pisałem, dzwoniłem, byłem i nie było problemu
    sprzedawca warty polecenia tylko jak sam twierdził narzeka na brak czasu

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  8. #68
    Karlos's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Uwazajcie na uzytkownika alledrogo "Koral"

    Ma sporo niesprawdzonych - uszkodzonych czesci. Jest pozniej problem z reklamacjami.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #69
    chudy92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    795 razy
    Podziękował
    516 razy

    Domyślny

    Uważajcie na sprzedawcę 'emiel3' (Emil Chodak, Gorlice). Kupiłem u niego lewą lampę, prosił o wysłanie sms z danymi do wysyłki i to był mój błąd, że nie kupiłem na allegro tylko za pobraniem...
    Co ciekawe, na liście przewozowym w nazwie firmy znany 'LUXCAR'

    Ogłoszenie: 'Kupujesz towar ze zdjęcia!'

    Zdjęcia lampy na aukcji:



    Zdjęcie lampy, która do mnie przyszła:

    A3 8L Hatchback 3D 1997r [1.6 AEH - 101/145] A3 8L Hatchback 3D 2001r [1.8t AUM - 229/322] A4 B6 Avant 2002r [1.9tdi AVF - 164/374] A3 8V Limousine 2015r [2.0tfsi CNTC - 343/487]

  10. #70
    Emaxxxo's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wadowice
    Auto
    Ford Mustang 5.0 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez chudy92 Pokaż post
    Uważajcie na sprzedawcę 'emiel3' (Emil Chodak, Gorlice). Kupiłem u niego lewą lampę, prosił o wysłanie sms z danymi do wysyłki i to był mój błąd, że nie kupiłem na allegro tylko za pobraniem...
    Co ciekawe, na liście przewozowym w nazwie firmy znany 'LUXCAR'

    Ogłoszenie: 'Kupujesz towar ze zdjęcia!'
    Szkoda Chudy że się naciąłeś.

    Kupiłem od niego dwie lampy również polifty do naszych a3, obydwie obgadane ceny oczywiście niższe niż na aukcji, transakcja "na gębe".
    Facet wysłał za pobraniem jedną, z 3 tygodnie trafiłą się druga którą też kupiłem w dobrej kasie i wszystko przyszło elegancko.
    Spróbuj może do niego napisać, może popełnił błąd,bądź coś w tym stylu..

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •