Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokazane rezultaty 81 do 87 z 87

Temat: Allegro\Ebay - sprzedawcy, których nie polecamy

  1. #81
    hubi_pl's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi TT
    Model
    Inny
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    18 razy

    Domyślny

    Nic poza....setki transakcji i nie nauszyles sie....szkoda ze taka droga nauczka, a kolo niepowazny.

  2. #82

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    czy jesli zgłosze na policje to cokolwiek pomoże? spiszą go czy coś cokolwiek?

  3. #83

    Data dołączenia
    Dec 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Seat Leon
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T BAM

    Domyślny Nie polecam allegrowicza MAR-SELLS

    Witam. Odradzam i nie polecam jakichkolwiek kontaktów i interesów ze sprzedającym MAR-SELLS, inicjały M.K. Kupiłem poliftowe fotele kubełkowe do mojej A3 na aukcji:
    http://allegro.pl/kubly-audi-a3-lift-i4554833806.html .
    Fotele na zdjęciach były w ładnym stanie i z bocznymi poduszkami powietrznymi. Gdy towar do mnie dotarł okazało się, że fotel kierowcy posiada wypaloną dziurkę i co bardzo dziwne fotele przyszły bez airbag oraz bez szufladek (podobno można dokupić u niego za 30zł/szt...) Po wielu próbach kontaktu ze sprzedającym i załatwieniu sprawy polubownie ustaliliśmy, że zwróci mi nie wielką sumę w zamian za brak poduszek i dziurkę. Na początku wmawiał mi, że wysłał fotele z airbag i bez dziurki, trochę się motał, ale powiedział, że zwróci część kasy więc ok. Na przelew czekam około 2 tygodnie i nic, cisza. Sprzedawca nie odpowiadał na kontakt, później mnie wyśmiał. Tak więc jeszcze raz odradzam jakiekolwiek interesy z nim i przestrzegam.

  4. #84

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nysa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny Żarówki z Allegro

    Witajcie, jeśli ktoś z Was przymierza się do kupna żarówek z Allegro, to zdecydowanie odradzam sprzedającego Malgorzataa2, lepiej dopłacić parę złotych i kupić u innych. Nie ma z nimi żadnego kontaktu, po kilkunastu telefonach odebrali i obiecała mi babka że jeszcze dziś wyśle jak się potem okazało zrobiła to 5 dni później, a ja cały czas jeździłem z jedną spaloną. Po kilku dniach trafiłem na faceta który zaczął z ku.. i chu... lecieć przez telefon więc zakończyłem rozmowę. Ogólnie paczka szła prawie 2 tyg bo wysłali ekonomiczną z poczty, a zapłaciłem za kuriera. Na szczęście żarówki były sprawne, gdyby nie to, myślę że na reklamacje/ zwrot nie ma co liczyć

  5. #85
    Bednarko's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa/Bury UK
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Włącznik świateł pod halogeny - 120zł
    http://olx.pl/oferta/wlacznik-swiate...tml#7483a2fd19
    nie polecam, kupiłem ten włącznik i oto co dostałem:
    http://i62.tinypic.com/5bc4h.jpg
    na plus że sprzedawca zwrócił pieniądze po odesłaniu włącznika

  6. #86
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    Nie polecam zakupow u 1moto-mar1: http://allegro.pl/show_user.php?uid=7025864.
    Kupilem wtryskiwacze ktore mialy miec oznaczenia VAG: 03L-130-277 (BOSCH: 0-445-116-030), dostalem wtryskiwacze o oznaczeniach VAG: 03L-130-277 (BOSCH: 0-445-116-011). Problem w tym ze BOSCH nie robil wtryskiwaczy o takiej kombinacji oznaczen.
    Po zwróceniu wtryskiwaczy, zwrot pieniedzy nie nastapil w przeciagu ustawowych 2 tygodni. Praktycznie caly czas jakas sciema, ze szefa nie ma itp itd. Pomoglo dopiero zgloszenie sprawy do rzecznika praw konsumenta i zablkowanie mozliwosci sprzedazy przez allegro - wtedy nagle udalo sie zwrocic pieniadze w niecale 24h.

  7. #87
    DariaDanec.'s Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Chruszcz gdański
    Auto
    a3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kuebk Pokaż post
    Nie polecam zakupow u 1moto-mar1: http://allegro.pl/show_user.php?uid=7025864

    mój neutral dla niego:

    marecki_ka (84) (Kupujący) Neutralny 12 mar 2016, 21:59 5830829213 Pokaż

    Tranzakcja przebiegła pomyślnie. Polecony priorytetowy okazał się zwykłym listem z dostawa szesnaście dni to lekka przesada i w dodatku paragon, a nie faktura Vat o którą prosiłem

    Również nie polecam!

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •