Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokazane rezultaty 41 do 45 z 45

Temat: Słaby zasięg radia

  1. #41

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Hej, Mam problem z odbiorem radia. W miescie wszystko jest ok wyjade dalej i zadne stacje nie odbieraja. Ostatnio troche rozbieralem srodek auta i może cos mi sie rozlaczylo. Może mi ktos podpowiedzieć czy i ktoredy idzie jakas wiazka do anteny lub wzmacniacza?
    Z góry dziekuje.

  2. #42

    Data dołączenia
    Nov 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny Słaby odbiór radia poza miastem a3 8l

    Witam! Radio nieogryginalne, Clarion 202cz, wymieniłem bacik anteny bo stary był już sparciały i nadłamany w jednym miejscu, ale to nie dało żadnego efektu, radio przyzwoicie odbiera w mieście ale jak już się wyjedzie na obrzeża lub wsie to szumi i słaby zasięg jest, odbierają jedynie RMF FM i Zet, reszta bardzo slabo, co może być powodem takiego stanu rzeczy, dodatkowo nie gra subwoofer tylko coś delikatnie brzęczy jak głośność da się na maksa. Nie grzebałem osobiście nic przy tym, samochód kupiłem już w takim stanie. Pozdrawiam

  3. #43

    Data dołączenia
    Nov 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez krzycho546 Pokaż post
    Witam! Radio nieogryginalne, Clarion 202cz, wymieniłem bacik anteny bo stary był już sparciały i nadłamany w jednym miejscu, ale to nie dało żadnego efektu, radio przyzwoicie odbiera w mieście ale jak już się wyjedzie na obrzeża lub wsie to szumi i słaby zasięg jest, odbierają jedynie RMF FM i Zet, reszta bardzo slabo, co może być powodem takiego stanu rzeczy, dodatkowo nie gra subwoofer tylko coś delikatnie brzęczy jak głośność da się na maksa. Nie grzebałem osobiście nic przy tym, samochód kupiłem już w takim stanie. Pozdrawiam
    Wymieniłem na nową antenę i dalej nic, ale zauważyłem, że mam niepodpięty kabelek niebieski z separatora antenowego tylko przyklejony taśmą do czarnego przewodu z separatora. Postanowiłem podpiąć pod niebieski kabelek z radia tzw. remote ale też nie ma lepszej poprawy odbioru radia. Pytanie czy taki separator może być w jakiś sposób się zepsuć, rozważam kupić nowy separator teraz ale nie wiem czy w ogóle jest sens, może ktoś się lepiej zna lub coś doradzi, bo niedługo wymienię całą instalacją. Może problem tkwi w samym radiu?

  4. #44

    Data dołączenia
    Jul 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    słupsk
    Auto
    Audi A3 8L
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny radio szumi

    Witam, problem brzmi tego typu ze po wyjezdzie z "miasta" radio zanika nie szuka zadnej stacji a w miescie czasem dosyc mocno szumi i łapie czasem tylko jedna stacja, co tutaj moze wadzic?

  5. #45

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Jakie masz radio? Fabryczne, dokładane? Więcej info

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •