Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 15 z 15

Temat: Problem z centralnym

  1. #11

    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Co dzisiaj zauważyłem:
    Centralny działa poprawnie.
    Wkładając kluczyk w pozycji pionowej do klapy i przekręcając go w lewo otwiera mi się klapa + drzwi. Zostawiając zamek w pozycji pionowej i zamykając auto lub otwoerając przy drzwiach klapa również się zamyka bądź otwiera.
    Zostawiając zamek w pozycji "w prawo" nawet odryglowując drzwi klapa ciagle będzie zamknięta. Wydaje mi się więc, ze z centralnym wszystko cacy.

    Klapa jednak otwiera się, czasami w czasie jazdy, czy na postoju, tak jakbym naciskał włącznik otwierania nad tablicą rejestracyjną. Wszystko więc wskazuje, ze padł któryś z tych włączników bo widzę, ze są tam dwa. Może jakieś zwarcie etc.?
    Dobrze kombinuję?

  2. #12

    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Po dłuższych oględzinach jestem przekonany, że w przyciskach do otwierania tylnej klapy robi się jakieś zwarcie i dlatego same się otwierają bez mojej ingerencji.
    Gdy zamknę kluczykiem klapę do skrajnego, prawego położenia to odcinam do nich dopływ prądu(nawet z centralnego nie otworzę wtedy klapy) i wszystko jest ok.
    Jak zostawię w pozycji środkowej wtedy otwierają się same kiedy chcą.

    Najwyraźniej czeka mnie rozebranie tego ustrojstwa. Ktoś z was wie czy można się dostać do tych włączników bez wybebeszenia całej klapy?

  3. #13
    pas5's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bern(Szwajcaria)
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Hiv Pokaż post
    Po dłuższych oględzinach jestem przekonany, że w przyciskach do otwierania tylnej klapy robi się jakieś zwarcie i dlatego same się otwierają bez mojej ingerencji.
    Gdy zamknę kluczykiem klapę do skrajnego, prawego położenia to odcinam do nich dopływ prądu(nawet z centralnego nie otworzę wtedy klapy) i wszystko jest ok.
    Jak zostawię w pozycji środkowej wtedy otwierają się same kiedy chcą.

    Najwyraźniej czeka mnie rozebranie tego ustrojstwa. Ktoś z was wie czy można się dostać do tych włączników bez wybebeszenia całej klapy?
    Hej,
    I jak to z tym przyciskiem otwarcia tylnej klapy, naprawiłeś?
    Mam dokładnie te same objawy: w czasie jazdy, postoju, lub zaraz po otwarciu samochodu, klapa bagażnika sama się otwiera, tak jakby ktoś naciskał przycisk otwarcia klapy.(Dodam że mam popsuty mechanizm spryskiwacza, pewnie cieknie jednak go nie używam).
    Mam 8L TDI 5d z 2001 roku.

    Pozdrawiam.
    A3 1.9 TDI ASZ - 170KM/385Nm

  4. #14
    pas5's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bern(Szwajcaria)
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pas5 Pokaż post
    Hej,
    I jak to z tym przyciskiem otwarcia tylnej klapy, naprawiłeś?
    Mam dokładnie te same objawy: w czasie jazdy, postoju, lub zaraz po otwarciu samochodu, klapa bagażnika sama się otwiera, tak jakby ktoś naciskał przycisk otwarcia klapy.(Dodam że mam popsuty mechanizm spryskiwacza, pewnie cieknie jednak go nie używam).
    Mam 8L TDI 5d z 2001 roku.

    Pozdrawiam.
    No faktycznie 1 z dwóch przycisków otwierania klapy nie działa-robi zwarcie. Odłączyłem ten felerny i jest ok

    Wymontowałem ten stary nie działający, a potrzeba odkręcić zamek tylnej klapy żeby wyjąc przycisk i czekam na odpowiedź ze sklepu ile to będzie kosztowało, bo tylko oryginał.
    Ostatnio edytowany przez pas5 - 28-02-11 o 10:56
    A3 1.9 TDI ASZ - 170KM/385Nm

  5. #15

    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Nic nie robiłem. Używam po prostu tylko jednego przycisku.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •