Strona 89 z 154 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199139 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 881 do 890 z 1534

Temat: "Kącik LPG" czyli wszystko o LPG w A3

  1. #881
    CHUDY277's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kłodzko
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Jest OK ale miejmy nadzieję że nikt nie będzie chciał sprawdzić czy ci się wyjmuje wkład popielniczki bo urwie kable. Ale super pomysł
    CAR-TECH AUTOSERVICE mgr.inż.Marcin Pabian
    ul.Bystrzycka 16, Stara Bystrzyca 667-919-681 email:pabian.marcin1@gmail.com

    3xA AUTOSERVICE,AUTOHANDEL,AUTOLAWETA 24h

  2. #882

    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    u siebie chyba tez przerzuce gdzies przelacznik, nie wiem czy akurat do popielniczki, ale lepiej bedzie wygladac, jak nie bedzie na widoku.

    co do wskazan, to szczerze mowiac moj przelacznik nijak sie ma do rzeczywistej ilosci gazu, po przejechaniu 30 km znika jedna podzialka, potem moge przejechac 250km i caly czas sa 3 podzialki, tak zeby po 50 km pokazac czerwona podzialke.

  3. #883
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    U mnie najważniejsze było to żeby go nie było widać, żeby mi nie szpecił kokpitu, oraz to żeby był pod ręką i w zasięgu wzroku. Wg mnie to najlepsze miejsce które spełnia wszystkie kryteria Dla zainteresowanych fotki z montażu.
    OBRÓBKA STALI, WYPALANIE LASEROWE, GIĘCIE, PIASKOWANIE, NA PODSTAWIE RYSUNKU LUB WZORU. KONTAKT TYLKO POPRZEZ TEL
    506 627 599

  4. #884
    vika's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    OK
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    ja mam to koło ręcznego... zrobie zdjęcie przy okazji to pokażę... całkiem nienajgorsze miejsce...

    ogólnie to jak jakaś dodatkowa kaska wpadnie to przenosze wlew gazu koło wlewu paliwa... nie pomyślałam o tym wcześniej i już żałuje

  5. #885
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Ja od razu zastrzegłem że przy montażu ma być pod klapką. Co ciekawe nie kosztowało to więcej. Gazownicy najczęściej walą wlew w zderzak, bo jest prościej zamontować.
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez narcyzik Pokaż post
    u siebie chyba tez przerzuce gdzies przelacznik, nie wiem czy akurat do popielniczki, ale lepiej bedzie wygladac, jak nie bedzie na widoku.

    co do wskazan, to szczerze mowiac moj przelacznik nijak sie ma do rzeczywistej ilosci gazu, po przejechaniu 30 km znika jedna podzialka, potem moge przejechac 250km i caly czas sa 3 podzialki, tak zeby po 50 km pokazac czerwona podzialke.
    Z tego co się orientuję to można bardzo łatwo zmienić wskazania tych kontrolek, tak żeby pokazywały poprawnie. Dobry gazownik ogarnie temat.
    Ostatnio edytowany przez Terrez - 23-10-11 o 16:27 Powód: Automatyczne łączenie postów
    OBRÓBKA STALI, WYPALANIE LASEROWE, GIĘCIE, PIASKOWANIE, NA PODSTAWIE RYSUNKU LUB WZORU. KONTAKT TYLKO POPRZEZ TEL
    506 627 599

  6. #886

    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    przypuszczam ze wszystko mozna wyregulowac, ale ja na LPG jezdze juz jakies 6 lat, wczesniej mialem instalacje 2 gen i nauczylem sie oceniac ilosc gazu po ilosci przejechanych KM, wiec niebardzo sugeruje sie wskaznikiem a skoro i tak nie uzywam to nie ma sensu placic gazownikowi za zabawe zawsze te pieniadze mozna przeznaczyc chociazby na browarka

  7. #887
    pila24's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZBI
    Auto
    sczała
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Terrez Pokaż post
    Z tego co się orientuję to można bardzo łatwo zmienić wskazania tych kontrolek, tak żeby pokazywały poprawnie. Dobry gazownik ogarnie temat.
    Wystarczy interfejs do kompa gazu i można sobie ustawić podziałkę w/g własnej woli,inna sprawa że podziałka inaczej działa latem a inaczej zimą i rozbieżność jest duża.Więc patrzymy na kilometry a nie na wskaźnik

  8. #888
    fitness's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żywiec/Węgierska Górka
    Auto
    Opel
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    mam małe pytanko czy istnieje coś takiego w instalacji sekwencyjnej żeby się przełączyło na lpg na po 5 minutach a nie wtedy jak osgiągnie daną temperaturę


    A3-CLUB.NET GRUPA Bielsko Biała i Okolice
    A3 1.6 AEH by Fitness

    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=14348138 PROFESJONALNY SERWIS KONSOLI XBOX360 POLECAM!

  9. #889

    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    z tego co wiem to mozna wszystko ustawic w komputerze, temperature obroty itp ale czy czas tez? wydaje mi sie ze nie.

  10. #890
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    W Landi Renzo nie ma takiej możliwości, u mnie jest 20 sekund na ciepłym silniku.
    OBRÓBKA STALI, WYPALANIE LASEROWE, GIĘCIE, PIASKOWANIE, NA PODSTAWIE RYSUNKU LUB WZORU. KONTAKT TYLKO POPRZEZ TEL
    506 627 599

Strona 89 z 154 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199139 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •