Strona 144 z 154 PierwszyPierwszy ... 4494134142143144145146 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,431 do 1,440 z 1534

Temat: "Kącik LPG" czyli wszystko o LPG w A3

  1. #1431

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kraków
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Gdzie w Krakowie albo okolicach jest dobry warsztat który montuje LPG.

  2. #1432
    sarin's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    143 razy

    Domyślny

    "Joanna" Beskidzka/kolega z forum gregor10

    poczytaj temat "polecane warsztaty" -> małopolska
    [*] Jurek warhammer - 14.08.2015

  3. #1433

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    oswiecim
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Witam. Mam pytanie odnośnie instalacji gazowej.

    Mianowicie planuje zalozenie instalacji gazowej to AUDI I generacji. Silnik to 1.6 102km z 2001r

    Zastanawiam się nad tym jaką instalcję wybrać. Czy może ktoś polecić jeśli chodzi o ten silnik. Zastanawiam się nad instalacją BRC badź STAG 300 i nie wiem , ktora bedzie lepsza.

    Czy ma ktoś jakieś doswiadczenia z LPG w tym silniku by moć mi coś podpowiedziec.

    Ogólne szukam , tez dobrego gazowanika z okolic Bielska Białej , Wadowic , Oświecimia , ktory zna sie na rzeczy.

    Ogólnie chce wydać na instalacje w granicach 3000zl .

    Bede wdzieczny za kazda wskazowke

  4. #1434

    Data dołączenia
    Apr 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tyszki
    Auto
    A3 2001 1.6
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny

    Witaj, w tychach jest dobry gazownik za pogotowien.ja u niego zakladalem, zawsze chetny do pomocy. Mila obsluga. Ogolnie mlody facio co zna sie na rzeczy.widzialem jak gazowal audi a8 4.2 wiec jezelo podejnuje sie takich rzeczy to zna sie na tym. Ja Ci sprzedam swoje.audi a3 z gazem.zakladanym u niego. Hehe.1.6 polift.

    Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

  5. #1435

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żary
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny

    witam wszystkich. W sobotę kupuję autko, które będzie drugim ( awaryjnym ) w rodzinie. Wybór padł na Audi A3 8P ( 200 7 r , silnik 1.6 102 KM ) ze względu, że zastanawiałem się nad LPG. Koleś wszystko mi dał, wszystko pasuje, VIN, historia, mały przebieg - auto przywożę z Niemiec.......od prywatnego sprzedawcy. Jednak jest pytanie - jest tam silnik o kodzie BSE !!!!! Rzekomo są tam głowice, które nie za dobrze tolerują gaz i stąd moje pytanie czy to mit czy też prawda ?????Nie chciałbym się wpakować z tym gazem, jeśli miałbym coś zniszczyć, bo z autkiem jest wszystkjo ok. Sprawdzone w serwisie , VIN, historia itd. Tylko teraz sprawa tego LPG....... Z góry dziękuję za odpowiedzi.......Swoją drogą, to strasznie drogie są te audi....oczywiście mówimy o normalnych egzemplarzach, a nie o dzwonach i tdi z km rzędu +300 kkm......

  6. #1436

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Klodzko
    Auto
    A3 8L
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 BFQ

    Domyślny

    Witam
    Mam klopocik z doborem silnika, bedzie LPG stad pozwalam sobie tu zapytac ;)
    Chce kupic A3 8L (chcialbym po full lifcie) ale nie moge sie zdecydowac co do silnika.
    Pytanko: Ktory silnik bedzie spalal w miare najmniej LPG przy stalych predkosciach 160+ ?
    Czesto jezdze po europie. W tej chwili jezdze 1.6 na monowtrysku i przy 160+ mam spalanie 11-13l. I trzeba przyznac ze przy gorkach nie radzi sobie, spada do- 140-120, jest to okropnie drazniace...
    Ktory silnik polecacie do takiej jazdy zachowujac podobne spalanie ?
    Interesuje mnie na teraz silnik 1.6 8V ze wzgledu na prostote, jeden walek to mniej ewentualnych klopotow wg mnie a wtryski daja dosc ladna elastycznosc (taka byla na PB, brak spowolnien pod gorki) . Mialem okazje zrobic pare kolek, na PB, i powiem, ze spokojnie lecial po blisko 200km/h. Odcinek ca.1k km w 6h. Ale jak radzi sobie z LPG ? To mnie ciekawi.. Jesli ma podobne spalanie przy V +160 to byloby bosko ;)
    Nie chodzi mi o przyspieszanie i inne 'przedluzacze' meskosci ale o utrzymanie tych 160+ na wzniesieniach..

    Moze i dziwne pytanie ale mimo to prosze o powage i o odpowiedzi osob ktore przejechaly na calym zbiorniku LPG przy 'maksymalnych' predkosciach.
    Interesuje mnie spalanie i komponenty instalacji..
    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowany przez Obywatel13 - 27-05-14 o 15:21 Powód: Uscislenie pytanka ;)

  7. #1437

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piaseczno
    Auto
    rower
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Jako, że mam mało czasu a potrzebuje tych informacji na gwałt to czy mógłby mi ktoś napisać ile mniej więcej pali A3 1,6 gazu? Jest mi to bardzo potrzebne przed chęcią kupna auta a chciałbym wykorzystać parę dni wolnego na oględziny samochodów. Z góry dziękuję.

  8. #1438
    Tomek.iphone4s's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Miasto 9,5-10,5l

  9. #1439

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wroclaw/Rzeszow
    Auto
    Audi A3 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BLP

    Domyślny

    Witajcie!
    Kupilem wlasnie w bardzo dobrym stanie Audi A3 8P 1.6 i chce przerobic na gaz, jakie instalacje polecacie (nie chce oszczedzac na instalacji, zeby bylo bez awaryjnie i mam nadzieje tanio)?

  10. #1440
    fitness's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żywiec/Węgierska Górka
    Auto
    Opel
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Tomek.iphone4s Pokaż post
    Miasto 9,5-10,5l
    dokładnie ja po mieście na 37 litrach robię ok 320 km a trasa udało mi się strzelić 420


    A3-CLUB.NET GRUPA Bielsko Biała i Okolice
    A3 1.6 AEH by Fitness

    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=14348138 PROFESJONALNY SERWIS KONSOLI XBOX360 POLECAM!

Strona 144 z 154 PierwszyPierwszy ... 4494134142143144145146 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •