Strona 54 z 154 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 531 do 540 z 1534

Temat: "Kącik LPG" czyli wszystko o LPG w A3

  1. #531
    siwylbko's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LbKo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Hellboy Pokaż post
    Panowie, weźcie mi tylko doradźcie jakie świece mam włożyć do siebie: PFR6Q czy PFR7Q (NGK jakby co). Wyżej nie znalazłem odpowiedzi a nie wiem czy wart ładować te lepsze. Te pierwsze są fabryczne a te drugie są o stopień zimniejsze (fabryczne dla RS4). Mam 1.8T na STAG 300, AGU. Z gory dzięki za pomoc bo mam dylemaciora
    Wejdz na strone NGK wybierz swoj silnik i pokaze tobie o jakim symbolu kupic swiece. Tylko nie zaznaczaj ze maja byc do gazu bo sa drozsze a nie odczujesz zadnej roznicy

  2. #532
    Micha3l's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WPR
    Auto
    Audi A4 B6 1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Założyłem gaz w Warsztacie pod szyldem Landi Renzo na ulicy Słomianej w Warszawie. Instalka to Landi Renzo Omegas. Ogólnie jestem zadowolony, nie mam żadnych problemów jak do tej pory. Spalanie w mieście 12,7l gazu a w trasie 9,7l gazu. Wszystko założone bardzo profesjonalnie

  3. #533

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Igor1981 Pokaż post
    Z doświadczenia wiem, że stan czystości przepustnicy i przepływomierza ma znacznie większy wpływ na działanie na gazie, niż na benzynie. Miałem swego czasu usyfioną przepustnicę, na benzynie lekkie wahania obrotów, a na gazie potrafił gasnąć. Po czyszczeniu wszystko było już OK.
    Cenna uwaga.
    Może ktoś dopisze coś jeszcze?

  4. #534

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    Audi Automat
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam . Jestem szczesliwym posiadaczem Audi A3 98 r. 1,6 AEH - automat, klima.
    Zastanawiam sie nad instalacja gazowa.
    Czy ktos posiada instalacje gazowa w A3 1,6 automat? .
    Z róznych zrodel slyszalem ze w automacie z silnikiem 1,6 nie jest to dobry pomysł.
    Podobno duzy spadek mocy a do tego po właczeniu klimy spalanie wzrasta do ponad 16 litow gazu. Czy te informacje sa prawdziwe?
    Jezeli ktos posiada podobne auto z gazem w automacie to bede wdzieczny za informacje o mocy, wielkości spalania oraz o kosztach instalacji oraz jaka poleca.
    Z gory dziekuje .

  5. #535
    MICEK's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZSL
    Auto
    BMW Touring 5 i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    16 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Piotr30 Pokaż post
    Witam . Jestem szczesliwym posiadaczem Audi A3 98 r. 1,6 AEH - automat, klima.
    Zastanawiam sie nad instalacja gazowa.
    Czy ktos posiada instalacje gazowa w A3 1,6 automat? .
    Z róznych zrodel slyszalem ze w automacie z silnikiem 1,6 nie jest to dobry pomysł.
    Podobno duzy spadek mocy a do tego po właczeniu klimy spalanie wzrasta do ponad 16 litow gazu. Czy te informacje sa prawdziwe?
    Jezeli ktos posiada podobne auto z gazem w automacie to bede wdzieczny za informacje o mocy, wielkości spalania oraz o kosztach instalacji oraz jaka poleca.
    Z gory dziekuje .
    Jeśli wszystko będzie sprawne, mówię tutaj o silniku nie dędzie dużego spadku mocy a 16litrów na LPG to ktoś chyba nie wiedział o czym sam mówi!!!
    wtryski polecałbym MJ reduktor Scorpion a instalke Stag 300. Odradzam wtryski Valtek sporo jest na ich temat tutaj.

  6. Podziękowania dla MICEK za pomoc w problemie

    Piotr30 (19-02-10)

  7. #536

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    Audi Automat
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Podziękował
    raz

    Domyślny Gaz w A3 1,6 automat AEH

    Dziekuje za informacje. Widze ze wielkość spalania nie byłaby problemem. Silnik ma 110 000 i przebieg jest prawdziwy.Czy cokolwiek wiadomo na temat skrzyni biegów ? Czy normalnie zmienia biegi ? MIałem kiedys Audi 100 2,3 benzyna gaz na instalacji BRC i tragicznie to sie sprawowało. Skrzynia chciała a nie mogła. Dodoatkowo na światłach strasznie sie dusił i trzeba było trzymać na N by nie zgasł . Genaralnie mam złe wspomnienia z gazem w aucie z Automatyczna skrzynia biegów. Dlatego prosze o info od osób które maja Automata 1,6 na gazie.
    Z góry dziekuje

    Ps. Znalazłem cos takiego w sieci, czy ktos moze cos wiecej w tym temacie powiedziec?
    http://www.prnd.pl/porady-asb/wplyw-...krzynie-biegow
    Najlepiej ktos kto ma 1,6 automat na gazie ?
    Ostatnio edytowany przez Piotr30 - 22-02-10 o 07:28

  8. #537

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Zielarz Pokaż post
    z ciekawosci spytam w ktorym miejscu pod maska macie zamontowany reduktor/parownik ?
    Też mam zamontowany na lewo od akumulatora.


    Mod: Pozwoliłem sobie podzielić Twojego posta - chodzi o to, że teraz mamy całe podforum LPG i można zakładać nowe wątki. Z czasem Kącik LPG stanie się tematem o wszystkim i o niczym.
    Ostatnio edytowany przez larius - 01-03-10 o 14:09

  9. #538
    andy21's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Murowana Goślina k/Poznania
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam!mam pytanko czy słyszał ktoś z poznaniaków o firmie car gaz na Starołęce?Chciałbym założyć gaz do mojej audiczki i koleś z tej firmy zaproponował mi inst LandiRenzo za 2600zł powiedział że niczym się nie różni od BRC i że ta będzie się dobrze sprawować w 1.6!!!za BRC chciał 2800zł.co sądzicie o tej inst?http://www.car-gaz.pl/index.php?id=226&L=0

  10. #539
    coach's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Ja nie znam tej firmy. Z lpg forum moge ci wskazać kto jest instalatorem w Poznaniu. Koleś ma dobrą opinie na forum i ogarnia temat bardzo konkretnie. Osobiście nie byłem u niego lecz wybieram się na wymiare filtrów. Jeśli chcesz namiary to na PW.
    1.8T i nic więcej

  11. #540
    andy21's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Murowana Goślina k/Poznania
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    ok!możesz podać namiary dzięki z góry!pozdrawiam

Strona 54 z 154 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •