Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 19272829
Pokazane rezultaty 281 do 289 z 289

Temat: Czujnik deszczu zmierzchu / Lusterko wewnętrzne fotochrom

  1. #281
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Wersja us ma kompas

  2. #282

    Data dołączenia
    Jul 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CFFB

    Domyślny

    Witam,
    mam problem z pierwszym stopniem wycieraczek (automatycznych) auto z 2010 roku, silnik CFFB. Auto miało szybę wymienianą, mam ustawione, aby teoretycznie delikatnie mokrą szybe wycierało. A bywa tak że nawet już nic nie widzę a nie wyciera i muszą sam machnąć manetką. Da się jakoś wykodować i aby te poziomy szybkości na pierwszym stopniu wycierały jak w starych autach? Czyli dać czasówkę i wycierały równo co jakiś czas a nie kiedy wyczuje deszcz?

    Pozdrawiam

  3. #283
    Cinek24's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wólka
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BMJ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam,
    będę montował lusterko fotochrom z czujnikami i planuje wymienić szybę na taką już pod czujnik. Pytanie jakiej firmy założyć szybę co by wszystko działało jak należy? .Może ktoś już temat przerabiał ?

  4. #284
    damian_7331's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Cinek24 Pokaż post
    Witam,
    będę montował lusterko fotochrom z czujnikami i planuje wymienić szybę na taką już pod czujnik. Pytanie jakiej firmy założyć szybę co by wszystko działało jak należy? .Może ktoś już temat przerabiał ?
    Grzebałem na temat dokładania szyby z czujnikiem i lusterkiem fotochromatycznym i pewna dobra dusza na priv podesłała mi informacje co i jak trzeba zrobić
    - wymienić na szybę wyposażona w uchwyt przewidujący czujnik deszczu (ja mam AGC i w sumie polecam, brałem najdroższa jaka była),
    - pomiędzy czujnikiem a szybą jest żelek (takie okrągłe żelowe mokre coś)
    - blaszka na czujnik, to czarne w środku to jest uchwyt z szyby i w środku jest czujnik
    - lusterko, ja kupiłem z kamerą z A1 żeby mieć automatyczne długie, w sumie fajne, polecam, manetki też nie musisz wymieniać, włączając światła zrobi sie auto i można manetke cofnąć
    - wtyczka i 3 kable do czujnika, vcc stałe, gnd lin, a lusterko vcc po przekręceniu, gnd CANL i CANH i

    Więc odpowiadając na pytanie szyba agc
    A3 8P 2.0T CCZA 221HP, Q, DSG, RM 2010 by damian_7331
    https://www.a3-club.net/forum/showth...by-damian_7331

  5. #285

    Data dołączenia
    Dec 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Okolice krakowa
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CBAB

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez damian_7331 Pokaż post
    Grzebałem na temat dokładania szyby z czujnikiem i lusterkiem fotochromatycznym i pewna dobra dusza na priv podesłała mi informacje co i jak trzeba zrobić
    - wymienić na szybę wyposażona w uchwyt przewidujący czujnik deszczu (ja mam AGC i w sumie polecam, brałem najdroższa jaka była),
    - pomiędzy czujnikiem a szybą jest żelek (takie okrągłe żelowe mokre coś)
    - blaszka na czujnik, to czarne w środku to jest uchwyt z szyby i w środku jest czujnik
    - lusterko, ja kupiłem z kamerą z A1 żeby mieć automatyczne długie, w sumie fajne, polecam, manetki też nie musisz wymieniać, włączając światła zrobi sie auto i można manetke cofnąć
    - wtyczka i 3 kable do czujnika, vcc stałe, gnd lin, a lusterko vcc po przekręceniu, gnd CANL i CANH i

    Więc odpowiadając na pytanie szyba agc
    * do lusterka z kamerą.
    Jak chcesz mieć to musisz mieć auto po pełnym lifcie (my2010+) gdyż one mają inne manetki ( tzn odpychasz włączając długie i ona wraca na swoje miejsce) pierwsze lifty i przedlifty mają mechaniczny przełącznik manetki (tzn. Przy włączaniu długich manetka zostaje w pozycji włączonej) + nie wystarczy zmienić manetek aby to działało w przedlifcie i pierwszych liftach ponieważ jest inny bord przedlift i pierwsze lifty mają ten sam bord polift (my2010+) mają inne bordy poznać to można po tym że bord my2010+ ma tylko 3 duże wtyczki a starsze 5-6 wtyczek

    Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  6. #286
    Methodical's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Czy zmieniał tu ktoś, z fabrycznego czujnika zmroku + pokrętła z świateł auto na pełen czujnik zmroku i deszczu? Czy pinologia jest ta sama? Jest to kwestia zmiany szyby, wrzucenia lusterka na duży uchwyt i czujnika deszczu? Pasuje P&P? To ze zakodować to wiem, ale zastanawiam się czy w takim wypadku trzeba ciągnąć jakoes kable?

  7. #287
    damian_7331's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Miasar Pokaż post
    * do lusterka z kamerą.
    Jak chcesz mieć to musisz mieć auto po pełnym lifcie (my2010+) gdyż one mają inne manetki ( tzn odpychasz włączając długie i ona wraca na swoje miejsce) pierwsze lifty i przedlifty mają mechaniczny przełącznik manetki (tzn. Przy włączaniu długich manetka zostaje w pozycji włączonej) + nie wystarczy zmienić manetek aby to działało w przedlifcie i pierwszych liftach ponieważ jest inny bord przedlift i pierwsze lifty mają ten sam bord polift (my2010+) mają inne bordy poznać to można po tym że bord my2010+ ma tylko 3 duże wtyczki a starsze 5-6 wtyczek

    Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
    Tak, ja mam 2010 modelowo i manetka od długich sama mi wraca. Bord 3wtyczkowy
    A3 8P 2.0T CCZA 221HP, Q, DSG, RM 2010 by damian_7331
    https://www.a3-club.net/forum/showth...by-damian_7331

  8. #288
    unilite's Avatar
    Data dołączenia
    May 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dolnośląskie
    Auto
    Audi A3 8V SB
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Mam pytanie dotyczące lusterka wstecznego fotochrom. Lubię mody i wpadło mi w oko lusterko z A4 B9 o nr 8W08575119B9.
    Może ktoś z Was ma jakieś informacje czy jest szansa je dopasować do naszych A3 8p?

    Wysłane z mojego SM-G988B przy użyciu Tapatalka

  9. #289
    Methodical's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Czy ktoś mi powie czy jak zmieniłem borda na 30bajtowego, jestem w stanie jakoś pozmieniać piny żeby lusterko fotochrom na mały uchwyt działało? Mam tylko czujnik zmierzchu, a nie chce mi się zmieniać szyby itp itd, ale chciałbym żeby lusterko współgrało z nowszym bordem

Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 19272829

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •