Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: jaki kluczyk

  1. #1
    pmichal56's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biała
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Question jaki kluczyk

    koledzy mam problem otóż popsuł się pilot od zdalnego otwierania samochodu chciałem otworzyć drzwiami a okazało się że jak kręcę zamkiem od kierowcy to obrót jest o 360 i nic pozostał tylko zamek w klapie którym na szczęście otwieram i zamykam samochód, chce to zrobić, a i byłem dzisiaj u niby śpeca od elektroniki i powiedział że mam kupić nowy pilot i tu pytanie czy muszę odpowiednią serie wybrać ja mam audi a3 a numer na kluczyku to 4D0837231R 433MHz A3/B5 czy da się zakodować inne kluczyki czy musi być coś z tego rodzaju. Mam tylko jeden pilot i w dodatku nie oryginalny nawet nie mogę przeprowadzić synchronizacji bo jest tylko 1. co radzicie? adrugi z pilotem by sie przydał, a jeszcze powiedział że jak będzie nowy to może starego uratuje.????

  2. #2

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pmichal56 Pokaż post
    i powiedział że mam kupić nowy pilot
    Może nie trzeba będzie...

    U mnie też miałem niby wymienić pilot, a okazało się, że mikrowyłącznik był uszkodzony, da się to wymienić u speców od elektroniki...koszt: ok. 20zł.

    Może to akurat o to chodzi...

    Jeśli to nie to, poszukaj na forum, kilka dobrych tematów.
    Ostatnio edytowany przez major - 16-02-09 o 22:09

  3. #3
    pmichal56's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biała
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Unhappy kluczyk

    ok dzisiaj dorobiłem kluczyk goły sam grot i próbowałem zrobić synchronizacje a było to tak:
    1.włożyłem popsuty kluczyk (scyzoryk) do stacyjki a drugi dorobiony do tylnej klapy
    2. zapłon włączyłem
    3. przekręciłem w prawo na zamykanie samochodu i szybciutko do kluczyka w stacyjce nacisnąłem raz unlock i migneły kierunki po 5 sekundach nacisnąłem w celu potwiedzdzenia unlock i wyłączyłem zapłon
    4.po wyjęciu ze stacyjki i naciśnięciu nic się nie dzieje czy coś robię nie tak czy popsuty kluczyk.

  4. #4
    pmichal56's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biała
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny nowy kluczyk

    witam kupiłem nowy kluczyk który zaadaptowałem i gra sary próbuje zaadaptować w drugiej kolejności ale nie działa.

  5. #5
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    podepne sie pdo temat, rozbieral ktos kiedys klucz a raczej wyciagal z pilota plytke?



    te metalowe cos na rogu plytki to sa srubki czy nabite kolki, nie chce plytki polamac, jak to wyjac? odkrecic?
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •