Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 143

Temat: Pytanie AGR + turbo od 130 + wtryski + program

  1. #21

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Miasto
    Stalowa Wola

    Domyślny

    Nie chce mi sie tego pisac jeszcze raz wiec tylko to tutaj wkleje....

    Ja jezdze AGRem juz prawie trzy lata, a od półtora roku z tryskami od 110tki i Virusem ktorego napisal aligator. Wszystko robil Masters tuning oddzial KAtowice czyli "Ali" i jestem zadowolony. Roznica kolosalna a spalanie bez zmian.

    Wszystko trwalo prawie caly dzien, ale to dlatego ze wcale nie zawsze wtryski mozna wyjac w 30min. jezeli ktos nigdy ich nie zmienial i siedza tam sobie juz ladnych pare latek to czasami tak jak umnie bylo trzeba sie znimi troszke pomeczyc i zajelo im to ladnych pare godzinek... pozniej przelutowanie kosci w kompie i wyjazd na droge z pasazerem aligatorem ... po raz pierwszy.... po raz drugi... po raz trzeci itd... az do uzyskania zadawalajacego efektu klienta i samego Mistrza ktory dba oto aby nic za 10km czy za 100km sie nie rozsypalo. Wtedy jednak nie pojechalismy na hamownie bo w planach byla zmiana turbiny na ta ze 130stki ale narazie pozostalo to w planach. z tego co Ali mowil to przypuszczalna moc jaka uzyskalismy to ok. 130KM ale tak jak mowie nie hamowalem wiec nie dam sobie reki odciac, mowie tylko to co powiedzial Ali a on jezdzil nie jednym dieslem i mysle ze sie na tym zna. W kazdym badz razie po Virusie i wtryskach nic sie nie rozsypalo i Ori turbinka (bez zmiennej geometri) nadal pracuje a zrobilem juz z 50.000km po chipie wiec chlopak wie co robi.

    zapomnialem dodac ze przez przystapieniem do jakichkolwiek prac przy moim silniku Aligator Przejechal sie ze mna po raz wpierwszy z laptopem i vagiem sprawdzajac w jakim stanie jest silniczek bo jezeli cos by nie banglalo za dobrze to nie zgodzilby sie na jakiekolwiek mody. dopiero po tej operacji przystapil do pracy.

    koszt tego wszystkiego u niego to 2000zl,

    przy wymianie wtryskow

    wtryski (nowe) 1000zl
    program 1000zl

    wtedy za przerobienie turbo od 130stki chacial 2000zl wtedy nie mialem teraz czekam az to padnie, ale jak narazie nie chce bo o samochod dbam i jezdze z glowa
    Zmodyfikowany AGResor... by Masters Tuning

  2. #22
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Jackq
    a co ja mam zrobic, z mojego AGR'a po chipie wytargałem 115KM, chce dobic do ~150 i mi styknie jak na ta fure. Myslalem zeby wtryski zmienic i turbo, z tego co czytam to nie wystarczy jakbym mial jeszcze ic wymieniac i robic instalke do turbiny to nie wiem czy to ma sens.
    Jak najprosciej dobic do tego co chce osiagnac i zeby nie poplynac w kosztach
    wymiana turbiny na ta ze 130'tki - dorobienie instalacji podcisnieniowej (zbiorniczek, zaworek i kilka wezykow) - wtryski 0.216 badz 0.230 - IC najlepiej z ARL i orurowanie do tego

    mysle ze ok 4 tys i powinienes miec wszystko zrobione - moc po tym ok 170KM
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  3. #23

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    DTM, a pompy nie trzeba ruszac do tych 170KM o mi sie cos wydaje ze tez

  4. #24

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    A jeśli chce wrzucić turbo ok 110 konnego motoru to od jakiego modelu jest najlepsza? i jaki do tego IC.. Oraz czy turbo od 130konnego motoru nie wysili za bardzo silnik?

  5. #25
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kubawymiatacz
    A jeśli chce wrzucić turbo ok 110 konnego motoru to od jakiego modelu jest najlepsza? i jaki do tego IC.. Oraz czy turbo od 130konnego motoru nie wysili za bardzo silnik?
    od 110KM bez sensu, to juz lepiej zostawic to co jest i wtryski + dobry program tylko.
    nic nie wysili bardziej... AGR to silniki nie do zajeb... poczytaj o Octavii Aligatora zrobionej na ponad 200 i Toledo Daniela z TTC tez ponad 200KM, wszystko z AGR.

    Kumpel teraz zakladal do A4110KM turbo ze 130KM, turbo z niemiec kolo 700-800zl + zalozenie 200zl - w zeszlym tygodniu byl w Compsporcie, szacunkowo 150KM, wiecej sie nie da bo pompa nie wyrabia, ale i tak zapierd.. strasznie.
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  6. #26
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez DTM
    mysle ze ok 4 tys i powinienes miec wszystko zrobione - moc po tym ok 170KM
    ale ja tyle nie chce wystarczy mi ok150KM, zmienie chyba same wtryski i podjade do CS poprawić program i narazie styknie.
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  7. #27
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    DTM, a pompy nie trzeba ruszac do tych 170KM o mi sie cos wydaje ze tez
    jak zdrowa pompa to nawet dymiace 180 moglbys osiagnac

    oczywiscie wszystko zalezy od stanu pompy bo reszta i tak bylaby nowa badz w bdb stanie
    Cytuj Oryginalnie napisane przez mimuszek
    Kumpel teraz zakladal do A4110KM turbo ze 130KM, turbo z niemiec kolo 700-800zl + zalozenie 200zl - w zeszlym tygodniu byl w Compsporcie, szacunkowo 150KM, wiecej sie nie da bo pompa nie wyrabia, ale i tak zapierd.. strasznie.
    pompa czy wtryski? bo to mala ale znaczaca roznica
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Jackq
    wystarczy mi ok150KM, zmienie chyba same wtryski i podjade do CS poprawić program i narazie styknie.
    ze sie tak zapytam - mowisz o wtryskach z ASV a nie 0.230? - jesli tak to ok ale i tak mimo wszystko bez IC w lecie z tych twoich koni po kilku depnieciach sporo z nich ucieknie
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  8. #28
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    DTM, wlasnie go na GG pytalem, tak mowi jak napisalem, ze mu Compoty powiedzialy, pompa jest na maxa, wiecej sie teoretycznie nie da..
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  9. #29
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mimuszek
    DTM, wlasnie go na GG pytalem, tak mowi jak napisalem, ze mu Compoty powiedzialy, pompa jest na maxa, wiecej sie teoretycznie nie da..
    zazwyczaj przy tej mocy to wtryski sa ograniczeniem ale w sumie pompa tez nie musi byc w najlepszym stanie wiec moze byc i tak jak piszesz - pewnie i tak wtryski by go ograniczyly
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  10. #30
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    moze tak byc, zwlaszcza ze ma prawie 300tys przebiegu Patryk mu powiedzial ze moze jeszcze troche podniesc moc ale bedzie kopcic strasznie..
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •