Strona 97 z 97 PierwszyPierwszy ... 4787959697
Pokazane rezultaty 961 do 967 z 967

Temat: Pompki centralnego zamka. update

  1. #961
    owieczka's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zabrze
    Auto
    1.9TDI AXR+
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    112 razy
    Podziękował
    40 razy

    Domyślny

    Najlepiej kupić taką kostkę i sobie wyciągnąć. Tak po zdjęciach ciężko stwierdzić.
    Jak coś to pisz na priv mam takie kostki


    Kiedyś się ogarnę, ale czuje, że to jeszcze nie czas na takie wybryki.

  2. #962

    Data dołączenia
    Jul 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krakow
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam, Problem polega na tym że nie mogę połączyć się z pompką centralnego zamka. Po naprawie w wirniczka na pompce który był rozwalony podłaczyłem z powrotem do auta nacisnąłem zamykanie nic reakcji na silniczku nie było ale awaryjne zadzałały przy zamknięciu pilotem podłaczyłem komputer do auta podczas kasowania błędów straciło połaczenie od tej chwili nie mogę się połączyć z centralką. Czy można wgrać lub przywrócić ori oprogramowanie. Czy jak to naprawić ?

    Problemem był bezpiecznik nr 38, kupiłem pompkę o nr 8D0862257 poprzednia to była o nr 8D0862257 B kodowanie zrobione pilot działa tylko jeszcze sprawdzę alarm czy działa muszę wymusić go na weekend
    Ostatnio edytowany przez 699 - 10-03-21 o 21:50 Powód: problem rozwiązany

  3. #963
    Haywire's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Czołem. Mam prawdopodobnie problem z pompką centralnego zamka. Od pewnego czasu coś się działo, ale teraz chyba padło na amen.

    Najpierw zniknął sygnał kierunkowskazów przy otwieraniu / zamykaniu auta z kluczyka, następnie padło oświetlenie bagażnika a teraz w ogóle nie jestem w stanie otworzyć samochodu. Mogę włożyć kluczyk w drzwi i przekręcić, ale odblokowuje mi tylko drzwi kierowcy. Sprawdzałem kluczyk zapasowy i brak reakcji. W tym momencie nie mogę otworzyć ani zamknąć zdalnie auta, nie działa także otwieranie klapy bagażnika. Pompka nie wydaje z siebie żadnego dźwięku. Wczoraj wszystko działało bez zarzutu, dzisiaj nie działa nic. Pompa do wymiany czy szukać przyczyny w innym miejscu? Jakieś pomysły?

    Największym problemem jest dodatkowo to, że nie jestem w stanie otworzyć wlewu paliwa, bo rygiel trzyma. Da się to jakoś ręcznie odblokować?

  4. #964

    Data dołączenia
    Jul 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krakow
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    sprawdź bezpiecznik nr 38 jeśli to nie pomoże to wymiana pompki po wymianie pompki pozostaje kodowanie na swoje i adaptacja kluczyków aby otwierać z pilota samochód

  5. #965

    Data dołączenia
    Oct 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 APG

    Domyślny

    Witam. Posiadam pompę o nr 8L0862257L. Centralka dziala z kluczyka, czy mogę dokupic jakiś sterownik z pilotem ? Jaki wybrać?

  6. #966

    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa ,częstochowa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny Klamka drzwi pasażera otwiera się dopiero za drugim pociągnięciem

    Witam

    Jakiś czas temu w Mojej A3 przestawiło się otwieranie drzwi po stronie pasażera tak że teraz dwa razy muszę pociągnąć za klamkę lub dwa razy nacisnąć przycisk otwierania drzwi na pilocie aby klamką otworzyć drzwi. Po stronie kierowcy drzwi normalnie za pierwszym pociągnięciem za "klamkę" się otwierają. Domyślam się że można to ustawić Vag-iem niestety do tej pory nie udało mi się znaleść informacji jak to ustawić. Szukam informacji gdzie to zmieć Vag-iem.

  7. #967

    Data dołączenia
    Jan 2023
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kujawy
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Domyślny Czy pompka centralnego z końcówką K można zastąpić G ?

    Witam. Kupiłem dziewczynie a3 8l 1.6. Padła jej pompka centralnego (moduł komfortu), mechanik mówił, że można założyć z innym oznaczeniem, aby były tylko 3 wyjścia na elektrykę. Wcześniej była pompka o początku 8l0 i na końcu było K, mechanik założył o oznaczeniu G. Z tego co wyczytałem pompka K nie ma alarmu a G ma. Problem jest taki, że jak zamknie auto to po godzinie albo dwóch, zaczynają migać światła awaryjne i cały czas migają. Wydaje mi się, że to wina właśnie tej pompki, ewentualnie jaką można ją zastąpić ? Dodam tylko, że audi jest z 98 r w 3 drzwiach i ma kluczyk surowy, bez przycisków itp.

    Z góry dziękuje każdemu za pomoc

Strona 97 z 97 PierwszyPierwszy ... 4787959697

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •