Strona 3 z 115 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 1141

Temat: [8P] Wszystko o RNS-E

  1. #21
    Chicken's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Kurczak
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    wiem ze można wgrać starsze tak jak piszesz przez opcje downgrade, albo jak ktoś nie ma kabla zmieniając wartość w pliku index.txt SOFIDXxxxxna wyższy niż zainstalowany. Ale jak jest wersja po polsku i bez sds to wdg mnie nie dodasz sdsa gdyż w tym przypadku zwróć uwagę jest inne menu. Nie wiem o co chodzi Ci z tą kolejnością...Chcesz mieć wersje PL wgrywasz PL chcesz mieć ANG wgrywasz ANG i juz. Kolejność nie ma tu żadnego znaczenia. Napisz dokładnie co miałeś na myśli.

  2. #22
    pago's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków/okolice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Ale oprogramowanie do sdsa niczym się nie różni od zwykłego poza zmienionymi 6 bitami - tzn wgrywając sds tak naprawdę go nie wgrywasz a tylko aktywujesz bo on cały czas "gdzieś" tam jest

  3. #23
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Chicken Pokaż post
    wiem ze można wgrać starsze tak jak piszesz przez opcje downgrade, albo jak ktoś nie ma kabla zmieniając wartość w pliku index.txt SOFIDXxxxxna wyższy niż zainstalowany. Ale jak jest wersja po polsku i bez sds to wdg mnie nie dodasz sdsa gdyż w tym przypadku zwróć uwagę jest inne menu. Nie wiem o co chodzi Ci z tą kolejnością...Chcesz mieć wersje PL wgrywasz PL chcesz mieć ANG wgrywasz ANG i juz. Kolejność nie ma tu żadnego znaczenia. Napisz dokładnie co miałeś na myśli.
    Tak wydawałoby się na logikę, ale wcale tak nie jest. Nie wiem czy rady kolegi maja jakieś znaczenie i dają efekt, ale np jak robisz VIN hack to wgrywasz soft 080 i póżniej wgrywasz wyższy i wyższy a jednak to ustawienie do 250km/h zostaje
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez pago Pokaż post
    Ale oprogramowanie do sdsa niczym się nie różni od zwykłego poza zmienionymi 6 bitami - tzn wgrywając sds tak naprawdę go nie wgrywasz a tylko aktywujesz bo on cały czas "gdzieś" tam jest
    nie prawda. 6 bitów róznicy jest w pliku głównym i oprócz tego jeszcze jest osobny folder do SDS. Te 6 bitów to rożnica wynikająca z dopisania ściezki do dodatkowego menu i folderu SDS. Jesli dowiemy sie jak i co zmienic to wystarczy PL soft wyedytowac i dokopiować folder SDS
    Ostatnio edytowany przez borys1822 - 24-10-10 o 12:49 Powód: Automatyczne łączenie postów

  4. #24
    pago's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków/okolice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Tutaj zamieszczam przerobione PL menu z linku Chickena na PL + SDS: http://pagarro.h2g.pl/audi/pl_sds.rar sprawdźcie jak u Was chodzi, u mnie działa i PL menu i SDS. A jak by nie działało to dorzucić katalog SDS.
    Ostatnio edytowany przez pago - 24-10-10 o 13:06

  5. #25
    zielony999's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cieszyn
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez borys1822 Pokaż post
    Tak wydawałoby się na logikę, ale wcale tak nie jest. Nie wiem czy rady kolegi maja jakieś znaczenie i dają efekt, ale np jak robisz VIN hack to wgrywasz soft 080 i póżniej wgrywasz wyższy i wyższy a jednak to ustawienie do 250km/h zostaje
    Dodano:
    Dokładnie tak z tym że jak wgraż soft 080 + VIN hack musisz odłączyc navi na 12 godzin od zasilania bo inaczej nie zapamięta wartości 250 (osobiscie testowałem )
    Pozatym jeżeli wgrałeś soft 080 a nastepnie odrazu soft 660 (a nie po kolei np soft 200 a potem 660 ) to komendy nawigacji będą ci muwione przez głośnik z tyłu .

  6. #26
    piahu989's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PNIEWY
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Wink

    Cytuj Oryginalnie napisane przez zielony999 Pokaż post
    Odświerze temat :
    Jeśli ktoś potrzebuje spolszczenie do nawigacji RNS-E lub wgranie SDS lub odblokowanie TV podczas jazdy to zapraszam
    otoz witam Ciebie zakupiklem Rns-e i chce odblokowac tv podczas jazdy co jest mi niezbedne albo nawet latwiej by bylo gdybys pokierowal mnie do kogos kto mi to zrobi za rozsadne pieniadze

  7. #27
    Chicken's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Kurczak
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez piahu989 Pokaż post
    otoz witam Ciebie zakupiklem Rns-e i chce odblokowac tv podczas jazdy co jest mi niezbedne albo nawet latwiej by bylo gdybys pokierowal mnie do kogos kto mi to zrobi za rozsadne pieniadze
    napisz do marcintgr na pewno Ci pomoże

  8. #28
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    jesli jest ktos zainteresowany zrobiniem SDS, TV podczas jazdy lub PL menu to zapraszam od 25 czerwca do 10 lipca jestem w PL moge zrobic

  9. #29
    goryl25's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gościm
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Mam pytanie : Czy taką nawigacje można zamontować w audi a3 2000 rok ??
    Autostrada Jest Bogiem , Prędkość Nałogiem , Wyprzedzanie Zabawą , a AUDI A3 Podstawą

  10. #30
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    spojrz na mojego awatara

Strona 3 z 115 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •