Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 36

Temat: www.FEROMONY.pl

  1. #21
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Igiman: zawsze mozesz ty wylozyc kase na zlot i reklamowac swoje produkty - nie ma przeszkód co do tego - zapraszam serdecznie.
    Nikt nikogo nie zmusza do zakupow, to tylko czysta formy reklama ktora moze nam pomoc w organizacji zlotu

    Ja osobiscie mam inne zdanie - nie chodzi tu o uwodzenie ale o kontakty miedzy ludzkie. To nie ma nam zagwarantowac czegos, bo ikt tego nam nie zagwarantuje, to ma nam pomoc tylko w zdobyciu sukcesu.

    Przykro mi tylko ze my staramy sie o to aby zabawa na lotnisku byla jak najlepsza i najtansza dla was i spotykamy sie z takimi slowami
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  2. #22
    Igiman's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa i okolice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Arturo: Ja tylko wyraziłem swoje zdanie na temat feromony.pl.
    Może mnie trochę poniosło. Chciałem tylko koleżeńsko ostrzec ludzi.
    Nie wyssałem sobie tego z palca tylko było to testowane przeze mnie i kolegów.
    Według nas to nie działa i jest to wyłudzanie pieniędzy od ludzi.

    Oczywiście nie chciałem nikogo urazić swoją opinią, a tym bardziej Admina Forum.
    Widzimy Wasze starania i sukcesy co do organizacji zlotu i jesteśmy bardzo wdzięczni.
    Jeżeli ten portal ma nam pomóc w organizacji zlotu to już nic nie mówię.
    Pozdrawiam

  3. #23
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Igiman: Ale masz gwarancje, zwracasz im te rzeczy i oddaja Ci kase. Skorzystales z tego prawda?
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  4. #24
    sikor's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legionowo okol.Wawy
    Auto
    Audi S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ja wam powiem ze zy dziala czy nie to roznie..ale przewaznie nie.. raz jako gnojek uzylismy hiszpanskiej muchy.. i co? kumpel wyrwal dziewcyzne ale dlatego ze byla na****na heh.. a jedynie na kogo zadziala to na jego starego ledwo chodzacego jamnika.. co jak mu na sile do japy wlalismy kilkanascie kropelek to za chwile ogon mu sie malo co nie urwal i probowal dosiadywac nasze stopy.. (zbok ) eheheh..
    Ale trzeba uwazac na rozne takie rzeczy bo serducho moze pasc.. a czasem zdarzy sie tak ze nawet nie wiemy ze niekotrzy miewaja wady serca lub zwalaczali jego arytmie i wtedy mozna przesadzic poprzez żądze uzyskania efektów i dodania tego ponad norme..
    Można sobie kupic jedno na dwoje i potestowac.. zeby ludzie z tej firmy glupio sie nie poczuli... bedzie smiesznie mozna tez znalesc jakiegos kota w okolicy i jego nakarmic bedzie smiesznie a i moze na ćwiartke będzie dobre czasy kręcił ?

    pzdr
    AUDI..- Przewaga dzięki technice.

  5. #25
    Igiman's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa i okolice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Arturo: nie korzystaliśmy z gwarancji. Kolega opylił to za połowę ceny.
    Sikor: Tym się nie karmi tylko spryskuje ciało, szyje, uszy, czy co tam jeszcze...
    Kota zawsze można spryskać i zobaczyć czy łatwiej nawiązuje kontakty z innymi kotami <joke>
    Oni by nawet napisali, że po spryskaniu kota, będą łączyć się w pary z psami... <joke>
    Dodano:


    cytat ze strony:
    "Wystarczą dwie aplikacje na skórę, aby odczuć jak:

    * Ludzie bardziej Tobie ufają i są bardziej podatni na Twoje wpływy,
    * Kobiety zwracają na Ciebie większą uwagę i dążą do spotkania z Tobą,
    * Inni mężczyźni słuchają Cię i traktują jak przyjaciela,
    * Momentalnie stajesz się pobudzony, świetnie się bawisz i zadziwiasz innych swoją przebojowością, "

    Sorry, ale to jest igranie na cudzej naiwności...
    Wykorzystują ludzi nieśmiałych do zakupu takiego czegość...

    Ale dopóki się sami nie przekonacie na własnej skórze, to nie będziecie wierzyć...
    Ostatnio edytowany przez Igiman - 27-02-09 o 19:26 Powód: Automatyczne łączenie postów

  6. #26

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kutno/Poznan
    Auto
    BMW 325iS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    I sam sobie w sumie odpowiedziałeś na pytanie.

    Wykorzystuja ludzi niesmialych. Wiesz ilu ludzi niesmialych jest podatnych na takie rzeczy Fakt, ze co by to nie bylo mogloby zadzialac bo tak naprawde wszystko siedzi w naszej glowie. Gowna nie ruszysz bo od zawsze Ci wpajaja, że jest be.

    Odwrotnie jest z działaniem takich środków jeżeli rzeczywiscie fizycznie moga nie działać to na niektorych wpłyną pozytywnie. Poczują, pomyslą "jestem fajniejszy" i ciach od razu łatwiej im sie odnaleźć i nawiazac nowe kontakty

    Fakt, że wykorzystuja ludzi, ale zarazem jest to tez pomoc dla niektorych

  7. #27
    Igiman's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa i okolice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez adriank Pokaż post
    I sam sobie w sumie odpowiedziałeś na pytanie.
    Jakie pytanie, bo żadnego nie zadawałem...?
    Cytuj Oryginalnie napisane przez adriank Pokaż post
    Wiesz ilu ludzi niesmialych jest podatnych na takie rzeczy?
    nie wiem, ilu...?
    Cytuj Oryginalnie napisane przez adriank Pokaż post
    Odwrotnie jest z działaniem takich środków jeżeli rzeczywiscie fizycznie moga nie działać to na niektorych wpłyną pozytywnie. Poczują, pomyslą "jestem fajniejszy" i ciach od razu łatwiej im sie odnaleźć i nawiazac nowe kontakty
    widzisz, ale sprzedawca nie pisze w "skutkach używania", że wspomagają psychikę, ale to ze jak ja się tym wypsikam to Ty będziesz dążył do kontaktu ze mną, to będziesz bardziej mnie słuchać i skupiał na mnie uwagę.
    przeczytaj:
    cytat:
    "Wystarczą dwie aplikacje na skórę, aby odczuć jak:

    * Ludzie bardziej Tobie ufają i są bardziej podatni na Twoje wpływy,
    * Kobiety zwracają na Ciebie większą uwagę i dążą do spotkania z Tobą,
    * Inni mężczyźni słuchają Cię i traktują jak przyjaciela,
    * Momentalnie stajesz się pobudzony, świetnie się bawisz i zadziwiasz innych swoją przebojowością, "

    a co jeżeli dany nieśmiałek się wypsika i nie zauważy EFEKTÓW i stwierdzi, że nawet już takie super środki mu nie pomogą...?
    może się zdołować bardziej..

  8. #28

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kutno/Poznan
    Auto
    BMW 325iS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Taka osoba moze sie pognebiac patrzac w lustro albo nie zauwazajac zainteresowania swoja osoba przez innych. Mowimy tutaj o wspomagaczach jak powiedzmy suplementach, a nie cudach...

    Teraz sa takie czasy ze reklama dzwignia handlu. Wszystkie firmy reklamuja sie jak moga na rozne sposoby i tylko i wylacznie dzieki temu zarabiaja pieniadze. Jestem pewien, ze sam kupujesz wiele rzeczy, ktore ujrzysz na reklamie bo bedac gdziekolwiek z nie znajac tematu kupujesz to co widziales na reklamie badz slyszales...jezeli tak nie robisz to musisz byc naprawde zaradny i samowystarczalny

    Musimy pogodzić się z tym, że mamy takiego sponsora na zlocie i wrecz powinnismy sie cieszyc z tego powodu jaka by to firma nie byla
    Dziekujmy adminom, że nam coś takiego przygotowali

  9. #29
    Igiman's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa i okolice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez adriank Pokaż post
    Musimy pogodzić się z tym, że mamy takiego sponsora na zlocie i wrecz powinnismy sie cieszyc z tego powodu jaka by to firma nie byla
    Dziekujmy adminom, że nam coś takiego przygotowal
    Popieram.
    Efekty pracy adminów są bardzo pozytywne i cieszymy się z tego powodu.
    Spisują się na medal.

  10. #30
    monik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    zielone
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez adriank Pokaż post
    Odwrotnie jest z działaniem takich środków jeżeli rzeczywiscie fizycznie moga nie działać to na niektorych wpłyną pozytywnie. Poczują, pomyslą "jestem fajniejszy" i ciach od razu łatwiej im sie odnaleźć i nawiazac nowe kontakty
    dokładnie o tym samym myślałam... że przede wszystkim działa w tym przypadku efekt placebo, a nie chemia zawarta w tych specyfikach.

    i nie przesadzaj Igiman, że jak komuś to nie pomoże to zaraz popadnie w depresję... bo to są skrajne przypadki, których jest bardzo niewiele raczej. jeśli ktoś ma popaść w depresję z powodu niskiego poczucia własnej wartości to popadnie i bez tych feromonów.

    nieważne.. jest to nasz sponsor i powinniśmy się cieszyć, bo dzięki niemu będziemy mniej płacić za zlot. to za mało, że trzeba jeszcze marudzić i tworzyć dziwne teorie? ...
    Best ET: 14.764@1/4mile

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •