Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 18

Temat: Nowe radyjko - jakie?

  1. #1
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny Nowe radyjko - jakie?

    Przyszedl czas na nowe radio - sprzedalem mojego pionka deh-5730 i szukam nowego.
    Moj sprzet to zupelnie podstawowy zestaw:
    Glosniki przednie z tweeterami: PowerBass
    Napedza to wzmacniacz Alpine V-12 no i jakis sub do tego.
    Brakowalo mi w moim pionku ze nie moge sterowac glosnikami i subem - zdjąć z glosnikow praktycznie bass, a dac go tylko na suba - wiec taka opcja wskazana w nowym radyjku.

    Jaki przedzial cenowy - sa dwie opcje

    1.Zwykle radio do kwoty ok. 1000-1300zl

    2. Radio z LCD za ok 2.500zl


    Ad.1
    Jest tego na rynku i chyba warto postawic na Alpine - seria CDA-98xx - ale strasznie duzo tego i nie wiem w sumie co dobre bo wszystkie praktycznie maja podobno parametry
    A cyferki sie przestawiaja i oscyluja od 1000 do 2000zl
    CDA-9852RR; CDA-9853RR; CDA-9854RR; CDA-9852RR itd. I jakies modele typu CDA-9855R ale to chyba tylko wersja na USA i w polsce nie bedzie dzialac poprawnie radio?

    Wizualnie podoba mi sie rowniez: PIONEER DEH 9800BT i podobno super brzmi ale kosztuje majatek

    Patrzec na inne firmy rowniez czy nie warto?


    Ad.2
    Radio z wysuwanym LCD - czyli zabawka dla duzych chlopcow - filmy, teledyski i mozliwosc podlaczenia konsoli.
    Czesto podrozuje z pasazerami wiec by sie sprawdzilo.
    Tutaj juz male pole do popisu
    Moje uwage zwrocily dwa modele:

    -PIONEER AVH 6500 - radio ktore ma dodtakowo puszke sterujaca bez niej odtwarza tylko dvd, ale niestety jest malo tego na allegro - obecnie 1 szt. i chora cena do tego bo gosc chce 3tys zl - plus ma taki ze ma mozliwosc sterowania dzwiekiem - sub itd. oto mi chodzi

    -PIONEER AVH-P5700 - tutaj plus ze za 2.5tys mozna kupic nowe takie i nie trzeba puszki ale niestety nie ma mozliwosc sterowania dzwiekiem jak w modelu wyzej - a moze cos zle czytam?

    Jeszcze jakies inne modele?


    Rozbieznosc duza ale jestem w stanie zainwestowac wiecej ale tylko dla monitora LCD.

    Bede wdzieczny za wskazowki i odpowiedzi od ludzi posiadajacy dany sprzet i ew. uwagi na jego temat

    Nie mam zamiaru jezdzic na zawody - radio dla zwyklego uzytkownika do zwyklego sluchania ew. ogaldania
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  2. #2
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    moge sie wypowiadac czy nie?
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  3. #3
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    PITERd, NIE
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  4. #4
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    wiedzialem
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  5. #5
    Gross's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    Suzuki Grand Vitara I
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Heh, ale jaja, stoje obecnie przed takim samym wyborem i mam w glowie dokladnie dwie takie same drogi do wyboru

    A podlaczajac sie do tematu, czy zna ktos maksymalne glebokosci montazowe glosnikow przod/tyl? Bylbym wniebowziety jakby ktos podal...

  6. #6
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    PITERd, NIE
    sorki za ot ale czemu nie moze ? on chyba cos czai baze ...
    420 500 km
    1

  7. #7
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Proxa, bo my z piterem bardzo sie lubimy - prawda piter? Ale faktycznie to OT
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  8. #8
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    5700 nie ma monitorka malego - tzn jak jest zamkniety duzy LCD to nic nie wiadomo co jest grane
    6500 ma ten plus ze ma dwa monitorki, i mozna jezdzic na zamknietym i wiedizec co jest grane

    a co do (A)rturo to On mnie nie lubi, bo ja tez go nie lubie!
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  9. #9

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    podkarpacie
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    13 razy

    Domyślny

    Radio w wersji usa w Alpine cda 9855 bedzie dzialac poprawnie nawet w polsce gdyz ma przelaczanie zakresu czestotliowsci na europejskie i wtedy zmiena co 0.05 a nie 0.2.
    Nie bedzie jedynie RDS.
    zreszta popatrz sam:
    http://www.crutchfield.com/S-e3vWve2...500cda9855#Tab
    Sam kupilem wersje 9853 wlasnie ze wzgledu na ta mozliwosc a poza tym radyjko ma spore mozliwosci w instrukcji wspominaja nawet o korekcji czasowej dla poszczegolnych glosników. Co do wartosci odsluchowych brak danych bo nadal lezy w pudelku

  10. #10

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Los Angeles
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    kumpel ma założonego alpine CDA9812RB...gra cudownie, nawet na seryjnych głośnikach, cena w granicach 1600zł

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •