Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokazane rezultaty 91 do 100 z 100

Temat: Wycieraczki przednie nie działają - prosze o pomoc!

  1. #91

    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Michałowo
    Auto
    audi a3 1.9 tdi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    A więc dalej problem mam ten sam elektryk powiedział mi że wina może jeszcze być taka że silniczek gdzieś masuje z resztą i żeby sprawdzić masę . Jak to sprawdzić ktoś wie?

  2. #92
    piteroo21's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żywiec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    32 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Ale patrzyłeś na te ślizgi które znajdują się wewnątrz mechanizmy silnika wycieraczek o których napomniał wcześniej kolega?? To coś współpracuje z przekaźnikiem. Masz tam zaglądnąć.
    ALHandra serial 1,9TDI ALH 90+ ------> 120KM 269Nm------> 140KM 340Nm ------> ------>???

    piteroo21

  3. #93

    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Michałowo
    Auto
    audi a3 1.9 tdi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Znaczy się te 3 szczoteczki czy te blaszki pod plastikową obudowa? Tak czy siak wszystko sprawdziłem od a do z i nic ciągle to samo jest normalnie ręce opadają

  4. #94
    piteroo21's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żywiec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    32 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Podmiana silników wycieraczki?
    ALHandra serial 1,9TDI ALH 90+ ------> 120KM 269Nm------> 140KM 340Nm ------> ------>???

    piteroo21

  5. #95

    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Michałowo
    Auto
    audi a3 1.9 tdi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Wszystko podmienilem i nic to nie dało efekt jest taki sam jak był


    A wiec problem jest gdzies w elektryce z tego co zauwazylem bo wszystko wróciło do normy a gdy nocą było wilgotne powietrze to znów przestało działać widocznie wilgoć=zwarcie i wystepowanie problemu
    Ostatnio edytowany przez pawlikg1 - 20-05-17 o 11:35

  6. #96

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Ja tez sie podepne pod temat.
    Ostatnio siadl mi silniczek wiec kupilem nowy zamiennik i wymienilem. Przy okazji podłączylem tempomat.
    Od tej wymiany zaczely wariowac mi czasówki. Zdarza sie ze wycieraczki przetrą szybe raz czasami 2 razy a czasami nawet i 3,4 razy. To samo jest jak manetke dam w dół zeby tylko raz przetartly a one potrafia nawet 3 razy przetrzec.
    Czy to moze byc wina tego zamiennika czy problemu szukac gdzie indziej?

    Pomoże ktoś?
    Ostatnio edytowany przez saj234 - 23-09-17 o 15:27

  7. #97

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tomaszów Lubelski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Panowie A co powiecie takim przypadku. Wycieraczki ida w górę A w dół już nie chcą. Słychać jak silniczek pracuje ale trzeba je wtedy silowo w dół i jak zostaję im 1/4 szyby do dołu to juz same spadaja.

  8. #98

    Data dołączenia
    Apr 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Brodnica
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 AXW

    Domyślny

    Witam.
    Ja mam problem z wycieraczkami przednimi. z pół roku temu wycieraczki przestały działać więc wymieniłem silniczek używkę i działały. Parę dni temu w deszcz działały aż nagle przestały i powróciły na dół, wydawał dzwięk taki jakby pykanie, rozkręciłem silniczek i podpiełem silnik z powrotem, widziałem że strasznie zacinał się, prawie się nie obracały.Myślałem że silnik spalił się więc wymieniłem go na używkę i też nic, to samo się dzieje pykanie. Czy to wina silnika? A może coś całkiem innego?

  9. #99
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    Masz jakies chinskie HIDy?

  10. #100

    Data dołączenia
    Jul 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kuj-pom
    Auto
    Audi A3 8L
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny Problem z przednimi wycieraczkami

    Witam, mam pewien problem z przednimi wycieraczkami. Wiem, że były już podobne tematy, ale podawane tam rozwiązania mi nie pomogły niestety😭

    Chodzi o to, że czasami same się delikatnie unoszą lub włączają.
    Ma to miejsce najczęściej przy włączaniu świateł włącznikiem. Kiedy świtała nie są włączone wszystko jest ok. Po włączeniu świateł towarzyszy temu charakterystyczne cykanie przekaźnika. Po włączeniu zapłonu czasami też słuchać cyknięcie przekaźnika.
    Czasami cykanie oraz unoszenie się wycieraczek występuje podczas włączania świateł długich oraz czasami włączają się podczas uruchomienia klimatyzacji.

    Oczywiście przekaźnik był wymieniony jako pierwszy już kilka razy i niestety to nie pomaga w żaden sposób. Podmieniany był włącznik świateł na inny, także bez skutku. Wymieniona kostka stacyjki, też nadal to samo. Jeżeli ma to znaczenie to mechanizm wycieraczek był wymieniany z innych przyczyn dwa razy już, ale na każdym jest to samo. Z pomysłów został jeszcze ewentualnie przełącznik zespolony do podmianki i sprawdzenia.

    Jeżeli ktoś ma pomysły, co jeszcze sprawdzić prosiłbym o pomoc, bo już jakiś czas walczę z wycieraczkami. Niby działają, bo nie dzieje się to zawsze, ale ciężko się jedzie z wycieraczkami, które działają albo non stop przez jakiś czas albo unoszą się i zatrzymują w dowolnym miejscu i wracają na miejsce dopiero po użyciu manetki🙂

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •