Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 80

Temat: Narty czy deska? Oto jest pytanie :P

  1. #21

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez piotrek991
    Proxa, mówi się kobiet, nie pokazuj że nie potrafisz ładnie się wysławiać
    Proxa ma racje. Dla kobiet jest decha, a narty dla 'bab' i starych dziadkow co jezdza z gory na dol Tez mam porownanie i zaluje, ze pierwsze 4 sezony spedzilem jezdzac na nartach

  2. #22
    Dorotek's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Sopot
    Auto
    Tigra--> A3 --> 320d --> Tytyrytyty --> ?
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez GRAWER
    Dla kobiet jest decha, a narty dla 'bab'

    Koniec z nami GRAWER . Juz Cie nie lubie
    Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne mają niebo na ziemi...

  3. #23
    krux's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wroclove
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Jak ktos lubi freestyle( jibbing,loty) to snowboard rzadzi - zajawka max
    narty jak dla mnie sa nudne bo maja malo mozliwosci do trickow

  4. #24

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    przesledzilem temat i troche ciezko wysunac jakies wnioski... mysle ze piotrek991 nie sie nie dowiedzial... jezdze od malego na tym i na tym i powiem tak ci co pisza ze narty to kicha i wola deche pewno pojezdzili na nartach 1 sezon tylek poobijany i nic nie umia na desce posmigali 5 dni i nie dosc ze umia jezdzic to pweno poskakali i umia podstawowe skoki typu grab... jednak jesli ktos sie troche pobawi prawdziwym narciarstem to wie ze to duz wieksza frajda fun carving RULEZ!!nic tego nie przebija!! ciekawe czy ktorys z was "wielcy deskarze" kiedys probowal jakis ewolucji na nartach... bo fajnie jak sie pojedzie na deske na weekend i sie wraca umiejac kolejnych 5 ewolucji.. gorzej jak nad jedna trzeba popracowac przynajmniej tydzien zeby wyszla a tak to jest na nartach (oczywiscie mowie o skokach jak sie juz smiga na nartach) narty daja duzo wiecej mozliwosci nie jestes tak zalezny od warunkow ale sa duzo trudniejsze.. ale nie jest to tez tak jak bylo kiedys ze jezdzilo sie na dechach i trwalo latami zeby sie nauczyc teraz narty carvingowe bardzo to skrocily.. deska szybko sie uczysz, i smigasz ale sama jazda na desce to troche nuda a zeby skakac to potrzebna chopka mnie menczy pol dnia budowania chopki..ale jak jezdzisz na desce to podobno jestes bardziej JAZZY ale to juz zalezy kto co lubi..
    jednak ja przyjmuje taki system spedzam okolo 30-40 dni na nartach i kolo 5 na desce


    PS: nic mnie tak nie denerwuje jak sidzacy snowbordzisci na dupie i wpinajacy sie w wiazania na srodku trasy dlatego jesli jestes snowbordzista i nie myslisz o innch to pomysl o sobie ze ktos ci moze przebic klate i siadz z boku a nie na srodku oczywiscie bez urazy


    mam nadzieje ze nikogo nie obrazilem to tylko moje zdanie na ten temat


    piotrek911co do wyboru nart to zalezy od wielu czynnikow jak lubisz jezdzic ile masz kasy czy chcesz w to inwestowac itp itd
    powered by CompSPORT

    maly ale wariat w-wyrcy r-rycy c-cescy
    "Wariat drogowy jest w kazdym z nas, nie pozwol by kierowal Tobą...."

    http://www.cuddruk.pl/

  5. #25

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Dorotek
    Koniec z nami GRAWER . Juz Cie nie lubie
    Dorotko kogo Ty chcesz nabrac ??

    Cytuj Oryginalnie napisane przez krux
    Jak ktos lubi freestyle( jibbing,loty) to snowboard rzadzi - zajawka max
    narty jak dla mnie sa nudne bo maja malo mozliwosci do trickow
    Podobno jibbing stworzono z mysla dla tych co sie przesiedli na snowboard z deskorolki. Sam jezdzilem na deskorolce kilka ladnych lat, ale na sniegu do poreczy, stolow itp. sie nie zblizam bo to sztuczne wynaturzenie, co gorsza o reke w gipsie nie trudno. Snowboard powinien sie kojarzyc ze swiezym puchem, jazda poza trasami i przede wszystkim z freestylem, bo najlepsza zabawa jest w powietrzu! ..a nie na sniegu

    ..dlatego miedzy innymi narty sa niefajne A jak ktos ma nadal watpliwosci to niech popatrzy na mine pierwszego lepszego narciarza.. oni sie nie usmiechaja i wogole A ja np. ? o prosze..

  6. #26
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez GRAWER
    Dla kobiet jest decha, a narty dla 'bab' i starych dziadkow co jezdza z gory na dol
    w sumie nie dziwie sie Twojej postawie - na desce pierwszy lepszy jezdzi a na nartach prostych (to apropo dziadkow) byle kto sobie nie pojezdzi co innego carvingi - tutaj wsadzasz osobe na 2 godziny i juz podczas 3 godziny zjezdza bez problemu jakby jezdzila na nartach od dluzszego czasu (sprawdzone na sobie )

    Cytuj Oryginalnie napisane przez krux
    narty jak dla mnie sa nudne bo maja malo mozliwosci do trickow
    jezdziles na fun carvingach???
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  7. #27

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kmiler
    narty daja duzo wiecej mozliwosci
    Nie mow ze daja wiecej mozliwosci, bo dobrze wiesz, ze nie daja

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kmiler
    bo fajnie jak sie pojedzie na deske na weekend i sie wraca umiejac kolejnych 5 ewolucji.. gorzej jak nad jedna trzeba popracowac przynajmniej tydzien zeby wyszla a tak to jest na nartach (oczywiscie mowie o skokach jak sie juz smiga na nartach
    No pewnie ze fajnie.. wiekszosc z nas jedzie w gory dla frajdy i dla relaxu wiec fajnie jak cos latwo przychodzi. A kto ma tydzien czasu zeby pracowac na jedna ewolucja ? jak mieszkasz w gorach to moze i mozesz sobie na to pozwolic, ale to juz zupelnie inna bajka..

  8. #28

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez GRAWER
    Cytuj Oryginalnie napisane przez kmiler
    narty daja duzo wiecej mozliwosci
    Nie mow ze daja wiecej mozliwosci, bo dobrze wiesz, ze nie daja

    oj uwierz ze daja i to o wiele wiecej mozliwosci...

    [ Dodano: Pią 10 Lis, 2006 00:04 ]
    Cytuj Oryginalnie napisane przez GRAWER

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kmiler
    bo fajnie jak sie pojedzie na deske na weekend i sie wraca umiejac kolejnych 5 ewolucji.. gorzej jak nad jedna trzeba popracowac przynajmniej tydzien zeby wyszla a tak to jest na nartach (oczywiscie mowie o skokach jak sie juz smiga na nartach
    No pewnie ze fajnie.. wiekszosc z nas jedzie w gory dla frajdy i dla relaxu wiec fajnie jak cos latwo przychodzi. A kto ma tydzien czasu zeby pracowac na jedna ewolucja ? jak mieszkasz w gorach to moze i mozesz sobie na to pozwolic, ale to juz zupelnie inna bajka..
    nie mieszkam w gorach ale spedzam na stokach mnostwo czasu jasne ze jedzie sie tam dla frajdy.. pogadamy za pare lat jak juz kosci beda nie te i co zrobicie z tymi waszymi stylowimi deseczkami nie mowie ze to nie fajny sprot ale mnie znudzil po 4 sezonach.. a narty mnie nie nudza od dziecinstwa..faktyczni jak sie jedzie w gory w czasie zimy na 7dni to deska jest wygodna ale to chyba kwestja kazdego z osobna
    powered by CompSPORT

    maly ale wariat w-wyrcy r-rycy c-cescy
    "Wariat drogowy jest w kazdym z nas, nie pozwol by kierowal Tobą...."

    http://www.cuddruk.pl/

  9. #29
    krux's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wroclove
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez GRAWER
    Podobno jibbing stworzono z mysla dla tych co sie przesiedli na snowboard z deskorolki
    niezupelnie bo mnostwo osob jezdzacych na rurkach, boxach itp nigdy nie jezdzilo na deskorolce ale faktycznie jest to przeniesione z deskorolki
    Cytuj Oryginalnie napisane przez GRAWER
    Snowboard powinien sie kojarzyc ze swiezym puchem, jazda poza trasami i przede wszystkim z freestylem, bo najlepsza zabawa jest w powietrzu! ..a nie na sniegu
    Takie podejscie popieram

    mnie nikt nigdy nie przekona do nart bo deskorolka i snowboard to cale moje zycie - praca, hobby , znajomi i moja luba oczywiscie ( pochwale sie ze kiedys byla w snowboardowej i windsurfingowej kadrze polski- taka zdolna heh )

  10. #30
    Dorotek's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Sopot
    Auto
    Tigra--> A3 --> 320d --> Tytyrytyty --> ?
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez GRAWER
    A jak ktos ma nadal watpliwosci to niech popatrzy na mine pierwszego lepszego narciarza.. oni sie nie usmiechaja i wogole

    Jakos przez 23 lata nie narzekam na brak usmiechu, a od 19 lat jezdze na dwoch deskach.
    Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne mają niebo na ziemi...

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •