Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 48

Temat: Problem z nawiewami

  1. #11
    Maugo's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi A6 Q S-Line
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    14 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    O przepraszam ja tez nie zauwazyłam że to o 8P

    macsurf :

    tu masz wątek http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?t=15715

    EOT
    Zabezpieczenia medyczne imprez masowych
    www.med-event.pl

  2. #12

    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk/Szczytno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Mam ten sam problem ze środkowymi nawiewami. Po podpięciu wyskakuje błąd silniczka nastawczego klapy centralnej. Rozwiązaniem jest chyba jedynie wymiana silniczka. Czy ktoś już to robił? Czy jest jakieś dojście po wyjęciu samych zegarów?

  3. #13

    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BMJ

    Domyślny

    Mam podobny problem, z jednej dmuchawy leci mi zimne powietrze podczas gdy z pozostałych leci ciepłe. Dodam, że zimne leci w nogi pasażera i jest to w obecnych temperaturach kiepska sprawa bo przy większych obrotach to dolatuje mi mróz na rękę, którą mam na skrzyni biegów nie mówiąc już o pasażerze...

    Czy to może być problem z nagrzewnicą (wydaje mi się, że jak tylko jeden wylot to nie) ?

    Czy zwykły mechanik sobie poradzi, bo w Feuvercie mi powiedzieli, że nie ogarną

  4. #14

    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Temat założony 100 lat temu ale może komuś przyda się rozwiązanie jeśli jeszcze nie naprawił U mnie środkowe nawiewy nie działały, ponieważ wgrany był zły soft nimi sterujący. Po wgraniu programu od 8P wersji 3D wszystko działa.

  5. #15

    Data dołączenia
    Apr 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oświęcim
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Witam mam problem z dmuchawa wyłancza się po chwili zaraz po rozpedzeniu. Sprawdzone szczotki na wirniku są ok. Po zczytaniu błędów za pierwszym razem 0711 siłownik klap mieszania powietrza lewy błąd mechaniczny, 04f9 dmuchawa powietrza swiezego wartosc min. nie osiągnięta, 04f9 dmuchawa powietrza swiezegoelektr. usterka w obodzie prądowym, 04f9 dmuchawa powietrza swiezegobląd mechaniczny po usunieciu bledo zostaje tylko04f9 bląd mechaniczny. Wnioskuje ze do wymiany będzie dmuchawa wraz ze sterownikiem przymocowanym do niej. Wie ktoś może jaki powinien być nr dmuchawy bo widze ze ktoś juz ją demontował i niewiem czy to jest orginalna. Auto to audi a3 8p 2003r 2.0 tdi BKD

  6. #16

    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczytno
    Auto
    Audi A3 8P
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny Problem z nawiewem

    Cześć, mam problem z nawiewem w samochodzie. Raz wieje zimne, nawet jak nastawię max temp, a po zgaszeniu i odpaleniu ciepłe. Nieraz kilka razy trzeba zgasić i odpalić. W vcds błędów brak. Ostatnio wymieniałem pompę wody, bo wytrzymała tylko pół roku, ale nie wiem czy ma to z tym związek. Już przed wymianą kilka razy mi się zdarzyło, że stojąc w korku temperatura opadała o kilka stopni, ale nie wiem od kiedy nie wieje ciepłe powietrze, bo w lato nie sprawdzałem. Może to być termostat?
    pozdrawiam

  7. #17
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    Moze byc termostat, moze byc glowica, moze byc uszczelka pod glowica.

  8. #18

    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wadowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE

    Domyślny Bardzo słaby nawiew przedniej szyby

    Witam, w dniu dzisiejszym po odpaleniu samochodu i przejechaniu ok 3km zaparowały mi szyby. Jak zwykle włączyłem nawiew przedniej szyby jednak nie przyniosło to żadnego rezultatu. Sprawdziłem dłonią czy wydobywa się powietrze z kratek na podszybiu, jednak nawet przy ustawieniu maksymalnej siły nawiewu powietrze leciało "jak kot napłakał". Sprawdziłem filtr powietrza pod maską oraz filtr kabinowy - drożne, suche, czyste. Zdemontowałem schowek od strony pasażera i sprawdziłem, że wirnik nawiewu działa poprawnie, a klapa od obiegu wewnętrznego zamyka i otwiera się jak należy. Dodam, że pozostałe nawiewy działają poprawnie, wyłącznie nawiew na szybę zachowuje się tak jak były czymś zapchany.
    Proszę o podpowiedź - gdzie szukać przyczyny?

  9. #19

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krosno
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    To samo jest u mnie i juz nie mam pomyslu gdzie szukac.Jesli odkryles przyczyne prosze o podpowiedz

  10. #20
    MucikV's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Podepnę się pod temat , u mnie problem jest ze słabym nawiewem , ledwie dmucha z kratek , a słychać jak silnik pracuje i dmucha , porównywałem z innym a3 i przepaść po prostu. Błędów brak , filtr suchy na swoim miejscu , klapy nastawione vagiem , jakieś sugestie ?

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •