Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 31

Temat: tdi 90 przerobic na 130

  1. #21
    skwaraA3's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    polska
    Auto
    AMBITION powered by CompSport
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    ja tez zastanawiam sie nad wiruskiem i znalazłem cos takiego na podkarpaciu QUICKSERVICE przynajmniej blisko mam, firemka mało znana czy dobra ????? warto zaryzykować, czy lepiej wybrać się do chłopaków z Bielska_ (ceny są takie same) co o tym myślicie chłopaki ??? pewnie większość odradzi ale nowa nnie zawsze znaczy że zła no chyba że ktoś ich zna
    Nieważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią .

  2. #22
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    ja bym jechal do CompSport :/ a jestem z Rzeszowa ja jak robilem chip to jechalem z Rzeszowa do bielska po chip a pozniej do wawy i itak mi sie oplacalo bo bylem zadowolony jak cholera i mialem gdzie potestowac pozatym spotkalem gosci ze slaska z A3

    [ Dodano: Wto 14 Lis, 2006 18:27 ]
    ps na co oni chca dac tam 12 miesiecy gwarancji ? na program ? ze go wirusy nie zaatakuja ihhihihi LOL

    [ Dodano: Wto 14 Lis, 2006 18:29 ]
    i robia kasowanie inspekcji wow ja chyba zrobie swoja firme kasowanie inspekcji
    420 500 km
    1

  3. #23

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Miasto
    WarszaVWa

    Domyślny

    TDI w wersji 90KM a 110KM to praktycznie dwa rozne silniki, nie roznia sie tylko wtryskami i innymi elementami, ktore stosunkowo "latwo" wymienic, zmiany sa glebsze, tloki sa inne, w mocniejszych wersjach w srodku maja kanaliki poprawiajace chlodzenie, poza tym jest wiecej takich "drobiazgow"

  4. #24
    skwaraA3's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    polska
    Auto
    AMBITION powered by CompSport
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    pytanie czy warto wywalić 1tyś-1,5tyś by z silnika (w moim przypadku) 110kM robic 137kM chodzi tylko o samego wirusa
    Nieważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią .

  5. #25
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    WARTO !
    420 500 km
    1

  6. #26

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn/Poznan
    Auto
    V^P!
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4 TFSI - CMBA, CXSA (122 KM)

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    wtedy ty bedziesz jechal przy mnie jak sanki na asfalcie a ja jak lyzwa po lodzie cie tak obsmigam ze zobaczysz
    tak tak Proxa, lekarz kazal przytakiwac , a na powaznie to moze i do 120km/h bys dal rade i bez wtrysow
    ps
    pamietaj ze nic w przyrodzie nie jest stale i nie tylko ty masz zime
    i tym optymistycznym akcentem koniec ot /sorki all

  7. #27

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Goofi
    TDI w wersji 90KM a 110KM to praktycznie dwa rozne silniki, nie roznia sie tylko wtryskami i innymi elementami, ktore stosunkowo "latwo" wymienic, zmiany sa glebsze, tloki sa inne, w mocniejszych wersjach w srodku maja kanaliki poprawiajace chlodzenie, poza tym jest wiecej takich "drobiazgow"
    a kto Ci tych bredni naopowiadał ? to są praktycznie te same silniki, róźnice to: wtryski, turbina, pompa wtryskowa i komputer. Nie ma zadnych roznic w tlokach, korbowodach, wale korbowym itd.

  8. #28
    dvd's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    służbowe:)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    ja chyba za 2-3 tygonie jade do "kompotow" juz naprawde sie nie moge doczekac... zobaczymy co da sie zrobic z 90km

  9. #29

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Her
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    dvd, no to moze razem bo ja w tym tygodniu tez chcem jechac

  10. #30

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Miasto
    Stalowa Wola

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez dvd
    ... zobaczymy co da sie zrobic z 90km

    Duzo da sie zrobic z 90tki o czym swiadczy samochod aligatora. On ze swojej octavi AGR wykrecil z tego co pamietam ok. 200KM ale oczywiscie nie na seryjnej pompie,wtryskach i turbinie. Jednak ten wynik to tylko pokaz ile da sie z tego silnika wykrecic, na codzien z taka modyfikacja nie jezdzi bo pozostale podzespoly by dlugo nie wytrzymaly.

    Ja jezdze AGRem juz dwa lata, a od roku z tryskami od 110tki i Virusem ktorego napisal aligator. Wszystko robil Masters tuning oddzial KAtowice czyli "Ali" i jestem zadowolony. Roznica kolosalna a spalanie bez zmian.

    Wszystko trwalo prawie caly dzien, ale to dlatego ze wcale nie zawsze wtryski mozna wyjac w 30min. jezeli ktos nigdy ich nie zmienial i siedza tam sobie juz ladnych pare latek to czasami tak jak umnie bylo trzeba sie znimi troszke pomeczyc i zajelo im to ladnych pare godzinek... pozniej przelutowanie kosci w kompie i wyjazd na droge z pasazerem aligatorem ... po raz pierwszy.... po raz drugi... po raz trzeci itd... az do uzyskania zadawalajacego efektu klienta i samego Mistrza ktory dba oto aby nic za 10km czy za 100km sie nie rozsypalo. Wtedy jednak nie pojechalismy na hamownie bo w planach byla zmiana turbiny na ta ze 130stki ale jak narazie budzet nie pozwala bo sa inne wydatki. z tego co ali mowil to przypuszczalna moc jaka uzyskalismy to ok. 130KM ale tak jak mowie nie hamowalem wiec nie dam sobie reki odciac, mowie tylko to co powiedzial Ali a on jezdzil nie jednym dieslem i mysle ze sie na tym zna. W kazdym badz razie po Virusie i wtryskach nic sie nie rozsypalo i Ori turbinka nadal pracuje wiec chlopak wie co robi.

    zapomnialem dodac ze przez przystapieniem do jakichkolwiek prac przy moim silniku Aligator Przejechal sie ze mna po raz wpierwszy z laptopem i vagiem sprawdzajac w jakim stanie jest silniczek bo jezeli cos by nie banglalo za dobrze to nie zgodzilby sie na jakiekolwiek mody. dopiero po tej operacji przystapil do pracy.

    Co do konstrukcji silnikow TDI to tak naprawde silniki diesla 1.9 w swojej konstrukcji niewiele sie zmienily od tych wkladanych juz w golfach II. Jedynie co zostal modyfikowany osprzet, skrzynie, pompy wtryskowe itp. Z tego co wiem to jedynie te silniki o mocy seryjnej 150KM maja nieco inna konstrukcje ale tez nie jest to zmiana na miare zbudowania nowego silnika przez grupe VW.

    A roznica miedzy silnikiem TDI 90KM i 110KM jest w pompie wtyskowej,turbinie, i samych wtryskach no i oczywiscie komp ale chodzi o sam silnik i osprzet.
    Zmodyfikowany AGResor... by Masters Tuning

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •