Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: 1)Wolne obroty + 2)bezpieczniki

  1. #1

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań

    Domyślny 1)Wolne obroty + 2)bezpieczniki

    Witam w temacie!!!

    Mam kolejne pytanko nawet dwa do znawców i nie tylko, a mianowicie chodzi mi o wolne obroty w mojej a3-czce. Wygląda to tak, że delikatnie przebiera(przerywa) na wolnyc obrotach i jest to niestety odczówalne na postoju! Jaka może być przyczyna?! Świece? a może kable?

    2) Chodzi o automatyczny bepiecznik od lampki (cały czas świeci) jak to wygląd i gdzie tego szukać??? o ile to ta przyczyna? tak ktoś mi podpowiedział!!

    Pozdrawiam A3-CLUB!!!1

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Myszek
    Chodzi o automatyczny bepiecznik od lampki (cały czas świeci) jak to wygląd i gdzie tego szukać???
    Mozesz sprecyzowac, bo nie bardzo kojarze o co chodzi

    Co do wolnych obrotow w 1.6 to na poczatek zacznij od czyszczenia przepustnicy (co i jak znajdziesz na forum)

  3. #3

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań

    Domyślny

    Coolfon napisał:
    A z lampką mam podobnie. Trzeba zresetować bezpieczniek ale kurcze już nie pamiętam który. Napewno ten duży w którymś z górnych rzędów. W mnie podziałało. Lampka świeci przy rozbrajaniu alarmu i wyjmowaniu kluczyka ze stacyki a gaśnie przy uzbrajaniu alarmu i wkładaniu kluczyka do stacyjki


    To pomoże??

  4. #4

    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Mam takie pytanie ponieważ od niedawna założyłem sobie gaz sekwencie w a3 i zrobiło mi się coś takiego że gdy wejdzie na obroty i dam mu na luz to czasem obroty spadają poniżej przeciętnej i czasem nawet gaśnie podobnie chodzi na gazie i na benzynie czego to może być przyczynya ??
    A3-ka Jest Bogiem Prędkość Nałogiem Turbo Podstawą a Jazda Zabawą

  5. #5
    jarekm's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielonka
    Auto
    Audi A3 1.6 APF
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez MARC
    Mam takie pytanie ponieważ od niedawna założyłem sobie gaz sekwencie w a3 i zrobiło mi się coś takiego że gdy wejdzie na obroty i dam mu na luz to czasem obroty spadają poniżej przeciętnej i czasem nawet gaśnie podobnie chodzi na gazie i na benzynie czego to może być przyczynya ??
    Tak jak pisał Mach to przepustnica. Ja mam tak a wiem przepustnica jest zasyfiona

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •