Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 13

Temat: 235/35/19 w 8L

  1. #1
    _cios_'s Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Manchester UK
    Auto
    oooo
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    raz

    Question 235/35/19 w 8L

    Witam,
    z gory przepraszam jesli sie powtarzam ale nigdzie nie moglem znalezc konkretnej odpowiedzi. mianowicie marzy mi sie zeby posadzic moja niunke na max duzych kapciach (zeby weszly bez przerobek, ciec nadkloli itd) I teraz pytanie - znalazlem fajniutkie (moim zdaniem fele) 5x100 o rozmiarze 19/235/35 ET 30 i pytanie czy wejdzie to do 8L? konkretnie chodzi mi o czy nie bedzie tarlo o nadkola przy obciazonym aucie jesli go utwardze no i przy skrecaniu. dodam ze poki co przy zawieszeniu nic nie bylo robione - jest fabryczne, mam zamiar troche go znizyc ewentualnie tylko utwardzic ale najpierw chcialbym kipic butki i dopiero do nich dogrywac reszte. tylko dylema z tymi rozmiarami - a moze ktos jest w stanie powiedziec jakie max ET do 8L przy rozmiarze 19 i kapciu 235. Z gory dzieki za odp
    Pozdrawiam

  2. #2
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    W/g mnie bedzie obcierac na Et 30. Mialem Et 33 ale 18` i ledwo ledwo
    Pokaz te felgi
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  3. #3

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    okolice Krakowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    19 '' w 8L moim zdaniem są za duże i autko wygląda już nie ładnie. Wszystko ma swoje granice...
    124 Hp 277 Nm

  4. #4
    _cios_'s Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Manchester UK
    Auto
    oooo
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Wedlug mnie 19'' super wygladaja tylko zalezy jakie . Tez myslalem ze bedzie tarlo dlatego wolalem zapytac - a co powiecie na te? http://www.tomason.de/tn6_przedstawienie.php oczywiscie 19/235 Pytam o to czy bez problemu wejda bo o gustach nie dyskutuje. Dzieki

  5. #5
    sopek's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    19' barddzo ladnie wyglada , natomiast do takiej felgi trzeba byloby porzadnej gleby,

    i dlaczego taki szeroki kapec?? na 1.8??

  6. #6
    siwylbko's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LbKo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    19' na kapciu 235 do 8L 1.8 ?? Przecie to juz calkiem jechac nie bedzie juz nie mowiac o trzepaniu. Lans..... lans.....

  7. #7
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Kolega pyta sie czy wejdzie, a nie to czy bedzie jezdzic czy nie.
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  8. #8
    Yel0n's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Ford Mustang s550
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    36 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    nie tylko et i wielkość felgi wchodzi w grę. Takie o znaczenie ma szerokość felgi i szerokość opony jaką założysz. np przy et N i szerokości 8 cali na oponie 225 moze nie trzec a przy 8.5 cala et N i oponie 235 będzie.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez _cios_ Pokaż post
    dodam ze poki co przy zawieszeniu nic nie bylo robione - jest fabryczne, mam zamiar troche go znizyc ewentualnie tylko utwardzic
    bez obniżenia 19 wygląda gorzej jak 17 dlatego raczej gleba nie unikniona przynajmniej na 30 mm ( jeżeli masz atraction )

    polecam ci przejzenie zdjęć i zabawę konfiguratorem, szczególnie 3-cim od góry ( rial, ma regulację wysokości zawieszenia), natomista w ostatnim ( ogólnym ) największy wybór marek.

    tu masz temat http://a3-club.net/forum/showthread....117#post316117
    Ostatnio edytowany przez Yel0n - 16-03-09 o 18:56 Powód: Automatyczne łączenie postów

  9. #9
    _cios_'s Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Manchester UK
    Auto
    oooo
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    sluchajcie szczerze powiem ze nie zastanawialem sie czy i jak to bedzie jezdzic jak zaloze 235 szer. jezdze autem po anglii widzialem mase a3 niektore naprawde zaj..ste pare mialem okazje poogladac z bliska i szczerze powiem ze najladniej wygladaly na 19 i wlasnie takim szerokim kapciu. ja poki co mam 17/215/40 i auto smiga jak szalone! czy przy 235 bede odzcuwal az taka roznice? licze sie z tym ze roznica bedzie ale az tak? 1.8 to za malo na felge 19? to juz calkiem zglupialem. nic nie poradze na to ze podobaja mi sie mega duze i szerokie buty i nie chodzi tu o lans a o wyglad autka. oczywiscie na samych felgach nie zakoncze poprawy wygladu ale od tego chcialbym zaczac tzn fajny felunek a pozniej gleba ale to oddzielny temat. na razie interesuje mnie tylko fela. zostalbym przy tych tomasonach tn6 tylko tam wszystko po niemiecku a jedynie naglowek "ekspertyza" po polsku. Wiec tak felga 8,5x19 235/35 - bedzie problem czy nie?
    dzieki za wasza pomoc

  10. #10
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    TN6 sa wedlug mnie paskudne.TN4 wygladaja o wieeeele lepiej.


    A tak inna droga....1.8 AGN nie moze smigac jak szalone

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •