Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 28 z 28

Temat: uszkodzona opona

  1. #21

    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam ponownie
    Zeby nie było jakichkolwiek watpliwosci to przedsatwiam zdjecie... 1. czesc brakujac, 2. DOT opony, czyli data produkcji. Zdjecie które zrobiłem tyczy sie opony Dunlop SP 9090 w tym samy rozmiarze. Sorry za jakosc ale rozbiłem to na biegu.



    Jesli chodzi o brakujacy element został oderwany lub tez odciety. Czesc tej opony odpowiada za ochrone Waszej ładnej felgi. Boczna czesc oponu zrobiona jest z kordu "sznurkowego". Kord ten pod wzgledem wygladu nie rozni sie niczym od zwykłego sznurka i jest bardzo elastyczny. W sytuacji kontakut z kraweznikem przy tej sile i nacisku, kraweznika ( lub tez inna przeszkoda ) działa jak noz do tapet i taki element porostu sie odrywa. Nie zachecam do zakupu ! bo nie o to chodzi. Nie ma zamiaru sie wykłocac! Chciałem tylko pomoc bo akurat wiem o czym pisze i nie leje wody. Zajmowałem sie zgrzewaniem i naprawianiem opon przez wiele lat i takich sytuacji widziałem na prawde bardzo, bardzo duzo. Ostateczna decyzja nalezy do naszego kolegi...

    Pozdr!!

  2. #22
    atal's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    teraz już sam niewiem sprzedający zapewnia ze opona nie posiada innych uszkodzeń i jest z 2006roku, jeśli to wszystko prawda to chyba nie mam co sie obawiac tego uszkodzenia opony?
    6,3l/100km w trasie, prawie jak TDI

  3. #23
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    Ja bym takiej opony nie kupil.Nie wiadomo co juz ma za soba.Na oponach sie nie oszczedza.

  4. #24
    elroy81's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Ja na twoim miejscu wziąłbym tą oponę, ale umówiłbym się ze sprzedawcą że jeśli po zamontowaniu wyjdzie jakieś "jajo" to mu odeśle. Ale sądze że będzie o.k. i będziesz zadowolony...
    Pozdrawiam.... i powodzenia.

  5. #25

    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    zgadzam sie z przedmowca zwłaszcza, ze cena jest bardzo atrakcyjna. Zrób tj. powiedział elroy81

    pozdro i powodzenia życze !!

  6. #26
    siwylbko's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LbKo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    teraz tobie nic nie wyjdzie bo juz widzialem taka opone z podobnym ubytkiem i wszystko bylo ok i tak naprawde to jest lekki ubytek bo jest tylko starta powloka wiechrznia nie doszlo jeszcze do druty czy tez sznurka. To zalezy tez jakimi szybkosciami sie poruszasz i jakie ciezary wozisz no i oczywiscie od stylu jazdy ale wydaje mi sie ze zjezdzisz ta opone do konca i w tym miejscu nic jej dalej nie bedzie

  7. #27

    Data dołączenia
    Feb 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lelystad
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny Skoszona opona

    Witam panowie dzis przez przypadek tknelo mnie zeby zobaczyc oponki w swoje w swojej A3 .
    Z ciekawosci chcialem zobaczyc jak mocno opony sa zuzyte bo juz troche km zrobilem na nich .
    Dotykajac wewnetrznej opony zauwazylem zadzior straszny , przyjechalem do domu i oczywiscie odrazu sciagnelem opone , i to co zobaczylem to wpadlem w szok.
    Z 2 miesiace temu robilem kontrolnie przeglad na stacji czy wszystko jest ok , wydaje mi sie ze moze diagnosta cos przeoczyl , bo nigdzie w dziure nie wjechalem zeby zkrzywilo mi wahacz, cisnienie opon w normie 2,5 bara , non stop , jak na moje oko to ewidetnie jest zla zbieznosc prawego kola ,lewe jest doslownie minimalnie zjechane tez od wewnatrz ale prawe to masakra co widac na zdjeciach , co o tym sadzicie panowie ?


    https://drive.google.com/file/d/1UJK...ew?usp=sharing

    https://drive.google.com/file/d/1HI6...ew?usp=sharing

    https://drive.google.com/file/d/1TRX...ew?usp=sharing

  8. #28
    heko's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Audi 2.0T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    547 razy
    Podziękował
    670 razy

    Domyślny

    Sprawdz zbieżność, coś jest nie halo skoro tak ora opone.
    Nie mam fejsa ani androida!

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •