Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 32

Temat: < < Opony: NANKANG NS2 vs. WANLI S1088 vs. NEXEN N3000 > >

  1. #21
    martin09's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bytom
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    moze lepiej nowe nawet Nankang niz uzywka przciez nik bez przyczyny nie pozbywa sie prawie nowych opon przynajmniej takie moje zdanie

  2. #22
    Auto Szałas

    buzz-astral's Avatar


    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mikołów
    Auto
    Skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    105 razy
    Podziękował
    87 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez martin09 Pokaż post
    bez przyczyny nie pozbywa sie prawie nowych opon
    znam osoby które w zeszłym sezonie kupiły nowe samochody i na ten sezon szykują większy felunek a opony na których wyjechały z salonu są im zwyczajnie niepotrzebne

  3. #23
    siwylbko's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LbKo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez martin09 Pokaż post
    moze lepiej nowe nawet Nankang niz uzywka przciez nik bez przyczyny nie pozbywa sie prawie nowych opon przynajmniej takie moje zdanie
    To idz i kupuj nankangi za 300zl/szt albo i wiecej
    Dla mnie to jest nawet nie pojete jak mozna tyle pieniedzy wydac na tak kiepskie opony (wsumie nankangi nie byly az tak zle ale napewno duzo za drogie jak na ta jakosc)
    Kupilem miszelinki z 36 tyg 2008r ktore maja 7mm za 1000zl z montazem.
    Opony, felgi przywoza z niemiec bo niemiec stwierdza ze chce miec wieksze a te wyrzuca/odpsprzedaje.
    I moze ktos mi wytlumaczy w czym takie opony sa gorsze od nowych? Czasami jak kupujecie opony nowe to sprzedaja z poczatku 2008r albo i nawet probuja wepchac starsze
    Te chinole to jest nabijanie w butelke
    Ostatnio edytowany przez siwylbko - 30-03-09 o 21:56

  4. #24
    dudzio's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opole
    Auto
    Audi A5 B5 Avant 1.9 Tdi AJM
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    14 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Każdy jeździ na tym na co go stać. Albo nie lubi przepłacać. Ja już wcześniej pisałem że jeżdżę na Nankang Ultra Sport NS 2 i sobie chwalę. Poprzednie opony jakie miałem były to Marangoni też rewelacyjnie się sprawowały ale szybko się zużyły. Ja polecę z czystym sumieniem Nankang. Bardzo ciche opony. Na mokrej przy temp. tak niskich jak 3-6 C trzymają się rewelacyjnie. Nie mam do nich zastrzeżeń. A wybór i tak należy do Ciebie.
    "....Bo Liczą Się Ludzie A Nie Nazwa Klubu....."
    Spoty Opolskie(
    Opole) - Parking Marketu Karolinka (Electro World) godz 18.00 NIEDZIELA <<-Kliknij aby dowiedzieć się więcej.

    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2198726 - Moja Aukcje

  5. #25
    tomow's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legnica
    Auto
    CUPRA R
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez siwylbko Pokaż post
    Kupilem miszelinki z 36 tyg 2008r ktore maja 7mm za 1000zl z montazem.
    no i fajnie... może trafiłeś na "udany" komplet... ja już temat używanych opon z niemiec już kilka razy przerabiałem... co z tego że miały prawie nowy bieżnik skoro albo huczały albo miały delikatne zęby albo bicia albo wyły itd itp ... pewnego razu przez takie gówniane super używki wywaliłem z auta 2 sprawne przednie łożyska bo szumiało jak cholera a oponki miały być miód malina... potem jeżdzenie, wymienianie na inny komplet i zawsze coś nie grało...

    wedlug mnie nowe to nowe, miałem już kilka kompletów Nankangów i Kumho i byłem i nadal jestem bardzo zadowolony

    oczywiscie gdybym miał kupe szmalu to kupiłbym nówki Micheliny... ale nie mam.

    pzdr

  6. #26
    dudzio's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opole
    Auto
    Audi A5 B5 Avant 1.9 Tdi AJM
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    14 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Ale czasami nie warto przepłacać nowe Nankang dorównują oponą z wyższych półek.
    "....Bo Liczą Się Ludzie A Nie Nazwa Klubu....."
    Spoty Opolskie(
    Opole) - Parking Marketu Karolinka (Electro World) godz 18.00 NIEDZIELA <<-Kliknij aby dowiedzieć się więcej.

    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2198726 - Moja Aukcje

  7. #27
    siwylbko's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LbKo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tomow Pokaż post
    no i fajnie... może trafiłeś na "udany" komplet... ja już temat używanych opon z niemiec już kilka razy przerabiałem... co z tego że miały prawie nowy bieżnik skoro albo huczały albo miały delikatne zęby albo bicia albo wyły itd itp ... pewnego razu przez takie gówniane super używki wywaliłem z auta 2 sprawne przednie łożyska bo szumiało jak cholera a oponki miały być miód malina... potem jeżdzenie, wymienianie na inny komplet i zawsze coś nie grało...

    wedlug mnie nowe to nowe, miałem już kilka kompletów Nankangów i Kumho i byłem i nadal jestem bardzo zadowolony

    oczywiscie gdybym miał kupe szmalu to kupiłbym nówki Micheliny... ale nie mam.

    pzdr

    A teraz powiedz jakie to opony byly te uzywane?
    Panowie jak wy piszecie ze chinczyki sa rewelacyjne to niema o czym rozmawiac w tym temacie

  8. #28
    t0m3k's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    ja popieram siwylbko, wole kupić 2 markowe lekko używane opony niż komplet nowych chinoli wątpliwej jakości. jak mi coś nei zagra to gość mi wymieni na inne, bez stresu
    A3 2.0TDi 16V + / 40% z 1L CLUB!

  9. #29
    tomow's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legnica
    Auto
    CUPRA R
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez siwylbko Pokaż post
    A teraz powiedz jakie to opony byly te uzywane?
    Panowie jak wy piszecie ze chinczyki sa rewelacyjne to niema o czym rozmawiac w tym temacie
    były to: Micheliny, Dunlopy 2 komplety, Continentale... w każdym przypadku jakaś lipa wychodziła ... swoją drogą mój kolega zajmuje się handlem oponami wyciągniętymi z niemieckich kontenerów na odpady więc wiem jak ten proceder wygląda... niemiec wywali a polak (albo nasi bracia ze wschodu) wyciaga i cieszy sie że ma super oponki... tak to niestety wygląda... pomijam przypadki odsprzedaży opon niewadliwych bo skoro Twoje są super cacy więc pewnie nie były wyciągnięte z kontenera ze śmieciami...

    kiedyś byłem równie sceptycznie nastawiony do opon chinskich ale pojezdziłem i zmienilem zdanie....

    oczywiscie moge polecic tylko firmy na których jezdziłem i jeżdze czyli Nankang i Kumho, o reszcie słyszałem różne opinie... de facto Nankang jest produkowany w fabrykach Yokohamy a Kumho ma kontrakt z firmą Mercedes gdzie sporo opon tej firmy idzie na pierwszy montaż..

  10. #30
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tomow Pokaż post
    a Kumho ma kontrakt z firmą Mercedes gdzie sporo opon tej firmy idzie na pierwszy montaż..
    tylko w A-Klasse

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •