Strona 461 z 494 PierwszyPierwszy ... 361411451459460461462463471 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 4,601 do 4,610 z 4936

Temat: Strefa Śmiechu

  1. #4601
    Byzio's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    VW Sharan
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    195 razy
    Podziękował
    106 razy

    Domyślny

    Nie wiem, czy gość Matiza będzie wystawiał do ciepłego garażu. Ja parkując pod blokiem w zyciu bym tak auta nie mył.

    TapTap z LG

  2. #4602
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    to że mam matiza nie znaczy że nie mam garażu
    w drugim garażu który jest nie ogrzewany przy -10/15*C utrzymuje mi się temp. 0-1-2*C więc też wystarczająco
    ale tak jak piszesz umyć i pozostawić pod blokiem to szczyt głupoty

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  3. #4603
    brumek29's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biłgoraj
    Auto
    Audi A4 allroad
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    32 razy
    Podziękował
    4 razy

  4. #4604
    Tenshin's Avatar
    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Audi A3 2.0 Tdi S Line
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Podsumowanie roku (filmików) na Joemonsterze


  5. #4605
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  6. #4606

    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Koło
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

  7. #4607
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    link pewnie niebawem wygaśnie
    http://allegro.pl/czarne-audi-a8-gaz-i4957282260.html
    ale wkleję opis

    Witam, sprzedam mój piękny pojazd, jakim jest Audi A8. Nikomu nie musze przedstawiać tej maszyny, ale ten egzemplarz wyjątkowej urody i z wyjątkową historią wymaga bardziej szczegółowego opisu- Pod maską drzemie kipiąca mocą jednostka napędowa pojemności 4,2 litra, reagująca na każde dodanie gazu jak pitbull na kota, ale gdy trzeba pracuje cicho i aksamitnie niczym skrzydełka motyla muskane lekkim zefirkiem. Oleju nie spożywa, wody nie wypluwa, pracuje bez zastrzeżeń. Samochód jest wyposażony w instalację gazową która powoduje, że budżet młodocianego gangstera jakim bez wątpienia jest przyszły właściciel nie będzie zbyt nadszarpnięty. Blacharsko samochód jest w stanie dobrym, (użycie słowa Bardzodobrym, było by dużym nietaktem), ogólnie rdzy nie ma, ale gdzie niegdzie są jakieś odpryski, rysy itp, Auto służyło do pracy, czyli napadów rabunkowych, sciągania haraczy ze spoconych bułgarskich dziwek, jakże nie lubianych muzułmańskich kebabów, oraz wiecznych ucieczek przed nieudolną policją. Nie chwaląc się, przywieźliśmy tym autem z 20 kilo koksu z kolumbii, a jak pod Zgorzelcem z tira spadły telewizory to do środka weszły 4 plazmy 42 cale!!., ale jak trzeba to i babcie do kościoła zawiezie w komfortowych warunkach, albo brata na wesele... Także tak jak widac auto do tańca i do różańca. Pojazd toczy się dumnie na pięknych kołach S-line , ale na zimę felg nie mam , czego nie można powiedzieć o radiu Cb president, którego nie oddam gdyż mam do niego ogromny sentyment ,bo jak kolega dźwigał je z BMW na Rubinkowie, to go psy pojmały ale zdążył radio w krzaki wrzucić, chłopak do dzisiaj giba bo dostał 2 lata na twardo, bo i charakter miał twardy i ziomka nie sprzedał! (trzymaj się byku- pozdrowienia do więzienia!!). Wracając do Audika, to sprzedaję go bo mi prorok kaucję oddał (3koła) i sobie dorzucę i nowsze A8 kupię! Ogólnie auto git,wydech buczy ładnie bo oryginalny audi jest i V8 mruczy, zawias Pneumatyczny regulowany jest, twardy jak mój charakter. jak przez osiedle jadę to rzucają mi płatki kwiatów pod koła, a dzieci na skrzyżowaniach chcą zapłacić żeby móc szyby umyć Zależy mi na czasie, dlatego liczę na konkretne propozycje- może sie dogadamy? więcej zdjęć wyślę na meila Więcej informacji pod numerem 570-880-000

    ilość wyświetleń 222675

  8. #4608

    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    19 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Jeśli jesteśmy już na etapie ogłoszeń:
    http://olx.pl/oferta/fiat-brava-1-4-...5-ID8Bn7J.html

    opis poniżej:

    Witam , auto sprzedaje gdyz musze . Zabrali mi prawo jazdy za jazdę po pijaku. Pewnie dalej bym jęzdził ale niestety namierzył mnie Bronek Malanowski i partnerzy.
    Samochód ten może nie powala na kolana ale na pewno zwraca uwagę przechodniów zwłaszcza gdy przed nami ani za nami nic innego nie jedzie.
    Były czasy kiedy zdobycie takiego auta graniczyło z cudem, a dzis oddam za 5 tyś

    WYPOSAŻENIE
    * szyby w prądzie - sprawne
    * centralny zamek z kluczuka
    * podgrzewana tylna szyba ( zeby ręce nie marzły jak trzeba popchać)
    * xsenonów nie ma ale ponoć mozna tanio kupić na szrocie w Będzinie

    Auto świetnie trzyma sie drogi zwłaszcza gdy stoi na parkingu. Wnętrze czyste i zadbane , mało palone za to dużo pite.
    Samochód garażowany od 3 do 5 godzin tygodniowo ( podczas zakupów w galerii parkuje na podziemnym)
    Samochód posiada troche rdzy na tylnim nadkolu ale rudego z imprezy nigdy nie wygonisz.
    Przebieg oryginalny ale jesli chcesz moge cofnąć , w Polsce popularny przebieg to 175 tyś
    Auto nie posiada żadnych wad ukrytych gdyz wszystkie są widoczne gołym okiem.
    Pasek cos piszczy ale jak mam jechac do mechanika bez prawka?
    Jedyny minus w tym aucie to ten na akumulatorze!
    Wydech wydaje dźwieki niczym odgłosy godowe jeleni, przyciąga przez to wszystkie gimnazjalistki z pobliskich wiosek.Dlatego musze szybko sprzedac bo żone i sąsiadów denerwuje , że siedzą pod blokiem i całą noc wyją.
    Fiat nie był bity bo nie stosuje przemocy na samochodach
    W ostatnim czasie w aucie wymieniłem sprzęgło i choinke zapachową WUNDER BAUM ( bo troche ryba smierdziało , wiecie czemu)

    Jestem pewien ze pierwszy zainteresowany który przyjedzie na jazdę próbną ( na moim paliwie) nie bedzie chciał wracac pieszo do domu.
    Znajomi na pewno pozazdroszczą Ci tego auta , szczególnie ci którzy muszą jeździć autobusem

    reasumując
    auto jeździ , trąbi i hamuje

    UWAGA nie sprzedaje Zydom , do Sosnowca oraz kibicom Wibratora Włoszczowa i Koziołka Maluszyn!

    AUTO JES NA POWAŻNIE DO SPRZEDANIA

  9. #4609

    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LBL
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 BFQ
    Pomógł
    3 razy

  10. #4610
    Rydzio's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    41 razy

    Domyślny


Strona 461 z 494 PierwszyPierwszy ... 361411451459460461462463471 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •