Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 120

Temat: Oświetlenie wnętrza w 8P

  1. #21

    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lbn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Pogrzebałem w aucie i odkryłem banalną przyczynę nieświecących lampek. Co do ich istnienia byłem przekonany z zapewnień sprzedawcy oraz na podstawie wpisu jednego z użytkowników, który ma taki sam model wyposażenia co ja.

    Okazało się, że nie mam żadnych lampek w drzwiach. Pod czerwonymi przykrywkami nie ma nic-jest pusto, a od spodu jest miejsce prawdopodobnie na ich wstawienie. Zapewne trzeba było by wyciąć zaznaczony obrys.

    Więc zostało mi sprawdzenie lampek tzw do czytania, po sprawdzeniu żarówek okazało się, że jedna jest spalona a druga była niedokładnie włożona. Teraz działają jak trzeba.

    Wciąż nie udało mi się zlokalizować przyczyny niedziałającego oświetlenia bagażnika. Obracałem żarówkę, ale nic nie pomogło, styki są czyściutkie,

    Jeśli chodzi o błąd żarówki przeciwmgielnej tylnej to sprawa wygląda następująco: mam błąd żarówki tylnej lewej przeciwmgielnej, po sprawdzeniu okazuje się, że mam świecącą tylną lampę przeciwmgielną ale prawą, w lewej widać, że jest żarówka ale ona nie świeci.
    Nie zdążyłem wymontować tej lampy bo już zmrok się zrobił. Można się domyślać że albo jest to tylko atrapa, albo faktycznie spalona żarówka.
    Tylko w Polsce nie można mieć dwóch przeciwmgielonych (jeden z użytkowników dostał mandat). W Polsce powinno mieć się po lewej stronie a ja mam po prawej. I teraz jeśli zmienię na dobrą zarówkę to prawą musiałbym odłączyć. Lecz jeśli to atrapa to nie mam pomysłu na wyeliminowanie błędu tej żarówki.

    Mam jeszcze oczywiste dla niektórych pytania:

    1) W jakich modelach A3 są atrapy do światełek oświetlających w drzwiach?
    2) Czy podświetlanie nóg u kierowcy i pasażera jest w wyposażeniach audi do roku 2008? Jeśli nie to są jakieś specjalne miejsca na ich ich zamontowanie. Sprawdzałem dzisiaj ale miejsc nie widziałem na ich zamontowanie. To samo tyczy się oświetlenia nóg z tyłu u pasażerów.?
    3) Czy jest jakiś wątek, poradnik, jak założyć lampki w drzwiach? Co trzeba kupić? Czytałem pojedyńcze posty na ten temat ale konkretnego wątku na ten temat nie znalazłem, a i jak cos to użyłem SZUKAJ

    Dzięki, i z góry mówię, że nie znam się na autach tak jak większość użytkowników tego forum, stąd moje pytania.
    Ostatnio edytowany przez kowax1986 - 03-01-13 o 19:01

  2. #22
    adus1234's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    SEAT Exeo st sport
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kowax1986 Pokaż post
    3) Czy jest jakiś wątek, poradnik, jak założyć lampki w drzwiach? Co trzeba kupić? Czytałem pojedyńcze posty na ten temat ale konkretnego wątku na ten temat nie znalazłem, a i jak cos to użyłem SZUKAJ
    prosze http://www.a3-club.net/forum/showthr...06#post1069606

  3. #23
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    ad 1 i 2
    w egzemplarzach z pakietem oswietlania. reszta ma odblask na gorze, a na dole nic.

    wersja ambiente ma to domyslnie.

  4. #24

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bytom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    Wymieniałem w swojej a3 z 04' podswietlenie na ledowe. Robiłem to na zapalonej lampie, żeby wiedziec czy dobra strona wsadzam ledy. Gdy wsadzalem ostatnią żarówke wszystko zgaslo a zarowka zrobila sie ciepla. Sprawdzilem bezpieczniki i wszystkie ok. ktos wie co moze byc nie tak ?

  5. #25
    GisB's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dublin/Bialystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T BWA
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    ktorej lampie ? mowisz o lampce podsufitki ? opisz najpierwsz wszystko dokladnie.

  6. #26

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bytom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    Najpierw wsadzilem ledy z tyłu w podsufitce, było ok. Później wsadziłem jedną z przodu i gdy wsadzalem drugą zrobiło się tak jakby zwarcie i przestało swiecic wszystko, czyli podsufitka przód i tył oraz schowek. Bagaznik swieci.

  7. #27
    Zyzio's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Ryki
    Auto
    Stage4+ CS
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    wsadź jedną normalną żarówkę i sprawdź czy świeci, jeśli nie to zrobiłeś zwarcie i poszedł bezpiecznik

  8. #28

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bytom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    wsadzilem i nie dzialaja. A nie wiesz który to bezpiecznik ?

    - - - Aktualizacja postu - - -

    wg tej roziski wydaje mi sie ze 15 tego dotyczy bo jakos nic innego nie podchodzi http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?56791-Rozpiska-bezpiecznik%F3w-Audi-A3-8P ?

  9. #29
    Zyzio's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Ryki
    Auto
    Stage4+ CS
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    sprawdź wszystkie po kolei i będziesz wiedział, ten z rozpiski jest chyba właściwy.

  10. #30

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bytom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    sprawdzilem ta 15 i jest ok. Nie mam drugiego takiego samego zeby wsadzic w jego miejsce i sprawdzic czy moze tylko wyglada na dobry ..

    - - - Aktualizacja postu - - -

    znalazlem taki drugi bezpiecznik i tez nic nie dało.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    a jeszcze mam pytanie czy bezpieczniki pod maska to sa wszystkie czy jeszcze gdzies sa ?

    - - - Aktualizacja postu - - -

    problem rozwiazany. padl bezpiecznik ktory byl umieszczony z boku deski rozdzielczej od strony kierowcy

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •