Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 43

Temat: z cyklu przygody na drodze rev2

  1. #1
    asmo666's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Z GRUBEJ RURY
    Auto
    Nysa SR20DET
    Model
    S3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny z cyklu przygody na drodze rev2

    siema!
    wlasnie bylem swiadkiem pieknego dzwonu na wielickiej w krakowie jadac od obwodnicy w kierunku miasta - czarne nowiutkie A3 niestety nie wiem jaki silnik dostalo w tyl od trupaistego 20 letniego kadetta bo kadett nie wyhamowal... (skad ja to znam... )
    pisze bo nie wiem czy to nie ktorys z Was
    jesli tak to szczerze wspolczuje bo ja tez mialem niedawno ten problem
    pozdro

    Mod: Zmieniam temat postu na przygody na drodze. Moza tu bedzie opisywac ciekawe sytuacje i zdarzenia zauwaznone na naszych polskich dróżkach.
    www.nissantech.pl

    gdy dał gazu to wał urwoł, bo pod maską było TURBO!!

  2. #2

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Dzisiaj kolejna historia...

    Jadę pod górkę - ok.Tuchowa /k. Tarnowa, rozpędzam się 90-100km/h na liczniku (sucha droga)...
    A tu nagle na moim pasie ok. 50 metrów przede mną wylądował i postanowił postać....olbrzymi Jastrząb lub Sokół (brązowy kolor, szeroki zasięg skrzydeł) i patrzy na mnie...

    W ostatniej chwili odbiłem na bok, dobrze, że była sucha droga...
    A ten swobodnie wzniósł się w górę i tyle go było...

    Ciekawe czy to jakiś znak, czy co?

    Dziwne...

  3. #3
    Coolfon's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wolbrom/Kraków/Katowice
    Auto
    Audi A3 ABT
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    może nie przygoda na drodze ale z audi związana.
    Zamówiłem sobie u kolegi hellracera płyn hamulcowy motula. 2 buteleczki 0,5l.
    Dziś po pracy podjeżdżam na pocztę, nie ma. Zaglądam w domu do skrzynki a tam coś chamsko upchnięte. Otwieram skrzynkę a tam tak ciasno że nie mogę wyciągnąć. Szarpałem się pół godziny, ręce pocięte, koperta rozerwana na strzępy ale są Obie wyszły. O ile sobie przypominam to z listonoszem żyję w zgodzie. To się chyba zmieni jak go spotkam.
    P.S.
    Dzięki hell, paczka doszła
    Srebrny pocisk ...



  4. #4
    BadAzz's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    BMW e46 320d touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Coolfon Pokaż post
    Zamówiłem sobiepłyn hamulcowy 2 buteleczki 0,5l. Zaglądam do skrzynki a tam coś chamsko upchnięte. Obie wyszły.
    Aż się boję bo ja zamówiłem 5L oleju i komplet filtrów.

    http://www.karolinaroksela.republika.pl/

    ZAPRASZAMY!!! Projekty ogrodów, terenów zieleni, florystyka, bukieciarstwo.


  5. #5
    uzx's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Zatrzymuje mnie dziś policja. Kiedy gliniarz pokazuje mi, gdzie mam zjechać, zaczynam pękać - uświadamiam sobie, że do 14.I miałem ważny DR, bo to tylko tymczasowy. Na szczęście okazało się, że to tylko kontrola trzeźwości Spytałem się, czy mieli już dzisiaj dużo pijanych - policjant powiedział, że sporo, bo ludzie mają coś przy piątku fantazję. Powiedział, że choćby w aucie stojącym przede mną kierowca wydmuchał 0,5.

    Wracając do dowodu - czy w takich przypadkach też należy się bać odholowania przy wyjątkowych upierdliwcach, czy raczej pouczenia/mandatu 50 zł?

  6. #6
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez uzx Pokaż post
    Wracając do dowodu - czy w takich przypadkach też należy się bać odholowania przy wyjątkowych upierdliwcach, czy raczej pouczenia/mandatu 50 zł?
    W sumie nie wiem jak jest z waznoscia dowodu, ale mnie raz zatrzymali dzien po tym jak skonczyly mi sie badania techniczne to zabrali dowod, dali pokwitowanie uprawniajace do jazdy bez przez tydzien oraz mandacik (nie pamietam jakiej wysokosci) i kazali zrobic przeglad

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


  7. #7
    wyder's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 1,8 Seria >>> A4 2,5TDI Q Mod>>> Będzie A5 mod :) niedługo >>> Sercem i duszą z wami
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Przygoda dzisiaj od galerii Mokotów do Rembertowa
    hehehe z galerii Mokotów Wyjechałem równo z A3 1,8T przed liftem niebieska na WX.....
    hehehe Pozdro dla niego za odwagę
    Pzdr

  8. #8
    Endrju BB's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    W sobotę wracałem z nart ze Szczyrku, całą drogę siedziałem na ogonie ciemnej 8L która jechała bez tablic rejestracyjnych i nie dawała się wyprzedzić. W pewnym momencie zaczynają się 2 pasy i myślałem że tam coś mi się uda zdziałać ale kolega bardzo ostro pocisnął i mi odjechał. No to ja po gazie i za nim. W tym momencie z zatoczki dla autobusów wyskakuje jakaś fura z pełnym impetem jakby nas chciała gonić. Całe szczęście moja dziewczyna zauważyła, że to "kamerowóz" więc ostro wyhamowałem i wbiłem na prawy - pieski pojechały chwilę za mną, po czym zawróciły. Tym sposobem nie tylko ominął mnie mandacik ale chyba trochę pomogłem koledze przyblokowaniem niebieskich bo jakby tak go nagrali przy tej prędkości i to bez tablic to by nie miał miło

  9. #9
    OFFCA's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NEIGHBOURHOOD
    Auto
    Audi A3 1998rok
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Wczoraj o godzinie 23:50 jade sobie od kobiety w miejscowości szczurowa odbijam na brzesko i zaraz za szczurowa jest pierwszy ostry zakret w prawo ciemno jak w dupie a do tego nie posiadamy skretnych swiateł nawet jakbym chciał czy ktos inny nie da sie tam szybcej wejsc z niego niz 60km/h max 70-tką zreszta jest tam krzyż przy tym zakrecie gdzie zgineli rodzice znajomego to samo to mnie wychamowuje wec jade sobie a tu nagle dwie osoby mi wyrosły przed maska przechodziły z jednej strony pobocza na drugą moją normalnie SZOK ostro po heblach na skreconych kołach ABS szybko zrobił trrrrr trrrr trrrr wyroslimi centralnie na srodku samochodu toinstynktownie odbiłem w lewo skoro oni szli na moja prawa ;/ ale oni w szoku zobaczyli co sie dzieje wiec chcieli wraca spowrotem na swoje pobocze to ja jeszcze bardziej w lewo i mysle KU****WA rów mnei czeka wtedy ten drugi złapał tego pierwszego juz mnei dzieliły centymetry odbijam odbijam a oni dalej przed moją maska wreszcie zaczołem ich mijać i tylko patrzyłem ile jeszcze mi brakuje minołem tego jednego klienta na centymatry jak w matriksie widziałem jak sie odchylał zeby go nei przejechac wychamowałem wreszcie zatrzymałem sie na krawedzi rowu zaciągnołem reczy wypałem z samochodu w takiej furii i adrenalinie ze maja szczęscie ze nie miałem nic pod ręką bo bym ich zaje**bał : i mowie
    " Jak Ku***wa łazicie do H***ja życie wam nie miłe czy co"
    i oni tylko
    "sory sory"
    mowie "chcecie mi narobic syfu a sami w szpitalu wylądowac"
    widac ze wracali z pobliskiej dyskoteki bo sie chwili jak odchodzili odemnie
    to wsiadełm do autka i odjechałem ale zanim dojechałem do odmu to miałem jeszcze ta akcje przed oczami
    numer obozowy 2483 : 22.10.2007
    22.10.2007-->10.02.2008 forumowicz,
    10.02.2008-->31.12.2011 klubowicz,
    01.01.2012---> kombatant wojenny, to juz rok na emeryturze
    tysiace postów, 27 tematów, dziesiątki spotów, 2 OP, 6 ostrzeżeń oto JA



  10. #10

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Na wsi zdarzają się różne sytuacje...

    Kolega mi opowiadał kiedyś, że wracał do domu ok. 0.00 (mieszka na wsi), ciemno jak nigdy, jedzie rozpędzony, a tu nagle, jakiś pijany kolo leży centralnie na środku drogi, postanowił się chyba położyć, bo zmęczony był
    Kumpel po hamlucach i zatrzymał się dokładnie parę centymetrów przed pijaczyną....Ehhh

    Uroki polskiej wsi, nocą

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •