Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 23

Temat: Test 3 Nawigacji...

  1. #11

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznan
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    bartowl, ja posiadam Garmina nuvi 660 z mapa calej europy jestem zadowolony z map oczywiscie z wyjatkiem mapy polski,ma mase ciekawych funkcji z ktorych nie mialem okazji i pewnie nigdy nie bede mial okazji korzystac,ale jest poreczny i ladny,co do nawigowania to...czasem sie spoznia,wczoraj zabladzilem przez to w Holandii,byl zjazd a gps nic no to jade prosto i jak bylem z 50m za zjazdem uslyszalem zjedz na A67!!!zjezdzilem z nim pol europy i ogolnie majac porownanie do TT700 TT710,moge go pochwalic
    Blez


    A3&R1

  2. #12

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    jesli chodzi o garmina to przyznam ze teraz po aktualizacji mapy (v 2007) widze wsrod klientów wieksze zainteresowanie. mam na stanie garmina 660FM Black i przyznam ze poza atrakcyjnym posiadają czytelne wyswietlacze. w europie sie sprawdza w PL 50% pokrycia to troche malo.

  3. #13
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    gps_sys, TT6 ma 51% pokrycia PL wiec to nieduza roznica
    420 500 km
    1

  4. #14
    atal's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Uzywam TT w telefonie komorkowym i jedyne co mnie wkurzylo, to bedac w niemczech zle zjechalem, zawrocilem i mapa poprowadzila mnie przez centrum Berlina

    Naszczescie bylo to w nocy i jakos szybko wyjechalem

  5. #15

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    gps_sys, TT6 ma 51% pokrycia PL wiec to nieduza roznica
    Garmin inaczej liczy pokrycie, w garminie miejscowosci po kilka tysiecy osob wogole nie ma czasem uwzglednionych przy wyborze celu a tom tomem dojezdzam na wiekszosc z nich

  6. #16
    BartOwl's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Focus / XL600V
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Jeśli chodzi o mapy garmina, to rozumiem że mówicie o najnowszej GPMapie? Zanim kupicie można sobie pooglądać ich mapy na mapgo.pl. Z tego co oglądałem to jest znacznie dokładniejsza od tomtoma czy innych dostępnych. Poza tym ostatnio z cenami tez zjechali w dół. No i do garmina jest jeszcze masa DARMOWYCH map - mapcenter, masa map UMP oraz turystycznych... Ja ze względu na dostępność kompilatora i możliwość robienia własnych map wybrałem tą firmę. Dominuje też na newsl.rec.gps. Stąd mnie ciekawiło ile osób stawia na tą firmę. (jak pisałem wcześniej - używam GPS nie tylko w aucie, stąd też używam outdoorowy odbiornik na baterie)
    BartOwl @ kiedyś czerwona A3 ASZ-Q dziś Focus 2.0TDCi & Honda XL600V Transalp
    Na forum wybitnie rzadko
    [[[ dodawanie zdjęć do sygnaturek zepsute!!! ]]]

  7. #17
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    bartowl, też mam Garmina - Vistę. Trochę przypadkowo jestem jego właścicielem, ale już kilka razy mi się przydał. Właśnie też mi się w nim spodobało, że mapek jest po prostu multum do Garminów. Co bym nie zdobył, to można wgrać na te moje cacko Można też podłączyć go np. pod laptopa i działa jako sam odbiornik GPS, a na ekranie masz całą nawigację. Sprytne urządzonko.
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  8. #18
    Seba_E007's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Giżycko
    Auto
    Audi A4 B8 2.0TDI CAHA Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Od jakiegos czasu jestem posiadaczem TOMTOM-a 720.
    http://www.allegro.pl/item249619930_...t_tom_tom.html

    Musze przyznac ze to urzadzonko bardzo mile mnie zaskoczylo, ma swietny, czytelny wyswietlacz, dobry glosnik, mnostwo funkcji. Jednym kliknieciem mozna zadzwonic do dowolnego puktu, np. salonu audi , wtedy tomtom wykorzysta oczywiscie nasz telefon polaczony przez bloota.
    Przyjemnym "bajerem" jest nadajnik FM, przez ktory mozemy puscic mp3 na radyjko- szczegolnie przydatne gdy trzeba podrozowac czyims autem np. z kaseciakiem na pokladzie.

    W porownaniu do niektorych starszych tomtomow 720 ma dobrze wykonana i cienka! obudowe.

    Sama mapa jest bardzo dokladna, choc nie idealna ale to chyba w Polsce norma.
    Bylem mile zaskoczony gdy 720 nie gubil sie podczas jazdy po mazurskich odludziach.
    W duzych miastach jest jeszcze lepiej, dostajemy rowniez polecenia na ktory pas zjechac.

    Przydatnym dodatkiem wplywajacym na aktualnosc map jest mozliwosc dodawania i korygowania tras i po podlaczeniu do komputera wrzucanie ich na serwer. Dzieki temu wszyscy uzytkownicy pozniej z tego korzystaja.

    W porownaniu do jazdy z palmtopem, tomtom 720 dziala o wiele sprawniej i szybciej, to co mnie irytowalo w palmtopie to:
    - dlugie szukanie sygnalu GPS
    - dluga rekalkulacja w przypadku zjechania z trasy
    - mniej wygodna obsluga i slabsza czytelnosc

    Za palmtopem przemawia natomiast roznorodnosc wgrywanych map, wszechstronnosc urzadzenia oraz w tym przypadku- nizsza cena.

    Jesli jednak ktos potrzebuje glownie lub wylacznie nawigacji to polecalbym raczej typowa navi niz palma. Oczywiscie ja nie jestem ekspertem i sa to jedynie przeze mnie sformulowane uwagi.

    P.S. Dodam ze zastanawialem sie rowniez nad GARMIN-em 660 ale jakos tomtom bardziej mnie przekonal.


    [B8 CAHA] Czarna A4 AVANT 2.0 TDI 170 PS QUATTRO S-LINE SPORTPAKET PLUS

  9. #19

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Co sadzicie o tej nawigacji?
    http://www.allegro.pl/item250058942_...pa_pl_fv_.html

    Jest to nowszy model Blaupunkta, ktory testowal Arczi, warto go kupi?, czy jest co? rozs?dniejszego w tej cenie??

    GPS p?ki co przydalby mi sie g??wnie do warszawy, bo czesto tam musze je?dzi? i szukac ulic.. ale mam nadzieje ze na wakcje tez mnie zawiezie ???

  10. #20

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    dobra propozycja - za te pieniadze moim zdaniem warto ją kupić
    gdyby Ci zależało jednak na samej polsce i europie wschodniej moze wartobyloby zwrocic uwage na tt one xl

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •