Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokazane rezultaty 61 do 65 z 65

Temat: środek do czyszczenia pompowtryskiwaczy

  1. #61
    Zbanowany
    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    A3 sPORTBACK
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Panowie jak myślicie warto zastosować preparat LM Diesel Spulung do 2.0 Tdi BMN?

  2. #62

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock !
    Auto
    Audi z Q
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    51 razy
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Somebody101 Pokaż post
    Co myslicie o dolewaniu oleju do dwusuwow 2t do ropy? Ostatnio mnie zainteresowal ten temat, na internecie opinie sa sprzeczne, jednak wiekszosc ludzi ktorzy stosuja taki dodatek do paliwa chwali sobie to rozwiazanie.. Bawil sie w to ktos z was? Warto rzeczywiscie czy mozna sobie bardziej tym zaszkodzic niz pomoc?
    Ja po przeanalizowaniu i wnikliwym przeczytaniu tematów na forum avensis oraz alfy zacząłem stosować olej 2T i szczerze mówiąc jestem zadowolony z efektów. To co tam piszą u mnie się sprawdza, a mianowicie silnik ciszej chodzi jak jest zimny, palić wydaje mi się że pali ok 0,5l/100km mniej. Korekcje na VAGu się poprawiły.. Ja jestem zadowolony . Stosuję w proporcjach 1:50, czyli leje 50ml 2T na 10l ropy. Ja polecam

    Dobry do przesmarowania pompowtryskiwaczy jest Mixol profilaktyka
    Mixol to się akurat do tego zupełnie nie nadaje chyba że w starych Jelczach. Przez to że się nie dopala to zakleja wtryski itp. więcej na ten temat d poczytania na forach wyżej wymienionych

  3. #63
    Patryk11's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam, wszystkich stosował ktoś STP do benzyny i LPG to czerwone ? Napiszcie mi czy to wgl działa ? daaję coś ? czy raczej daję ale kasę ludziom którzy to produkują i naciągają innych ... ? z góry dzięki za napisanie mi opinii o tym produkcie

  4. #64

    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tu i tam
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Dzis wymianialem olej i filtry i polecili mi wlac do baku olej stihl hp, w opisie pisze ze to olej do silnikow dwusowowych. Wlac czy moze sie cos zlego stac?

  5. #65

    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXB (280 KM)

    Domyślny

    Też miałem problem z częściowo zablokowanymi pompowtryskiwaczami w moim samochodzie. Znajmy mechanik, polecił mi zastosować preparat do czyszczenia wtryskiwaczy, który można znaleźć na stronie http://tec2000.pl/produkt/produkt-cz...waczy-benzyna/. Preparat ten należy stosować przynajmniej dwa lub więcej razy w roku, dzięki czemu zachowamy odpowiednią przepustowość strumienia wtryskiwanego paliwa.
    Środek ten w zauważalny sposób poprawił sprawność dozowana paliwa w moim aucie oraz znacznie poprawił zimny i gorący rozruch silnika.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •