Strona 61 z 62 PierwszyPierwszy ... 115159606162 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 601 do 610 z 618

Temat: Instalacja gazowa LPG w Audi A3 1.8 Turbo

  1. #601

    Data dołączenia
    Nov 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ

    Domyślny

    Siema ludzie, mam zagazowane 1.8T (150km.)instalacja LPIGAZ założona w styczniu. I teraz tak auto mam po chipie na okolice 190km. i na benzynie idzie jak malina a byłem tam gdzie zakładałęm gaz i mają kłopot z ustawieniem tej instalacji mianowicie troche go muli powyżej 4tys obr. czy ktoś przerabiał taki temat ?? może zmienic gaziarze ?? dałem 50zł. za przekalibrowanie gazu gdzie gaz jest na gwaracji i mówią ze auto trzeba im zostawić to może sie uda go zestrtoić.

  2. #602
    Cinkowatość's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Jakie graty pod maską tj. reduktor, wtryski?

  3. #603

    Data dołączenia
    Nov 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ

    Domyślny

    Reduktor Cometa-i do wtrysku gazu a wktysk zespół wtryskiwacza gazu 4 sekcyjny BIANCO D12

  4. #604
    Cinkowatość's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Za słaby reduktor, ciśnienie może padać na pysk poniżej 0.2bara a sterownik nie ma ustawionego przełączania na benzynie przy dużym spadku ciśnienia. Inna sprawa, że auto po strojeniu może pętlić wtryski PB, a wtedy na LPG będzie bieda. Z tego co wiem, to elpigaz nie obsługuje pętlenia.

  5. #605

    Data dołączenia
    Nov 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ

    Domyślny

    Kolega który mi robił chiptuning jak popatrzył na reduktor mówił ze może być za mały ale jak zakładałęm gaz to mówili ze instalacja do 250 koni. Jak dziś jeździłem z gazownikiem miał laptopa na kolanach i mówił ze brakuje mu jakiejś skali do ustawienia a mam wrzucony popcorn do 5tys obr/min. jutro kolega mi podkręci do 6700 aż sie boje co na wyższych pariach obrotów. A gazownik mówi ze wszytsko wyrabia wg. wykresów z laptopa. AAA jeszcze mówił ze w stagu jest to samo...

  6. #606
    Cinkowatość's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cometa-i jest do 150 koni. Nie wiem jakiej skali może mu brakować do ustawienia, ale mam wrażenie, że gazownik to partacz. Sprawdź jakie jest ciśnienie na biegu jałowym, a później jakie jest ciśnienie przy bucie w podłodze np. na 3 biegu do końca. Jeżeli spadek jest większy niż 0.2 bara, to reduktor do wymiany.

  7. #607

    Data dołączenia
    Nov 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ

    Domyślny

    Oki Oki wsprawdze pod tym konpem. Bardzo Ci dzienkuje za podpowiedź

  8. #608
    AdrianSML's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 1.8T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AQA

    Domyślny Gaz w A3 1.8T

    Witam, otóż w moim A3 1.8T jest założona instalacja gazowa, widziałem tylko napis Lovato chyba na reduktorze, nie znam się.Ostatnio dzwoniłem aby zrobić chip-tuning na 170 koni i zapytali mnie czy to stage4, jak mam sprawdzić czy to stage4 czy co? Dodam że nie mam papierów od gazu tzn są jakieś ale nie ma modelu stage
    Ostatnio edytowany przez AdrianSML - 07-01-18 o 20:53

  9. #609
    Cinkowatość's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Widziałem Twój post na lpg-forum, gazownik zapewne zapytał czy to instalacja STAG firmy AC. Najlepszym rozwiązaniem jest jakbyś pokazał zdjęcie sterownika LPG lub samego przełącznika z wnętrza auta

  10. #610

    Data dołączenia
    Dec 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Siedlce
    Auto
    Audi a3 8l
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Kolego SKUBI_KRK. Powiem ze swojego przypadku LPG i seryjnie 150hp było git później był problem po chipie ok 200hp brak możliwości ustawienia LPG m.in. brak skali czyli zapętlanie się wtryskiwaczy. Instalacja miała wytrzymać tak mi powiedział gazownik który zakładał ją ok 5 lat temu, a niestety nie ogarniała ona już tematu po programie. Do wymiany w pierwszej kolejności poszły wtryski benzynowe od s3 8l z silnika Bam(225hp) było już sporo lepiej ale dalej nie było idealnie w drugiej kolejności została założona 2tygodniowa instalacja lpg Lovato w dobrej cenie gdyż sprzedający rozbił samochód z praktycznie nową instalacja + nowy reduktor KME twin gold (daje rade ponoć do ok 400hp). Auto jeżdziło już idealnie. Dodam że przy programie wrzuciłem nową (przepływkę ori, n75ori i pompę paliwa bosha)

Strona 61 z 62 PierwszyPierwszy ... 115159606162 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •