Strona 62 z 62 PierwszyPierwszy ... 1252606162
Pokazane rezultaty 611 do 618 z 618

Temat: Instalacja gazowa LPG w Audi A3 1.8 Turbo

  1. #611

    Data dołączenia
    Apr 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rybnik
    Auto
    Audi 1.8T FSI-BZB
    Model
    A3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Witam.Zamierzam wsadzić gaz do A3 2008r, 1.8t.160km silnik to BZB,gazownik to autoryzowany STAG i teraz mam pytanie jakie graty powinien mi zaproponować
    żeby miało to ręce i nogi?

  2. #612

    Data dołączenia
    Apr 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rybnik
    Auto
    Audi 1.8T FSI-BZB
    Model
    A3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Dobra nie wszyscy na raz.Bardzo mi to forum pomogło,dzięki ale już wszystko wiem

  3. #613

    Data dołączenia
    May 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny STAG4 PLUS i 1.8t AUM 280km +

    Witam.

    Znalazłem ciekawą ofertę na używaną instalację STAG4+ z reduktorem AC R01 oraz wtryskami REG FAST.
    Posiadam A3 8l 1.8t AUM zrobioną na tą chwilę na 200km jednak w najbliższym czasie celuję w 280km.
    Pytanie moje brzmi czy warto kupować używaną instalację, czy ta instalacja da radę na tą chwile, czy będzie trzeba od razu coś zmieniać np wtryski , reduktor itp. ?
    Słyszałem, że jest często spory problem ze strojeniem instalacji w aucie po modach, dlatego zastanawiam się co robić.

    Wiem, że było już sporo na forum o tym, jednak potrzebuję konkretnych porad co do tej używanej instalacji z ważną butlą, homolagacją itd.

    Bardzo Wam dziękuję za pomoc.

    Pozdrawiam Damian

  4. #614

    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    19 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Wtryski i reduktor nie dadzą rady więc nie ma o czym w ogóle mówić... Zakładaj nową instalację i nie baw się w podwójne koszta... Reduktor z tego co pamiętam jest do 250km (teoretycznie), ale nie o to w tym wszystkim chodzi - wg mnie przy mocy 280km trzeba by pomyśleć już o dwóch reduktorach, ewentualnie coś pokroju KME R2 TWIN...

  5. Podziękowania dla adziu za pomoc w problemie

    Domination (30-05-18)

  6. #615

    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARY
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Planuję montaż gazu do swojego auta, roczne dystanse są w okolicach 50 tys km, więc chcę to mieć porządnie zrobione. Przed montażem LPG chcę oddać motor do zrobienia (przegląd góry, dołu silnika i zrobienie co będzie potrzebne) następnie zrobić wydech i FMIC. Myślę, że okolice 220 KM będą realne. Pytanie jaki zestaw do lpg polecacie oraz co ważne jaki monter w okolicach Bielska, ew. do 100-150km - ma być dobrze zrobione, więc dojazd wchodzi w rachubę). Myślałem wybrać się na montaż do gregora, jednak jak się okazało to nie montuje już LPG.

  7. #616

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Zajrzyj na lpg forum i tam znajdziesz polecane warsztaty w Twojej okolicy.

  8. #617

    Data dołączenia
    May 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny STAG Q BOX czy KME NEVO A3 8L 1.8T AUM

    Witam.

    Myślę dość mocno nad instalacją gazową do mojej A3 8L 1.8t AUM (150km), a obecnie około 200km. Plany w przyszłości to osiągnięcie około 280km.
    Znalazłem 2 stacje montujące LPG które chcą podjąć się tematu. Jedna firma proponuje mi instalację KME NEVO IV generacja , reduktor extreme oraz wtryski YETI PLUS z gwarancją na 2 lata.
    Druga firma zaproponowała mi instalację STAG Q BOX z wtryskami BARACCUDA z gwarancją na 5 lat i ta opcja jest nieco tańsza.
    Pytanie do Was co byście wybrali i dlaczego. Czy obydwie instalację sobie poradzą z mocą i nie będzie z nimi żadnych problemów.

    Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

  9. #618
    Cinkowatość's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Z tego co się orientuję, to Nevo posiada obsługę zapętleń benzyny, więc powinno być lepszym wyborem od staga, jeżeli gdzieś tam wtryski PB zapętlą

Strona 62 z 62 PierwszyPierwszy ... 1252606162

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •