Strona 33 z 35 PierwszyPierwszy ... 233132333435 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 321 do 330 z 343

Temat: Parujące szyby

  1. #321
    WybaczMi Audi A3 8L's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Powiem tak na przyszłość żebyście nie popełniali takiego błędu jak ja. Nie bawcie się w kupno używanych silniczków, bo są w takim samym stanie jak wasze. Facet na allegro miał 9 sztuk niby wszystkie działają, mój też działał ale dając mu obciążenie wiadomo co się działo...
    Po mojej sugestii aby gościu sprawdził kółka zębate okazało się, że wszystkie są połamane, jeździłem po szotach we Wro i wszędzie to samo. Więc kupiłem zamiennik Febi z 2 letnią gwarancją i mam nadzieje, że do czasu sprzedaży auta po wakacjach będzie działał.

  2. #322

    Data dołączenia
    Sep 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Cześć, mam problem z parujacymi szybami w samochodzie. Wymienilem filtr kabinowy, uszczelnilem podszybie klejem do szyb, dywaniki suche, plynu chłodniczego nie ubywa, w kole zapasowym sucho, i dalej jak pada deszcz/ mgła/ mróz to szyby mi paruja. W czym szukać przyczyny?

  3. #323
    flito's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Trzebinia / Kraków Balice
    Auto
    SEAT Leon
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    silniczek obiegu zamkniętego. Wymień / napraw.

  4. #324

    Data dołączenia
    Feb 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazury
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AVU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam, co do mojego problemu juz zostal naprawiony niestety albo stety silniczek byl dobry, nagrzewnice wymienilem i jak reka odjal , problemu juz az takiego nie ma, zawsze cos tam paruje zwlaszcza boczne i z tylu ale widze co mam przed soba heh 2 dni ale efekt zadowalajacy Pozdrawiam

  5. #325

    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Witam. Chciałem się dowiedzieć czy to normalne że jak teraz gdy w dzień jest w miarę ciepło i zostawię auto do słońca to mam zaparowaną przednią szybę. Wiem że się auto nagrzewa i resztki wody na dywanikach czy gdzieś parują, ale mam pytanie czy to nie powinno odparować gdzieś na zewnątrz? Mi osadza się na przedniej szybie, a jeszcze dodatkowa masakra jak zostawiłem auto na cały dzień wieczorem mróz chce jechać, atu lipa trzeba skrobać szyby od środka. Jest na to jakaś rada, czy po prostu taki mamy klimat.
    Pozdrawiam

  6. #326
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    marszalek1 poczytaj ten wątek bo jest to w nim opisane

  7. #327

    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Sprawdziłem dizisiaj wszystko, i napewno silnik klapek obiegu do naprawy, plus znalazłem wyciek koło tylnej lampy, jak zdejme boczek w bagarzniku jest tam delikatnie mokro. Myłem dzisiaj auto i odrazu szukałem wszędzie. Dodam że ta lampa była wymieniana, może jest tam jakaś uszczelka której brakuje? Lub źle przykręcone coś? Lampa jest od środka zaparowana.








  8. #328

    Data dołączenia
    Jun 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witam, mam nieco inny problem choć też z nawiewami i parującymi szybami. Otóż w żadnej pozycji (nogi, szyby, twarz) wiatr nie dmucha z żadnej kratki (no może minimalnie coś tam dmucha, ale ewidentnie jakby wszystko było przytkane). Wiatrak działa, po wyjęciu sprawdziłem i dmucha jak szalony. Filtr nie jest przytkany bo bez filtra wiatr też nie dmucha. Znam temat słynnej już klapki od obiegu wew/zew, ale nawet na wew wiatr powinien dmuchać (nawet gdyby szyby parowały, ale wiatr powinien dmuchać a u mnie nie dmucha). Gdy wciskam przyciski od konkretnych pozycji słychać pracujące silniczki, ale wiatr nigdzie się nie pojawia. Czy jest jakaś klapka która mogła się zepsuć i zablokować wiatr w dosłownie wszystkie kratki?

  9. #329
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    błędów niema na vcds-ie?adaptacja klimy zrobiona?

  10. #330

    Data dołączenia
    Jun 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Nic nie sprawdzane (oprócz wiatraka) ani nie robione. Nie posiadam kabla ani żadnego oprogramowania (ani doświadczenia w jego użytkowaniu).

Strona 33 z 35 PierwszyPierwszy ... 233132333435 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •