Strona 11 z 30 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 101 do 110 z 292

Temat: Progi, zderzak, lotka, pakiet stylistyczny S3

  1. #101
    Hebe's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pnq1411 Pokaż post
    Moze da sie je jakos dobrze spasowac albo ewentualnie uszczelnic, czy takiego czegos nie za bardzo da sie zrobic??
    Wszystko się da ale i tak mam wątpliwości co do tych waszych progów zastępczych.Rozumiem że chodzi o koszta ale mowiłam Ci zbieraj kasę i kompletuj bez ciśnienia ori.Bez tego da się jeździć

  2. #102
    Enten's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Otwock
    Auto
    Audi a3, Golf mk1 1.9TDI ASZ
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    da się bez tego jeździć, zgadza się.
    Ja u siebie mam przód s3, tył s3 na dniach zamontuję i brakuje mi progów.
    Nie stać mnie na zakup progów w aso a na rynku wtórnym nie trafiłem żadnego od roku....
    My life be like Ooh Ahh...

    ... wracam do gry
    BKD+GTB2260VK = 245ps/510Nm

    by EvolutionMotorSport


    Zużycie paliwa - Motostat.pl

    mój golf mk1 http://www.a3-club.net/forum/showthr...57#post1331057

  3. #103
    Zyzio's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Ryki
    Auto
    Stage4+ CS
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    12 razy

  4. #104
    Pnq1411's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    1000progi + 900listwy drzwiowe zl + 80 rozki + 600 progi wewnetrzne + malowanie powiedzmy 200 zl za element wychodzi 4180 ja nie jestem wstanie odlozyc na takie progi

  5. #105
    morgan's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pnq1411 Pokaż post
    1000progi + 900listwy drzwiowe zl + 80 rozki + 600 progi wewnetrzne + malowanie powiedzmy 200 zl za element wychodzi 4180 ja nie jestem wstanie odlozyc na takie progi
    To nie zakładaj. Wolałbym nie mieć żadnych niż takie sklejki jak na zdjęciach pokazujecie. Nawet jak to jakoś poskładacie to pewnie dłużej niż rok całe nie wytrzyma. Pomijając już kwestię wizualną. Dla mnie wydanie kilku stów na takie coś to dopiero strata kasy...

  6. #106
    Pnq1411's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    moj kolega ma w passacie odlewy od r line za 300 zl jezdzi z nimi juz 2 rok nic sie nie dzieje itd. A mowisz sklejki a zderzak w swojej pieknej a3 to z czego masz ? Z carbonu? Wszystko to jest to samo jak walniesz w to mocniej to popeka w 10 miejscach dokladki abt tez chyba sa z tego samego materialu bo wczoraj widzialem q7 abt i jak stuknalem w dokladke to byl taki sam dzwiek jak w te odlewy na tym passacie, gdyby to byly progi od abt i by Ci wrzucil zdjecia to bylyby oh ah jakie super prawie jak ori a ze to nie abt tylko odlew to Morgan nie obraz sie ale Tobie nic sie nie podoba i wszystko krytykujesz.

  7. #107
    Zyzio's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Ryki
    Auto
    Stage4+ CS
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Pnq1411 akurat nie masz racji tylko siejesz ferment, żadne ale to żadne części Audi nie są robione z jakichś sklejek, progi oryginalne czy to S3 czy ABT są odlewane z lekkiego plastiku. Jeśli chodzi o dokładki carbonowe jak np ma to miejsce choćby w A4 DTM są robione w 100% z carbonu dlatego taka dokładka kosztuje w ASO 3000zł a nie 300zł jak sklejka żywiczna. Jakby Audi robiło taką lipę to dzisiaj było by na poziomie naszego Poloneza. Jak Cię nie stać na oryginalne progi to ich nie kupisz i tyle, wolisz wyrzucać kasę w błoto na jakieś odlewy i półśrodkami chcesz to zrobić - Twoja sprawa.

  8. #108
    Pnq1411's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ja tu w ogole nie mowie o dokladkach z carbonu bo wiem ze takie sa ale dla mnie widzac zderzak od srodka to wydaje sie w wygladzie jak ta zywica mowisz ze nie mam racji ok ale tak jak mowie ta dokladka z abt dawala taki sam podzwiek jak ta zywica, mowie moge nie miec racji zaraz mnie tu pozabijacie ale mam znajomych ktorzy maja w autach zamienniki progow, dokladek, spoilerow itd i to wiadomo rozni sie od oryginalu ale to nie jest takie cos ze po 2 tygodniach sie rozwala tylko oni maja to po 2-3 lata i nic sie im z tym nie dzieje i wyglada to dobrze patrzac z bliska jak i z daleka tylko troche poprawione przez lakiernika/blacharza.

  9. #109
    lorence's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WPR
    Auto
    BMW 3.0
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    a może takie progi? mają tylko do wersji Sportback
    229zł


  10. #110
    morgan's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pnq1411 Pokaż post
    Ja tu w ogole nie mowie o dokladkach z carbonu bo wiem ze takie sa ale dla mnie widzac zderzak od srodka to wydaje sie w wygladzie jak ta zywica mowisz ze nie mam racji ok ale tak jak mowie ta dokladka z abt dawala taki sam podzwiek jak ta zywica
    Jeśli Ty po dźwięku jesteś w stanie ocenić jakość i wytrzymałość danego materiału to szacun. Tyle lat studiów i pracy w plecy... Następnym razem jak będziesz pukał swoje plastiki (albo w plastiki) to zobacz sobie na oznaczenie materiału z jakiego jest zrobiony np. ori zderzak. Wrzuć w goole i poczytaj sobie co to. A potem porównaj z tą żywicą z progu...
    Nie wiem co mają Twoi znajomi i średnio mnie to interesuje. Rozmawiamy o tych konkretnych, które chcesz założyć. I już po zdjęciach widać, że to badziew - pare osób Ci to powtarza ale Ty się dalej upierasz więc zakładaj. Nikt Ci nie broni, wyrzucisz kasę a my później powiemy tylko "a nie mówiłem"

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pnq1411 Pokaż post
    Morgan nie obraz sie ale Tobie nic sie nie podoba i wszystko krytykujesz.
    Z obrażania się już wyrosłem. Wiele rzeczy mi się podoba ale jakoś nie lubię spamować pisząc WOW, super, podoba mi się, mój tato też ma takie. A krytykuję tylko głupie pomysły - nie moja wina, że niektórzy mają ich aż tyle

Strona 11 z 30 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •