Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 48

Temat: Polsat,Cyfra + a moze "N"

  1. #11
    skwaraA3's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    polska
    Auto
    AMBITION powered by CompSport
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    wszytsko ładnie pięknie ale za jaką kase masz taki pakiet w skali roku to około 1000zł
    Nieważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią .

  2. #12
    Seba_E007's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Giżycko
    Auto
    Audi A4 B8 2.0TDI CAHA Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Ja powiem tak- jesli chcesz podstawowy pakiet to bierz Cyfrowy Polsat a jesli bardziej rozbudowany to wez CYFRE+

    Mam Cyfre+ i jestem bardzo zadowolony, w przeciwienstwie do kumpla, ktory ma Cyfrowy Polsat i ciagle problemy- ma czesto jakies zaklocenia, ktorych nie potrafia usunac, nie jest to nawet spowodowane pogoda


    [B8 CAHA] Czarna A4 AVANT 2.0 TDI 170 PS QUATTRO S-LINE SPORTPAKET PLUS

  3. #13

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Los Angeles
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    ja z cyfra też na początku miałem ciągle problemy, to sie antena przestawiła, to kanały nieodbierały. Najbardziej irytująca jest jednak niekompetencja monterów i pracowników tych platform, oni tam mają straszny bałagan. Za każdym razem płace na czas a już 3 razy mi odłączyli bo podobno było niezapłacone...

    takie pytanko mam do właścicieli cyfry: macie u siebie coś takiego, że średnio co dwa tygodnie musicie ustawiać programy? Mi wyskakuje takie okno, że lista programów została zmieniona i ustawia ją od nowa przez 20 minut...

  4. #14
    ryba's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    VW Passat
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    ja mam cyfre i jestem zadowolony ma o wiele ciekawsze programy od ,,N,,a co do polsatu to jak dzwonilem na infolinie techniczna to babka mi nie umiala powiedziec czy ich dekoder mozna do kina domowego podlaczyc wiec za polsat podziekowalem

  5. #15

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez matrix2006
    ZILLION, tutaj masz racje bo fakjtycznie na swieta sa promocje , no ale mnie cos kusi do tej tv "n" ale malo osob ma bo to dopiero weszlo
    Znajomy wziął ostatnio n-kę. Mówi, że ze sportem nie jest źle. Zawsze są jakieś skróty czy powtórki z piłki nożnej. Reszta ramówki jest stała. Płaci 32 zł miesięcznie.
    ______________________________
    Anormalnie Ubezwłasnowolniony tDI

  6. #16
    jarekm's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielonka
    Auto
    Audi A3 1.6 APF
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Ja jestem za N, mój kolega i mie jest fajniutka no i HDTV jak dla meni bajecznie to wygląnda wprawdzie nie mają jeszcze full HD tylko rozdzielczośći pośrednie ale i tak wygląnda o nibo lepiej od zwykłej cyfrówki. Co do zakresu pakietowego to uważam ze za te pieniądze co zapłacisz w N-ie to gdzei indziej nie dostaniesz nawet połoy tego
    Ja jako że mieszkam jeszcze z rodzicami kupuję tacie pod choinkę N-a

  7. #17

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wa-wa/Toruń
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez czapu
    takie pytanko mam do właścicieli cyfry: macie u siebie coś takiego, że średnio co dwa tygodnie musicie ustawiać programy? Mi wyskakuje takie okno, że lista programów została zmieniona i ustawia ją od nowa przez 20 minut...
    miałem tak tylko raz w ciągu niecałego roku

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skwaraA3
    wszytsko ładnie pięknie ale za jaką kase masz taki pakiet w skali roku to około 1000zł
    ok zgadzam sie, ale jak w bloku musiałem wydać ponad sześć dych za głupią kablówkę która z progaramami robiła co chciała (a była to jedna z wiekszych firm w Polsce) to wole troche dołożyć i mieć wypas
    My son is my proud.

  8. #18
    Seba_E007's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Giżycko
    Auto
    Audi A4 B8 2.0TDI CAHA Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez czapu
    takie pytanko mam do właścicieli cyfry: macie u siebie coś takiego, że średnio co dwa tygodnie musicie ustawiać programy? Mi wyskakuje takie okno, że lista programów została zmieniona i ustawia ją od nowa przez 20 minut...
    Ja tak nigdy nie mialem


    [B8 CAHA] Czarna A4 AVANT 2.0 TDI 170 PS QUATTRO S-LINE SPORTPAKET PLUS

  9. #19

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Her
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez jarekm
    a jestem za N,
    no wlsnie tez szczerze mowiac rozmyslam o tym ale jeszcze zaczekam do swiat moze beda promocje jakies

  10. #20
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez demola
    ok zgadzam sie, ale jak w bloku musiałem wydać ponad sześć dych za głupią kablówkę która z progaramami robiła co chciała (a była to jedna z wiekszych firm w Polsce) to wole troche dołożyć i mieć wypas
    tylko kablowka ma duzy plus za to ze dzielisz sygnal na ile chcesz telewizorow po kosztach no i z nagrywaniem nie ma zadnych problemow (w dobie nagrywarek dvd z dyskami to duza zaleta )

    odnosnie tematu to odpowiem troszke wymijajaco - zastanow sie jakie programy potrzebujesz (bedziesz ogladal) a nastepnei przejzyj oferte kazdej z platform pod katem tych programow i wybierz ta ktora wyjdzie najtaniej

    sam tez ostatnio myslalem co wybrac i ostatecznie zdecydowalem sie na kablowke bo mieszkajac na stancji i dzielac sygnal najtaniej wychodzi ale jakbym mial wybierac ktoras z platform to wybralbym "N" a to dlatego ze glownie ogladam kanal AXN (ach te seriale) oraz Discovery (wszystkie odmiany) wiec odrazu cyfra+ odpada bo koszta bylyby 3 krotnie wieksze zas z polsatem cyfrowym "N" wygrywa dlatego ze jest mozliwosc zakupu dekodera z dyskiem twardym co jest wielce przydatne np nie ma cie w domu przez caly dzien a twoje programy sie nagrywaja by wieczorem jak wrocisz sobie na spokojnie je ogladnac albo drugi przyklad: dziwczyna (zona) chce ogladac jedno a ty drugie wiec jednemu sie nagrywa a drugie oglada
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •