Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 14 z 14

Temat: Centralny zamek

  1. #11
    Tuli's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rybnik
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Damian90 Pokaż post
    A mam jeszcze inny problem dotyczący centralnego zamka. Drzwi cały czas się zamykają, nawet po krótkiej chwili drzwi się zamykają. Nawet gdy kluczyki znajdują się w stacyjce przy włączonym silniku. Nie posiadam zamykania i otwierania na pilota.
    Sprawdź w jakim stanie są styki przy pompce, u mnie były trochę "zarusiałe" bo w miejscu gdzie leży pompka zebrała się woda. Jeśli było wilgotno, wysusz! Potem przeczyść styki, ja potarłem je drobnym papierem ściernym nawiniętym na nóż. Teraz pompka daje znać sama od siebie, jedynie jeśli obroty spadną dość nisko i ładowanie się włączy (możliwe że to normalne zachowanie :/ ).

  2. #12
    banan1703's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pabianice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Koledzy: Zamknołem wczoraj auto z pilota jak zawsze (mam alarm i centralny)
    Dziś rano chciałem otworzyć,alarm odpuścił ale centralny nie śmiga,z kluczyka również.Siadząc w aucie naciskałem ten przycisk od zamykania całego auta co jest na drzwiach kierowcy i słysze tylko dzwięk od klapy tylniej ,że niby sie otwiera i zamyka ale tak naprawde jest zamknięta i wcale się nie otwiera.
    Co się porobiło ?????????????

  3. #13

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Okolice Krakowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witam ja mam problem tego typu ze nie dziala mi przycisk na drzwiach od centralnego co moge zrobic ?? dzieki Pozdrawiam

  4. #14

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Niedaleko
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Mam problem z połączeniem się z modułem 35-centralny zamek. Łączę się za pomocą diagnoskopu VAG5053 Viaken'a.
    Z pozostałymi sterownikami łączy mi się bez problemu, a z zamkiem jest tak jakby miał już wyświetlić info o sterowniku, po czym pusty ekran i błąd komunikacji. Potem jednak przechodzi do dalszego menu (dziwne, bo pomimo błędu komunikacji), ale nic nie mogę zrobić, bo po wybraniu czegokolwiek wyskakują błędy komunikacji.

    Co może być tego przyczyną? Centralny działa jak trzeba. Chciałbym jednak ustawić automatyczne zamykanie po przekroczeniu 15km/h Ktoś ma jakiś pomysł co może być tego przyczyną?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •