Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Pytanie o sprzęt Alpine IDA x305.

  1. #1
    szklarek's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    śląsk
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny Pytanie o sprzęt Alpine IDA x305.

    Witam.

    Planuje zakup radyjka do samochodu. Moją uwagę zwrócił wymieniony w tytule model radia. Chciałem zapytać czy ktoś z użytkowników forum miał może z nim styczność ? Chętnie poczytałbym także opinie na jego temat.

    Link do radyjka.

    pozdrawiam
    -------------------------------------------------------------------------------
    "No Risk No Fun" "Silesian Black Pearl"

    --------------------------------------------------------------------------------

  2. #2
    deadmau5's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wołomin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Wczoraj zakupilem starszy odpowiednik tego modelu czyli x100. Radyjka duzo sie nie roznia, praktycznie to samo tylko w nowej obudowie.
    Polecam kazdemu kto ma dosyc bawienia sie plytami. Swietnie dziala z nim ipod tylko ze trzeba kable rozprowadzic do ipoda i usb. Ja jedalem do schowka i nie obylo sie bez wiertarki. Jakosc dzwieku jest naprawde bardzo dobra i to na standarodwym naglosnieniu audi.

  3. #3
    TeeVar's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ???
    Auto
    0000
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    100 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Tak jak mowiles wczoraj na spocie, seria IDA-X30x to seria z tego roku. Tutaj masz linka do porownania calej serii. Z tym wyswietlaniem to zadzwon sobie do Horn'a (nr ponizej) i sie dowiedz sie dokladnie jak to dziala i z czym.

    http://www.alpine.com.pl/fileadmin/F...log/index.html

    Infolinia: 0 801 88 88 90
    Podstawowa prawda o ludziach jest taka, że wszyscy kłamią. Jedyna zmienna to dlaczego.

  4. #4
    szklarek's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    śląsk
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Dzięki. W sumie jestem już zdecydowany, że to będzie IDA tylko waham się, który model. Czy trochę tańszy z zeszłego roku - x100 czy najnowszy x305.
    -------------------------------------------------------------------------------
    "No Risk No Fun" "Silesian Black Pearl"

    --------------------------------------------------------------------------------

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •