Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 26 z 26

Temat: Problem z odpaleniem 1.6

  1. #21
    norbivr6's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DGL
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Eh zrobilem jak wyzej i to samo... Pojawi sie blad, skasuje go, obroty potem sa super, po jakims czasie (20-30sekund) jak dodam gazu np to zostaja sobie na 1200-1300... Mozesz mi zrobic screena z Twojego VAG-COM'a z kanalu 098? Ew. jakie wartosci tam miales?

  2. #22

    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świdnica
    Auto
    AUDI A3 8L
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Z tego o pamietam, to u nas w AKLu adaptacja jest na kanale 60, ale nie dam sobie uciac glowy. I ja adaptacja robilem VWToolem, bo Polski Vag nie widzial tego kanalu, a na VAGCOMie nie moglem w ogole wejsc w bloki pomiarowe... Laptopa z interfejsem zostawilem w domu, wiec dopiero w czwartek bede mogl pomoc, jesli bedzie potrzeba.

  3. #23
    norbivr6's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DGL
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    060 na VAG'u, VWTool'u, Polskim VAG'u jest niedostepna. Mam pelna wersje VAG'a 311. Sprawdzalem również na 409 i to samo.

  4. #24

    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świdnica
    Auto
    AUDI A3 8L
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    raz

    Domyślny



    Jutro sprawdzę i napiszę, jakie mam wartości na tym prawidłowym kanale.

  5. #25
    norbivr6's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DGL
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Ok juz nie trzeba. Przepustnica zdjeta raz jeszcze, dokladnie wyczyszczona, zrobiony reset kompa i wszystko dziala jak nalezy

  6. #26

    Data dołączenia
    May 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny Auto nie odpala, brak reakcji na kluczyk

    Cześć wszystkim,

    otóż tak, auto odpalało cały czas normalnie. Zostawiłem samochód na parkingu, 3 dni później po włożeniu kluczyka do stacyjki brak reakcji - nie zapaliła się żadna kontrolka, nic. Pierwsza myśl rozładowany akumulator. Wziąłem kable rozruchowe i próbowałem odpalić od kumpla auta, ale jedynie zaświeciły się kontrolki, tutaj warto dodać, że ledwo co świeciły, a po którejś próbie odpalenia, niektóre gasły, niektóre mrugały , paliła się kontrolka od świateł, a światła były zgaszone, generalnie w cały świat. Po odłączeniu kabli znów brak jakiejkolwiek reakcji (zero kontrolek, cisza). Ktoś wie co może się dziać? Akumulator wymieniałem jakieś 2,5 roku temu. Niedawno zaczął występować również problem z centralnym zamknie, tzn. otwierał ale nie zamykał z centralnego, przy próbie manualnej, zamykał tylko drzwi od strony kierowcy. Pompka centralnego była już wymieniana i przy zamykaniu i otwieraniu słychać było, że pracuje normalnie.
    Nie wiem czy to ma jakiś związek z brakiem możliwości odpalenia auta ale może coś z elektryką siadło. Dzięki z góry za jakieś propozycje

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •