Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 63

Temat: Gra ktos na gieldzie?

  1. #1
    Seba_E007's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Giżycko
    Auto
    Audi A4 B8 2.0TDI CAHA Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Gra ktoś na giełdzie?

    Mialem akurat ostatnio kurs Podstawy Inwestowania Na Giełdzie i jestem ciekawy czy ktos z Was gral i ma jakies doswiadczenia, wygrał coś, stracil itp.
    Piszcie z czym sie spotkaliscie dobrym lub zlym
    Jesli kupowaliscie to co, akcje, obligacje, certyfikaty inwestycyjne?


    [B8 CAHA] Czarna A4 AVANT 2.0 TDI 170 PS QUATTRO S-LINE SPORTPAKET PLUS

  2. #2
    darksmile's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    022
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Jeżeli zadajesz takie pytania na forum motoryzacyjnym to sugeruję, żebyś zają się jakimś mniej ryzykownym biznesem. Może ulokuj pieniądze w funduszu inwestycyjnym zrównowazonego ryzyka? Zarobek równy inflacji ale ryzyko żadne.

    A serio to sugeruję-zamiast kończyć kolejne kursy i wydawać kase na książki w stylu "Jak zostać Trumpem w weekend" poszukaj kogoś kto w taki sposób ZARABIA na życie (ZARABIA a nie GRA na giełdzie, to znaczna różnica) i poproś, żeby Ci pomógł i poradził.

    A jak masz kasę i chcesz się zająć czymś emocjonującym nie ruszając się z domu i mieć nieograniczoną możliwość handlu wszsytkim to sprawdź www.saxobank.com. Warto jednak coś tam wiedzieć zanim zaczniesz ale jak Ci dobrze pójdzie to masz tam dodatkowy plus -łatwo można uniknąć płacenia podatków<--- to darmowa porada finansowa dla Ciebie
    trx700xx,yfm700r,yfm450r...

  3. #3
    Seba_E007's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Giżycko
    Auto
    Audi A4 B8 2.0TDI CAHA Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Hehe.......poszukac kogos mozna- mam nawet kumpla ktory sie tym zajmuje ale w Poznaniu :/

    Ale nie o to chodzi- sam sie troche w tym orientuje a na kurs poszedlem dodatkowo z nadzieja ze dowiem sie czegos nowego.

    A jesli chodzi o ludzi ktorzy sie na tym najlepiej znaja- to czasem najzwyklejsze strzaly w dluzszym okresie czasu sa bardziej rentowne niz przewidywania najlepszych specjalistow z najlepszymi dostepnymi metodami

    Ogolnie chodzi mi o to zeby odezwaly sie osoby ktore cos na gieldzie robily


    [B8 CAHA] Czarna A4 AVANT 2.0 TDI 170 PS QUATTRO S-LINE SPORTPAKET PLUS

  4. #4
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    darksmile, mniejszego sie tego bialego nie dalo zrobic ? mam rozdzialke 1680na1050 i za ciula nie moglem przeczytac heh

    a wracajac do takiej zabawy mam kumpla ktory tak zarabia kupil kiedys jede akcyjki i caly czas spadaly w dol ju zod jakiegos czasu czasem skakaly itp ale trzymal czekal na wielkie boom no i wkoncu musial sprzedac... bo srednio wygladaly a na drugi dzien w TV GIGA POSZLY W GORE !!! hehehe chopak sie zalamal a ja mialem kupe smiechu

    niestety to jest takie ze masz i nie masz trzeba dobrze czuc... ale itak sie nie da wszystkiego przewidziec ludzi od takiej zabawy szukaj na forach biznesowych ale nie tych ze 100 postami tylko tych co maja po 20 000 i wiedza co robia
    420 500 km
    1

  5. #5
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    hehehe chopak sie zalamal a ja mialem kupe smiechu
    zeby sie smiac z czyjegosc nieszczescia


    ja doswiadczen nie mam ale moj brat cioteczny jakis czas temu grywal - ogolnie do kilkunastu tysiecy mial w akcjach i zazwyczaj byly to w wiekszosci akcje jakiegos browaru (nie zapomne jak dzien w dzien sprawdzal telegazete i notowania gieldowe) - ja sam bym sie nei podjal grania i inwestowania wlasnych pieniedzy
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  6. #6
    Seba_E007's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Giżycko
    Auto
    Audi A4 B8 2.0TDI CAHA Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    No niestety ryzyko jest duze...

    Tzn. tak: jest duze jesli chcesz duzo i szybko zarobic...
    Inwestowanie w dluzszym okresie czasu jest raczej bezpieczne ale przynosi mniejsze zyski.

    Inna sprawa ze jak sie kupi np. kilka akcji to srednio 60% z nich tanieje.
    Sztuka polega na tym zeby to w pore wychwycic i sie pozbyc a te ktore drozeja trzymac jak najdluzej i tez sprzedac w odpowiednim momencie.

    Niestety ryzyko duze ale i jest zabawa- o ile obraca sie pieniedzmi juz zarobionymi na gieldzie a nie w pracy


    [B8 CAHA] Czarna A4 AVANT 2.0 TDI 170 PS QUATTRO S-LINE SPORTPAKET PLUS

  7. #7
    darksmile's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    022
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Widzisz kupując/sprzedając na Saxo możesz zarobić nawet na spadku kursu <---uczyli Cię tego na kursie?. A te bajki, że 60% zawsze spadnie to takie porady z kursu dla maklerów, co? Bo znam ludzi, którzy jak kupią to im zawsze wszsytko rośnie.
    I błagam-nie szukaj na forach tylko wokół siebie. Bo na forach to są...forumowi specjaliści
    trx700xx,yfm700r,yfm450r...

  8. #8

    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ełk
    Auto
    BMW 330CD
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    mam znajomego co kupil akcje PKO BP, za 500 000 tys zl z tytulu redukcji 95% otrzymal akcji tylko za 25tys, akcje wartosci 19zl teraz kosztuja 38zl czyli kapital podwojony Trzeba poprostu wiedziec co i kiedy kupowac. Sa akcje firm totalnie beznadziejnych i wiadomo ze nie pojda ale sa tez takie akcje co sa 100% pewniakami, ja na tej zasadzie kupilem akcje Multimedii wklad 10tys, kupilem tylko za 250zl Niby nic ale czekam az podskocza bo Multimedia solidna firma .Bylem swiadkiem jak babka dzwonila zapytac do banku jak jej akcje graja, i uslyszalem tak jak co miesiac 400-500zl do przodu... A zeby zgarniac duza kase trzeba naprawde DUUUZO I DLUGO GRAC
    BMW 330CD 220KM seria

  9. #9
    Seba_E007's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Giżycko
    Auto
    Audi A4 B8 2.0TDI CAHA Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez darksmile
    Widzisz kupując/sprzedając na Saxo możesz zarobić nawet na spadku kursu <---uczyli Cię tego na kursie?. A te bajki, że 60% zawsze spadnie to takie porady z kursu dla maklerów, co? Bo znam ludzi, którzy jak kupią to im zawsze wszsytko rośnie.
    I błagam-nie szukaj na forach tylko wokół siebie. Bo na forach to są...forumowi specjaliści
    No to tak jak pisalem- sa pewne akcje na ktorych raczej na pewno zarobisz a sa takie bardziej ryzykowne na ktorycvh mozna zarobic ale i stracic mnostwo kasy.
    A jesli chodzi o straty to nie wierze ze jest ktos kto gra dlugo i nigdy nic nie stracil- miec bilans ogolny dodatni to owszem jest mozliwy i taki byc powienien ale zdarza sie ze jest jakas spolka w portfelu ktora spada ale np. pozostale 5 ida w gore i ogolnie rzeczywiscie zarabiasz i to duzo.

    darksmile i jeszcze raz powtorze (choc moze zle to ujalem w pierwszym poscie) nie szukam jako takich wielkich rad czy podpowiedzi. Chodzi mi tylko o to czy ktos z forumowiczow sie w to bawil i ma jakies doswiadczenia- smieszne czy mniej smieszne.
    Po to jest "Off topic" zeby moc m.in. o cos takiego zapytac- tak samo jak o informacje o sposobie naoliwienia lancucha w rowerze czy wyboru dobrych lyzworolek


    [B8 CAHA] Czarna A4 AVANT 2.0 TDI 170 PS QUATTRO S-LINE SPORTPAKET PLUS

  10. #10

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wa-wa/Toruń
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny

    próbowałem sie trochę bawić na giełdzie, jak zajmowałem sie ubezpieczeniami to inte resowały mnie fundusze inwestycyjne i z kumplem trochę udało sie zarobić a moze lepiej powiedzieć odzyskać straty i wyjść na zero mniej wiecej
    potem kumpel miał troche kasy i zaczął grać ale nie akcjami a kontraktami krótko terminowymi i muszę powiedzieć żeprzy nie aż tak dużym wkładzie można niezła kasiorę wyciągnąć i to nawet po jednym dobrym dniu ale jak utopisz to już po tobie, to trochę podobne do akcji ale chyba szybko można cos uzyskać
    jakiś rok temu byłem też na rozmowie w expanderze i tam wszyscy doradzali inwestycje w USA na dobre zyski trzeba z rok poczekać ale z tego co tam przedstawiali to sie opłaca, tamta giełda jest po prostu bardziej przewidiywalna, albo lepiej wiecej sie na niej dzieje i zarobek jest wiekszy
    ja sie musze przyznać że też o tym dumałem bo jak sie ma jakiś pieniądz to te wszystkie lokaty na rynku mozna do kibla wywalić
    My son is my proud.

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •