Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 183

Temat: Automatyczne zamykanie po przekroczeniu ok 15km/h

  1. #21

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W rozjazdach...
    Auto
    Audi A4
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    atal, a to niemasz tego, ze po minucie Ci sie zamknie
    Myslalem, ze to to juz standard.

    ZILLION, no ja tez nie moge sie polaczyc, ale cos mi sie kojarzym, ze w B6 chyba bez problemu ale teraz juz nie pameitam.
    150 KM, 303 NM

  2. #22
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pikuś
    ZILLION, no ja tez nie moge sie polaczyc, ale cos mi sie kojarzym, ze w B6 chyba bez problemu ale teraz juz nie pameitam
    w B6 nie sprawdzalem ale przy okazji lookne jak kumpel przyjedzie. Co do tych "komfortowych" funkcji to jutro sobie potestuje male co nieco

  3. #23
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pikuś
    czy nie macie problemu z łączeniem się z kanalem 35 przez fejs na USB oraz z klima 08
    Z kanałem 35 nie mam problemu, natomiast z klimą u mnie jest. Niby zaczyna coś czytać, pojawia się nazwa itd. i po pewnym czasie przestaje i wyrzuca jakiś błąd.

  4. #24
    atal's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pikuś
    atal, a to niemasz tego, ze po minucie Ci sie zamknie
    Myslalem, ze to to juz standard.
    niestety nie mam :/ na to jest jakis osobny kod??

    Wczoraj zalozylem sterownik centralnego zamka na pilota-scyzoryk i teraz przydalaby sie taka opcja

    P.S. w A6 z fabrycznym alarmem tez chyba nie ma tej funkcji

  5. #25
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez atal
    P.S. w A6 z fabrycznym alarmem tez chyba nie ma tej funkcji
    we wszystkich nowszych modelach Audi jest ta funkcja o ile ktos nic nie namieszal - poprostu po zamknieciu i przypadkowym otworzeniu nie mozesz otworzyc auta przez jakies 30s do 1min i sam sie zamknie
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  6. #26
    atal's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez DTM
    Cytuj Oryginalnie napisane przez atal
    P.S. w A6 z fabrycznym alarmem tez chyba nie ma tej funkcji
    we wszystkich nowszych modelach Audi jest ta funkcja o ile ktos nic nie namieszal - poprostu po zamknieciu i przypadkowym otworzeniu nie mozesz otworzyc auta przez jakies 30s do 1min i sam sie zamknie
    o to mi wlasnie chodzi da sie to uruchomic/zakodowac w A3 ?? jest to dosc przydatna funkcja....

  7. #27
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    J w swoim niefabrycznym alarmie tez mam taka funkcje, ze jak przypadkowo otworze auto z pilota a pozniej drzwi kierowcy lub pasazera nie zostana otwarte to po 30 sek autko sie samo zamknie

    BTW. Wczoraj sobie wlaczylem to zamykanie po 15 sek i na razie testuje czy nie bedzie mnie to za bardzo przeszkadzac i denerwowac

  8. #28
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    Tak jak ZILLION pisze, jeżeli jest to dołożona nieoryginalna centralka to raczej żadne kody tu nie pomogą ,tylko trzeba centralkę programować. A jak to się robi Są przyciski na pilocie i możliwe ,że jeszcze jeden przycisk na centralce i trzeba je w odpowiedniej kolejności wciskać.

  9. #29
    marcint844's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Koniec Świata :)
    Auto
    Audi a4 170km
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny Re: Automatyczne zamykanie po przekroczeniu ok 15km/h

    Tutaj znalezione kiedys przezemnie tłumaczenia:
    +000001 - Open rear flap (lockcylinders tail) - otwieranie kufra z pilota
    +000064 - Comfort function over radio - zamykanie i otwieranie szyb/szybra pilotem
    +000512 - Close radio acknowledgement (1x flashing) - potwierdzenie zamkniecia centralnego zamka błyskiem kierunków
    +002048 - Door/window lifter logic (the USA) - trochę skomplikowana funkcja, ale mniej więcej polega na tym, że jak wyłączysz zapłon to przez kilanaścei sek możesz otwierać/zamykać okna apotem juz nie oraaz między innymi myk polegający na tym, że po wyłaczeniu zapłonu nie działa otwieranie/zamykanie okien jednym klikiem (bez trzymania przycisku
    +004096 - Open radio acknowledgement (2x flashing) - potwierdzenie otwarcia centralnego zamka błyskiem kierunków
    +000004 - SPS - selective zentralverriegelung - selektywny centralny zamek?
    +000008 - DWA - Activation of the DWA - aktywacja alarmu (jeśli jest zamontowany)
    +000016 - Tail unblocking over 5 km/h closed - zamykanie kufra powyżej 5km/h
    +000128 - Right steering wheel - kierownica po prawej stronie
    +001024 - Close acknowledgement (DWA horns) - zamykanie centrala potwierdzone wyciem syrenki
    +008192 - Deactivate SAFE function (only the USA) - deaktywacja funkcji polegającej na automatycznym otwieraniu centralnego w przypadku kolizji (zadziałania poduszek)

    Po uruchomieniu VAGa weszłem w Centralny zamek (35- Cent.Locks) , i wybraniu funkcji 07 wpisałem nową wartość ,dodając do poprzedniej 32 i faktycznie teraz samochód po przekroczeniu ok 20km/h zamyka się automatycznie. Aby go otworzyć trzeba nacisnąć przycisk otwierania przy klamce lub ruszyć dwa razy klamką (pierwszy raz podnosi przycisk do góry drugi raz otwiera drzwi). Mankamentem jest to ,że samochód nie otwiera się po zgaszeniu silnika ,trzeba wyjąć kluczyk ze stacyjki.
    Może ktoś odkryje za co odpowiadają pozostałe wartości.[/quote]





    Witam. Mam pytanie. Mianowicei dzisiaj uruchomiłem tą opcję z zamykaniem centralnego przy 30km/h ale są tu też kody do tego by światła kierunków mrygały przy zamykaniu i otwieraniu i tu pytanie czy musze mieć alarm by mrygały czy wystarczy centralny. Jeśli tak to prośba gdzie mam dokładnie wpisać tamte wartości w jakie pole. bo te kody pozostałe skłądają się z 6 cyfr a ja miałem 5 zer. Udało mi się tylko uruchomić zamykanie ale te pozostałe kody chyba musze wpisać gdzieś indziej ale gdzie? z Góry dzięki za podpowiedź.. Pozdr.


    A ijeszcze pytanie jeżeli chce uruchomić dwa kody to sumuje wartości obydwu??
    Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do zrealizowania...
    2.0 TDI170 KM A4 S-line

  10. #30
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Tak po prostu dodajesz. A te sześć cyferek to wystarczy popatrzeć - każda zaczyna sie na 0 więc chyba nie ma większego znaczenia

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •