Strona 41 z 52 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 401 do 410 z 520

Temat: [kompendium] wentylator chłodnicy (duży wiatrak)

  1. #401

    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    TL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Witam ostatnio padł wentylator duży mam zamiar go wymienić. Mam pytanie mój wentylator oznaczenie 1K0 959 455 CM Chcę kupić ten z allegro http://allegro.pl/nowy-wentylator-vw...062935619.html z wygladu taki sam ale ma oznaczenie 1K0 959 455 CN Pytanie czy bedzie pasował ?

  2. #402

    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów
    Auto
    audi A3 8P CBBB, DSG
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    kontynuując moją przygodę z wiatrakami , która rozpoczęła się wyłącznie z tego powodu, że z ciekawości przeczytałem ten wątek. Dla zweryfikowania poprawnej diagnozy wcześniejszego elektromechanika, w dniu dzisiejszym odstawiłem auto do innego. Młody chłopak ale z dużą wiedzą w swojej dziedzinie. Określił, że mam uszkodzony moduł, nie stwierdził nigdzie uszkodzeń przewodów. Umówiony jestem na wymianę wiatraków. Jak będzie wyglądała moja przygoda z wiatrakami i którego mechanika polecam opiszę w kolejnym poście.

  3. #403

    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    TL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Mam pytanie czy liczba skrzydełek ma jakies ogromne znaczenie. W straym miałem 11 łopatek w duzym teraz chce kupic cały komlet z obudowa i maja po 7 łopatek

  4. #404

    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów
    Auto
    audi A3 8P CBBB, DSG
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Czy ktoś korzystał z wentylatorów chłodnicy marki TYC . W jednym sklepie takie mi zaoferowano. Czy w miarę dobra marka?

  5. #405

    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów
    Auto
    audi A3 8P CBBB, DSG
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Wentylator mam naprawiony. Mogę polecić dobrego elektromechanika w Gorzowie Wlkp.

  6. #406

    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów
    Auto
    audi A3 8P CBBB, DSG
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Ostatecznie. Gorzów Wielkopolski. Mechanik stanął na wysokości zadania. Za naprawę fv. Wentylator przed naprawą ten duży bardzo mocno i w głośny sposób kręcił się.

  7. #407
    p360's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cześć, mam problem, bo prawdopodobnie szlag trafiło mi łożysko w wentylatorze chłodnicy. Miałem kolizję i musiałem wymienić wentylator klimatyzacji, teraz, 4 miesiące później, jak się nieco ociepliło wyszło, że wentylator chłodnicy, choć wydawał się nie uszkodzony, też swoje oberwał. Wczoraj wieczorem jak szukałem 15 min miejsca pod blokami i w końcu znalazłem to jak się włączył, to po prostu makabra. Tak głośno że aż się ludzie patrzyli z daleka co się dzieje a ja myślałem że mi coś eksploduje pod maską. Później jak go ruszałem ręką, to trochę dziwnie chodził, ciężej i jakby lekko przycierał. Dzisiaj jak sprawdzałem ręką, to kręcił się w miarę normalnie, choć ma minimalne luzy - stąd moje przypuszczenie, że to łożysko.. Wymieniał ktoś łożysko w wentylatorze chłodnicy (lub klimatyzacji) ? Warto oddać do serwisu jakiegoś z elektryką samochodową, czy lepiej kupić nowy wentylator? Może miał ktoś taki problemik i jest trochę bardziej obeznany, niż ja.

  8. #408
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    https://t.me/pump_upp
    Auto
    Audi S3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BRC
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    witam mam takie zapytanie czy po właczeniu klimy powinny włanczać sie dwa wentylatory i czy jak auto sie zagrzeje to wiekszy wiatrak powinien szybsze obroty mieć bo mam taki problem że raz mi sie zdażyło że nie załączył sie wentylator i płyn wyleciał przez zbiorniczek i czy w moim a3 8p 2.0 fsi jest termowyłacznik wentylatora czy tylko moduł w wentylatorze w vdcs brak błądów

  9. #409

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    sląskie
    Auto
    golf 5
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 BGU
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    termowłącznika niema. jest tylko czujnik elektroniczny który podaje temp do ecu silnika a ecu włancza wentylatory.

  10. #410
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    https://t.me/pump_upp
    Auto
    Audi S3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BRC
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    a po właczeniu klimy powinny chodzić dwa wentylatory ?? i czy jak załączy sie jak sie auto zagrzeje to drugi bieg sie załancza wentylatora ?? a ten czujnik gdzie sie znajduje co podaje sygnał do eku ten na dole w wężu chłodnicy ??

Strona 41 z 52 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •