Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 16 z 16

Temat: cicho grają głośniki wysokotonowe A3 8L

  1. #11

    Data dołączenia
    May 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock
    Auto
    A3 8P
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Odświeżam po niemal 6 latach . Czy do mojej 8L w nagłośnieniem Nokii podejdą takie głośniki http://allegro.pl/oryginalne-glosnik...622238615.html ? Chodzi mi bez przeróbek P&P jak w Golfie IV.

  2. #12
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    tu masz odpowiednie/numery 8L0035399
    http://allegro.pl/listing/listing.ph...3%208l&order=p

  3. #13

    Data dołączenia
    May 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock
    Auto
    A3 8P
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    2 pytania jeszcze:
    1. Czy tweetery da rade wyciągnąć bez ściągania tapicerki? Chodzi mi o takie coś, że sobie utnę kable przy samych głośnikach a podłączę do nich Rainbowy, które mam niestety bez zwrotnic (oczywiście ori kondensatory na kablach zostają).
    2.Gdzie jest wzmacniacz? Za lewym tylnym boczkiem go nie ma. Nie mam subwoofera.

    Swoja droga gdyby się udało wrzucić w seryjny sub np. głośnik Intertechnik MDS 06 to jakoś by chyba to grało. Te tylne 16,5 tez graja blado strasznie.

  4. #14
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    ad.1.musisz odchylić tapicerkę bo trzeba śrubkę odkręcić blokującą głośniczek
    ad.2.przód zasila radio a tył wzmacniacz który jest w subie(NOKIA)

  5. #15

    Data dołączenia
    May 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock
    Auto
    A3 8P
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    No własnie u mnie nie działał tył, wiec kupiłem kostkę z wyjściami RCA, która go uruchomiła. Ale subwoofera nie ma, więc wzmacniacz musi być gdzieś ukryty.

  6. #16
    Addio's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM

    Question 8L cicho grające głośniki

    Witam, z powodu pękniętej membrany w ori głośnikach postanowiłem zmienić głośniki przód oraz dodać sub+wzmacniacz. Przez jakiś czas jeździłem wyłącznie na nowych głośnikach + ori tweetery (bez suba,wzmacniacza,zwrotnicy i nowych tweeterów). Po jakimś czasie zakupiłem sub + wzmacniacz i pociągnąłem nowe kable. Po podłączeniu wszystkiego jest problem, głośniki grają bardzo cicho, jest w nich lekki bas, dźwięk wydaje się być lekko przytłumiony, tweeterki słychać że szumią lekko, sub również daje oznaki życia. Udało mi się znaleźć kilka podobnych tematów związanych z tym problemem, ale w żadnym nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na mój problem. Głośniki pod ori instalacją grały normalnie, po podpięciu pod nową instalacje nagle coś im dolega. Raczej wykluczam że kończy się żywot głośników (maja może 2-3msc). Wydaje mi się że wszystko jest podpięte dobrze, kilka razy sprawdzałem czy może źle podpiąłem pod zwrotnice, ale wszystko jest OK. Dziś postanowiłem jeszcze sprawdzić czy może ciągnąc kable przez auto coś pomieszałem, ale wszystko wydaje się być dobrze. Możliwe też że wzmacniacz jest za mocny (1000W)? Jakieś rady? Może ktoś z okolic Gliwic kto miałby czas rzucić na to okiem?


    Głośniki: Crunch GTi 5.2C
    Wzmacniacz: CRUNCH GPX 1000.4 4-KANAŁY
    Sub: JBL Stage 1010 (10')

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •