Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 91 do 100 z 142

Temat: mokra podłoga

  1. #91

    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław Śl
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    osa mógłbyś dokładniej opisać gdzie jest ten nit lub dać jakąs fotke to może być to u mnie.

  2. #92
    osa's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi Quattro
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Hej. Dzisiaj bede grzebal w aucie to zrobie zdjecie. W moim przypadku, zeby to dobrze zrobic trzeba bylo wyjac szybe i zanitowac cala listwe od poczatku. Na razie wrzucam ci fote z etki moze to pomoze:



    Listwa oznaczona jest numerem 9. U mnie puscil nit oznaczony nr 13. Zeby sie do tego dostac musisz zdjac odrzutnik wody - 12- na stronie lewej i prawej.

  3. #93

    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław Śl
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Dzieki sparawdziałem nity ale wszytskie sa w porządku wiec to nie to.

  4. #94
    golyg's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    VW CC
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Męczyłem się z problemem dość długo i znalazłem rozwiązanie - pod szybą mamy miejsce gdzie jest filtr kabinowy z prawej i komputer z lewej strony. Po obu stronach są odpływy wody które u mnie były zapchane liśćmi i innymi śmieciami które utrudniały odpływ wody. Stąd też problem mokrej podłogi nie pojawiał się po mocnym oblaniu auta wodą tylko np po całej deszczowej nocy.
    Problem tkwił w tym, że uszczelka dookoła filtra kabinowego nie jest na tyle szczelna aby nie przepuszczała wody która stała w rynience, stąd powoli sączyła się do środka.

    Wyczyściłem wszystko dokładnie, tzn wypłukałem strumieniem wody bo innej możliwości bez rozbierania zakoli lub boczków nie ma ale od kilku tygodni podłoga jest sucha i w końcu mogłem przykręcić progi na swoje miejsce

  5. #95

    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław Śl
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    golyg jak kilka tygodni nie padało było sucho po przed wczorajszej burzy i ulewie znowu mokro pod dywanikiem kierowcy.Czysciłeś to po zdjeciu podszybia i jak macie załozone podszybie po czyszczeniu bo mi strasznie teraz odstaje, moze załoze na silikonie. Pozdr

  6. #96
    golyg's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    VW CC
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Zdejmujesz wycieraczki, plastik (jest przymocowany na wcisk), wyjmujesz filtr kabinowy, w jego miejsce napychasz jakiś szmat żeby woda nie wleciała do dmuchawy wybierasz większe śmieci lejesz trochę wody do rynienki (zdziwiłem się że komp. pokładowy stoi w wodzie). Jeżeli będzie szybko odpływała jest OK u mnie robiło się bajorko. Dlatego po bokach są rynienki są otwory które wypłukałem ciśnieniem węża.
    ps. Nie używajcie myjek ciśnieniowych.

  7. #97
    beniek's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    zambrów
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    moze ktos cos wiecej powiedziec o tych odplywach wody przy komputerze i filtrze kabinowym, gdzie dokladnie sie znajduja i gdzie jest ich ujscie (najlepiej jakies foto)

  8. #98

    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Podbijam temat, Ostatnio uszczelnialam podszybie, wymienialam f.kabinowy. Podloga od pasazera (blizej fotela) w pewnym miejscu mokra. Watpie,zeby szło od dołu, bo akurat po silikonowaniu auto stalo- potem popadalo-podloga mokra,a flitr suchy. Najpierw chetnie sprawdzilabym te ujscia przy podszybiu, skoro dol chyba mogę wykluczyć. Dodam, że przy zapasie też miałam mokro. Ale tutaj uszczelek od spodu nie wyklucze.

  9. #99
    beniek's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    zambrów
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny zaslepki

    po ostanich deszczach wykladzina byla jeszcze bardziej mokra, dzis troche tam poszperalem i znalazlem w podlodze sporo zaslepek niektore z nich po wyjeciu mialy bezposredni otwor do kabniny, byly przeprochniale od dolu i od gory - postaram sie to pouszczelniac i moze za jakis czas napisze jaki efekt, moze ktos sie orientuje czy mozna gdzies kupic te zaslepki/uszczelki

  10. #100
    wavan's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    oleśnica
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ja mam ten sam problem teraz po ostatnich deszczach mam pełno wody po stronie pasazera, sciagałem juz nie raz to podszybie nie mówie że ono idealnie przylega, Golyg mozesz napsiac wiecej cos o tych kanałkach.

Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •