Cytuj Oryginalnie napisane przez adilor Pokaż post
"Odgrzewam kotleta" z racji pojawienia się w ostatnim czasie kolejnych objawów z serii opisywanych przeze mnie wcześniej. Po niecałych dwóch miesiącach i przejechanych w tym czasie ~6000km stuki, które opisywałem występują także przy jeździe z prędkością od 100km/h wzwyż na nierównościach w chwilach rozciągania (odbicia) amortyzatorów czyli przy chwilowym zmniejszeniu nacisku na przednią oś samochodu. . Tak samo jak poprzednio stuki występują jedynie w momencie kiedy mam wciśnięty choćby delikatnie pedał gazu. Byłem u dwóch mechaniorów na diagnozie i stwierdzili, że nie mają pojęcia co to może być i musieli by rozebierać po kolei przód samochodu by sprawdzić :/.


No i jak tam z tymi stukami-usunięte? bo u mnie jest identyczny problem od około 12000 km i nikt nie potrafi tego zdiagnozowac ,ostatnio nawet byłem u chłopaków z TUNE-UP i tez pierwszy raz takie coś słyszą. jest to o tyle denerwujace ze jak jade sam jest to mega głośne a jak z pasażerami to stuki sychac mniej. a nie widzi mi sie pompowac pieniadze bo moze to ,a moze tamto ale nikt nie jest pewien pomocy!!!