Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 37 z 37

Temat: Szybki wybor nowego radyjka

  1. #31

    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    małopolska
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    ja wybieram to - CLARION DXZ-379RMP

    http://allegro.pl/item172078009_clar...ylka_0_zl.html

    podstawowe zalety
    - skromny ładny wygląd, czarny kolor - bedzie pasowało do tapicerki wyświetlacz koloru czerownego czy bursztynowego jakoś tak
    - regulacja kontrastu mega przydaje się to podczas wieczornych wypadów, pionier mega daje po oczach, potrafi swiecic niczym podsufitowe podswietlenie albo 100 watowa żarów
    - wzmacniacz mos fet 50W spokojnie napędzi głośniki na przód i małą skrzynie w bagażniku (oczywiście na samym początku)
    - 4 kanałowe wyjście RCA pełna kontrola głośników przednich i skrzyni (jesli mamy wzmacniacz)
    - na przednim panelu wejscie aux (taki sobie bajer, w rzeczywistości każdy z nas nagra sobie na płyte 150 utworów i to chyba starczy i nie potrzeba żadnych usb i takich tam szmerów, po co?
    - tel. mute wciskamy i gra cichutko
    - posiada przycisk play i pausa, niektóre pioniery tego nie mają i to jest mega porażka, chcemy zatrzymać utwór i co pozostaje nam przełączyć na tuner lub tylko mute

    to są podstawowe kryteria którymi się kieruje z doborem radyjka, w przyszlosci palnuje kupic wzmacniacz magnat rx 44 i skrzynie jbl za okolo 600 zł i koncze moją przygod z naglosnieniem

    pozdrawiam

  2. #32

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    też myślałem o tym radyjku. Ale za drogie jak na ryzyko kradzieży. Dlatego szukam czegoś za ok 400zł ( max do 500zł) . Co wg Was będzie najlepszym wyborem do a3 ?
    Basta

  3. #33
    Neo80's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków/Żywiec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    ja mam pioneer deh p7700 mp. Bardzo fajnie gra a przyciski podświetlone na czerwono rewelacyjnie komponują się z całością (u mnie w a3 jest na czerwono) zrzuciłbym fotki ale mam poblem z rejestracją na fotosik.pl (nie dostaje maila aktywacyjnego).
    http://www.allegro.pl/item175539016_...mp_okazja.html
    NEO
    Są momenty i chwile, są ludzie i debile !!!

  4. #34

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nakło nad Notecią
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Jeśli ktoś szuka radyjka do 500 zł, to polecam model z tego roku - Clarion DB 179 RMP. Nie jest estetycznie rozbuchane, wygląda raczej skromnie, ale bardzo dobrze wkomponowuje się w nasze A3 swoim wyświetlaczem w kolorze bursztynowym. Na Allegro stoi za 449 zł.

  5. #35

    Domyślny

    Ja niedawno zamontowalem Alpine CDA-9847R (nie do A3 tylko golf IV ale te samochody sa bardzo podobne), wczesniej mialem sony GT200, i roznice bylo czuc odrazu. Radyjko ma ladne srebrne kolory obudowy i razem z czerwonym podswietleniem ladnie komponuje sie z cala deska... Z moich seryjnych glosnikow wyciaga bardzo ladne brzmienie. Polecam to radyjko, rozsadna cena, w moim odczuciu idealny design. Jesli ktos jest zainteresowany moge dolaczyc fotki jak to wyglada w moim samochodzie...

  6. #36
    tomekzabrze's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZABRZE
    Auto
    AUDI S8 4,2 340
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Neo80, mam to ssamo gra rewelka
    ZESTAWY XENONÓW BEZ PRZERABIANIA SPRZEDAM od 129

  7. #37
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    Kazdy zawsze swoje chwali Ja po pionkach,soniakach,jvc,przekonalem sie do Alpine.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •