Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 53

Temat: Grill/Atrapa malowanie lub oklejanie na czarno...

  1. #31
    GrandZS's Avatar
    Data dołączenia
    May 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    w moim przypadku było tak że malowałem ramke i grill sprayem do felg (półmatem), niestety po przejechaniu jakiś 40km w deszczu były odpryski na ramce (nie matowiłem jej), potem oddałem auto do lakiernika zeby mi to ktoś porządnie zrobil, całość (łącznie ze sciągnięciem i założeniem zderzaka) wyniosła mnie 200zl, jakbym wiedzial że to taki koszt to nie bawiłbym się w spray

  2. #32
    korona.'s Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    wro
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI - CRBD (136 KM)
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez GrandZS Pokaż post
    w moim przypadku było tak że malowałem ramke i grill sprayem do felg (półmatem), niestety po przejechaniu jakiś 40km w deszczu były odpryski na ramce (nie matowiłem jej), potem oddałem auto do lakiernika zeby mi to ktoś porządnie zrobil, całość (łącznie ze sciągnięciem i założeniem zderzaka) wyniosła mnie 200zl, jakbym wiedzial że to taki koszt to nie bawiłbym się w spray
    Znalazłam lakiernika, który pomaluje ramkę na czarno + 2 emblematy przód/tył (na złoto, pod kolor felg) za 100zł z demontażem i zakładaniem wszystkiego) Będzie to matowił, potem podkład i lakier. Mam nadzieje, że się będzie trzymało

  3. #33
    GrandZS's Avatar
    Data dołączenia
    May 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez korona. Pokaż post
    Znalazłam lakiernika, który pomaluje ramkę na czarno + 2 emblematy przód/tył (na złoto, pod kolor felg) za 100zł z demontażem i zakładaniem wszystkiego) Będzie to matowił, potem podkład i lakier. Mam nadzieje, że się będzie trzymało
    Super cena, u mnie trzyma się dobrze, podpytaj czy będzie jezcze na to kładł utwardzacz. I wrzuc foty po wszystkim, jestem ciekawy efektu

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  4. #34
    korona.'s Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    wro
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI - CRBD (136 KM)
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez GrandZS Pokaż post
    Super cena, u mnie trzyma się dobrze, podpytaj czy będzie jezcze na to kładł utwardzacz. I wrzuc foty po wszystkim, jestem ciekawy efektu :-)
    Dzięki za podpowiedź z tym utwardzaczem, poruszę z nim ten temat. Podeślę fotki po wszystkim.

    A ramkę robiłeś w macie czy połysk? Bo się zastanawiam.. Jakbyś mógł podeślij fotkę na zbliżeniu samego grilla:)

  5. #35
    GrandZS's Avatar
    Data dołączenia
    May 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez korona. Pokaż post
    Dzięki za podpowiedź z tym utwardzaczem, poruszę z nim ten temat. Podeślę fotki po wszystkim.

    A ramkę robiłeś w macie czy połysk? Bo się zastanawiam.. Jakbyś mógł podeślij fotkę na zbliżeniu samego grilla
    Postaram się coś pstryknać, tylko ze kończę prace o takiej godzinie ze w świetle dziennym to będę mógł zrobić dopiero w sobote. U mnie jest półmat

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  6. #36
    korona.'s Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    wro
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI - CRBD (136 KM)
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez GrandZS Pokaż post
    Postaram się coś pstryknać, tylko ze kończę prace o takiej godzinie ze w świetle dziennym to będę mógł zrobić dopiero w sobote. U mnie jest półmat :-)
    Na luzie, ja i tak nie ruszę z tematem wcześniej niż za 1,5 tyg. Dzięki:)

  7. #37
    acinr_PL's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZST
    Auto
    Limousyne quattro stronic 2015
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    205 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    GrandZS o jakim ty utwardzaczu piszesz? Logiczne, że na bazę (farbę, kolor) kładzie się 2-3 warstwy klaru razem z utwardzaczem.
    Tutaj bardziej chodzi o przygotowanie podłoża plastikowego a więc musi być dobry podkład zwiększający przyczepność do plastików oraz uelastyczniacz reszta to takie samo malowanie jak blach karoserii.

  8. #38
    GrandZS's Avatar
    Data dołączenia
    May 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez acinr_PL Pokaż post
    GrandZS o jakim ty utwardzaczu piszesz? Logiczne, że na bazę (farbę, kolor) kładzie się 2-3 warstwy klaru razem z utwardzaczem.
    Tutaj bardziej chodzi o przygotowanie podłoża plastikowego a więc musi być dobry podkład zwiększający przyczepność do plastików oraz uelastyczniacz reszta to takie samo malowanie jak blach karoserii.
    piszę o utwardzaczu, ponieważ lakiernik który mi to robił mówił, że po pomalowaniu ramki potraktował ją utwardzaczem, ja specjalistą nie jestem, być może facet użył skrótu myślowego i miał na myśli to co piszesz

  9. #39

    Data dołączenia
    Dec 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Swarzedz
    Auto
    audi a3 sportbeck 19
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    a to ja mam szczęście bo kupiłem białą 3 z fabrycznym czarnym grilem i czarnym szklanym dachem bo lakierowanie grila trwale nie jest łatwe mi w 2 lakiernik poprawiał 2 razy

  10. #40

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląskie
    Auto
    Audi A3 8P
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    I jak, miał ktoś doczynienia z tą gumą w sprayu? Bo nie chcę na stałe tego zmieniać lakierem.

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •