Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 14 z 14

Temat: szyna CAN

  1. #11
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez DTM
    a moze doszliscie juz do tego jaki sygnal jest odpowiedzialny za gasniecie radia co godzine tzn jego brak?
    z tego co mi mowiono juz 2 razy przy 2ch autach, to wlasnie jak dobrze pamietam nowego systemu w aucie wlasnie chyba CAN, a co do podswietlania mialem to w kostce, podpieto kostke do radia i dziala...
    .......

  2. #12

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    czy wasz probllem z podswietleniem radia nie jest po porstu zwiazany z podlaczeniam kabli w kostce ISO? w ISO powinny byc 3 kable "+" jeden od podsietlenia radia sterowany wlaczaniem swiatel w aucie, drugi staly "+" podtrzymujacy ustawienia radia i plus "normalny" tzn wykorzystywany do zasilania w momencie wlaczenia radia (najgrubszy).

  3. #13
    Dawid's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce, Jędrzejów
    Auto
    S3 apy
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Mach, nie jest to wina zlego podlaczenia kabli w kostce. Sam mam w A4 i mam w niej Concerta II w ktorym sterowanie podswietlaniem jest sterowane za pomoca CAN. Na ebay'u mozna kupic CAN-emulator do tego radia, dzieki ktoremu dziala odpowiednio podswietlanie i radia sie nie wylacza co godzine.

  4. #14
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Dawid
    Mach, nie jest to wina zlego podlaczenia kabli w kostce. Sam mam w A4 i mam w niej Concerta II w ktorym sterowanie podswietlaniem jest sterowane za pomoca CAN. Na ebay'u mozna kupic CAN-emulator do tego radia, dzieki ktoremu dziala odpowiednio podswietlanie i radia sie nie wylacza co godzine.
    szkoda tylko ze ten emulator jest taki drogi
    przez pewien czas korcilo mnie zeby pisac o magistralach CAN prace magisterska (zeby sie cos wiecej dowiedziec) ale niestety a moze stety wybralem inny temat
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •