Strona 19 z 35 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 181 do 190 z 347

Temat: DRL - Światła do jazdy dziennej

  1. #181
    acinr_PL's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZST
    Auto
    Limousyne quattro stronic 2015
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    205 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    kolego rozbierałem lampę od polifta (mam nawet gdzieś leżeć całą instalację z wnętrza lampy łącznie z paskiem led) bez zdjęcia klosza nie dojdziesz do instalacji. Klosz lampy w polifcie nie dość, że mocowany jest na zszywkach to jest jakimś mega klejem sklejony. Grzanie lampy w piekarniku w 100 stopniach nie rozmiękcza zbytnio tego kleju szybciej plastyczny robił się plastik lampy. Lampę miałem uszkodzoną więc wziąłem ją na testy (demontażu). Ostatecznie ją rozkleiłem ale zdeformowałem rant lampy i się nie nadawała do złożenia.
    Jeśli coś poszło w środku to radzę ci poszukać nowej lampy lub spróbować od strony zaślepek ale na 99% nie dojdziesz do wszystkich wtyczek. Zdaj relację jak będziesz próbował i jakie będą efekty.

    Zrób jeszcze tak: wyciągnij 2 lampy i zmień miejscami tzn prawą podepnij w wtyczki na lewą stronę a lewą lampę na prawą (mają takie same wtyczki) i będziesz wiedział czy wina leży w lampię czy może w instalacji

  2. #182

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poland
    Auto
    Audi A3 Quattro
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBBB
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    acinr_PL pamiętasz w której części obudowy lampy znajduje się ten moduł do zasilania LED ? Jak masz ją gdzieś rozebraną dał byś rady zrobić zdjęcia jak to w środku wygląda ?

  3. #183
    acinr_PL's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZST
    Auto
    Limousyne quattro stronic 2015
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    205 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    obudowy lampy już nie mam poszła na śmieci. Jak dobrze pamiętam płytka elektroniki od leda mieści się w górnej części lampy zaraz za paskiem led.

  4. #184

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poland
    Auto
    Audi A3 Quattro
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBBB
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ha! Odpisał mi na maila gość zajmujący się regeneracją lamp - najprawdopodobniej padł moduł zasilający LED-y problem znany z lamp od Q5 tylko tam otwiera się klapkę i można sam moduł wymienić a w lampach do A3 i A5 tak jak mówisz rozklejić się nie da... facet twierdzi żeby to naprawić trzeba mieć dwie lampy (jedna ma uszkodzony led a druga ma sprawny led ale ma połamaną obudowę). Aby dostać się do środka trzeba w jednej rozwalić klosz a w drugiej obudowę i z tego co zostanie złożyć jedną sprawną...Hmm czyli pozostaje mi szukać nowej lampy....

    Ps może ktoś ma do sprzedania ? Potrzebny prawy bixenon nieskrętny bez osprzętu

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Zdemontowałem dziś zderzak i próbowałem zamienić lampy miejscami - bez rezultatu LED dalej nie świeci... Przy okazji wyszło czemu prawa lampa ma minimalny luz, ślizg lampy jest pęknięty w miejscu gdzie skręca się jedna śrubą ślizg nadkole i zderzak. Czy ślizg od przedlifta i polifta jest taki sam ? Chciałbym wszystko wymienić kompletem, ktoś podpowie jak to jest z tym ślizgiem ?

  5. #185
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    W polifcie są inne slizgi, zamów sobie w ASO i podmień.
    Co do lampy to szukaj na allegro drugiej skoro po podmianie dalej prawa nie swieci.
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

  6. #186

    Data dołączenia
    May 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ząbki
    Auto
    A3 '12
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam,

    W mojej 8P mam zwykłe lampy z DRL na żarówce. Włącznik jest bez trybu auto. Jaki tryb zakodować, aby nie trzeba było pamietać o włączaniu świateł ? Skandynawski ? Wtedy będą mi się świeciły "krótkie" czy DRL ?

  7. #187
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    a masz mozliwosc zakodowania trybu skandynawskiego ? chyba nie
    ( wnioskujac po awatarze auto z 2012roku )
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  8. #188

    Data dołączenia
    May 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ząbki
    Auto
    A3 '12
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Tego jeszcze nie wiem. Nie mam kabla jeszcze ale kolega ma i mielismy to zrobic wedlug insteukcji napisanej na forum. Czy wiek auta ma wplyw na mozliwosc kodowania trybu skandynawskiego?

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  9. #189
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    przynajmniej z 10 razy w tym temacie jest napisane ze w nowych rocznikach bord jest zintegrowany z comfortem i nie ma wyboru trybow amerykanskich, skandynawskich
    do DRL jest osobne, normalne kodowanie z podpowiedziami, o tym w temacie tez jest...

    pomijajac ze auto fabrycznie winno miec DRL w pozycji 0 , niezaleznie czy ma auto i czy ma czujnik zmierzchu itd
    przekrecasz zaplon i swieci sie DRL ( oczywiscie tylko przod, bo to idea DRL )
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  10. #190

    Data dołączenia
    May 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ząbki
    Auto
    A3 '12
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Troche za duzo chcialem kombinowac. Mam na przelaczniki opcje DRL i po wyjeciu kluczyka swoatla gasna. Chodzilo mo o opcje ktora pozwoli zapomnienc mi o wlączaniu świateł w dzień.
    Sory za zamieszanie.

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Strona 19 z 35 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •