Strona 21 z 35 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 201 do 210 z 347

Temat: DRL - Światła do jazdy dziennej

  1. #201
    Proxaa's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    35 razy
    Podziękował
    154 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez michal_88 Pokaż post
    Skoro macie taki problem to kupcie sobie Osram cool blue hyper.
    Jak byś podał jeszcze linka to było by fajnie bo widzę takie ale tylko h7/h4 a tam siedzą P21W

  2. #202
    stratus84's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włoszczowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Też szukałem P21W Osram cool blue hyper ale nic nie znalazłem. Swoją drogą zastanawiam się nad montażem rezystorów poza lampą w komorze silnika w jakimś zewnętrznym miejscu. Mimo wszystko trzeba je jakoś zabezpieczyć lub uszczelnić przed wodą. Wydaje mi się, że to najbezpieczniejszy sposób, pytanie tylko jak wprowadzić kable do klosza? Jak coś zdziałam dam znać.

  3. #203
    Djtomek's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Augustów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Gdzie wy widzicie problem? Rezystory przykręca się do belki i po wszystkim. Mam tak u siebie i znam sporo osób którzy też tak maja. Adams fotki mam coś na pw Ci podeśle.

  4. #204
    stratus84's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włoszczowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Djtomek Pokaż post
    Rezystory przykręca się do belki i po wszystkim
    Tak też mam zamiar zrobić. Jak wprowadziłeś kable od rezystorów do klosza?

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Djtomek Pokaż post
    fotki mam coś na pw Ci podeśle
    Jak możesz wrzuć na forum to sobie wszyscy zobaczymy efekt

  5. #205
    michal_88's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk/Małopolska
    Auto
    Audi S-Line
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Mój błąd. W zderzaku sline są h11 także przepraszam

  6. #206
    Djtomek's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Augustów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Jeden kabel do wtyczki do lampy a drugi do masy na aucie. Na fotkach za bardzo może nie widać że bielsze ale na żywo była duża różnica.

    Ostatnio edytowany przez Djtomek - 24-10-16 o 12:01

  7. #207
    adamS3's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi S3
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    To jest niebieski halogen, tak?

    Jak ma się prawo jeśli chodzi o kolorowe żarówki halogenowe? Nie mogę nigdzie znaleźć konkretnej odpowiedzi na moje pytanie...nie chce wrzucać LED-ów tylko ewentualnie to co wcześniej podesłałem. Pozdr
    BHZ - STAGE 2 - 330HP/436NM

  8. #208

    Data dołączenia
    Oct 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3miasto
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Domyślny

    Witam Wszystkich. Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem a3 , podniecenie jeszcze nie zeszło . Czytałem ten wątek chyba z 3 razy ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie mam problem z bixenonem i DRL(bixenony były oryginalnie założone). Przełącznik świateł jest ustawiony na auto i cały czas swieca sie xenony ( mam czujnik deszczu/zmierzchu , sprawdzałem w vcds'ie w blokach pomiarowych i przy świeceniu latarka zmieniaja sie wartosci od 0 do 7. Wycieraczki auto działają. Nie da się w zaden sposób zapalić świateł tych wewnętrznych (najbliżej grila),moge tylko zapalić xenony, postojowe, długie,halogeny. W centralnym zespole elekt. mam zaznaczone (zainstalowany czujnik zmierzchu/deszczu), choć był on odznaczony, ale i tak nic to nie pomogło. Również w module komfortu mam wybrane światła bixenony z DRL jednyna opcja z listy rozwijanej BX+DRL. Nie mam już pomysłu. Czy coś jeszcze muszę zakodować , sprawdzić ? bo jak byłyby przepalone żarówki to świeciłby sie komunikat przecież prawda.

  9. #209
    adamS3's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi S3
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez stou Pokaż post
    Witam Wszystkich. Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem a3 , podniecenie jeszcze nie zeszło . Czytałem ten wątek chyba z 3 razy ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie mam problem z bixenonem i DRL(bixenony były oryginalnie założone). Przełącznik świateł jest ustawiony na auto i cały czas swieca sie xenony ( mam czujnik deszczu/zmierzchu , sprawdzałem w vcds'ie w blokach pomiarowych i przy świeceniu latarka zmieniaja sie wartosci od 0 do 7. Wycieraczki auto działają. Nie da się w zaden sposób zapalić świateł tych wewnętrznych (najbliżej grila),moge tylko zapalić xenony, postojowe, długie,halogeny. W centralnym zespole elekt. mam zaznaczone (zainstalowany czujnik zmierzchu/deszczu), choć był on odznaczony, ale i tak nic to nie pomogło. Również w module komfortu mam wybrane światła bixenony z DRL jednyna opcja z listy rozwijanej BX+DRL. Nie mam już pomysłu. Czy coś jeszcze muszę zakodować , sprawdzić ? bo jak byłyby przepalone żarówki to świeciłby sie komunikat przecież prawda.
    Ustaw pokrętło DRL w pozycji "1" i włącznik na AUTO -> W momencie gdy będzie dostateczna ilość światła będą się palić DRL a jeśli nie bixenony.

    Jeśli masz seryjną instalację DRL to nie grzeb nic w VCDS. Pozdr
    BHZ - STAGE 2 - 330HP/436NM

  10. #210

    Data dołączenia
    Oct 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3miasto
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Domyślny

    Dzięki za szybką odpowiedz. wlasnie bylem przy aucie sprawdzic jeszcze pare rzeczy,wydaje mi sie ze jest jakiś progres ,wcześniej czy to dzień czy to noc cały czas paliły sie xenony. Po zaznaczeniu w VCDS'ie opcji czujnik zmierzchu/deszczu i zaznaczeniu opcji na skandynawie bo nie bylo zaznaczone ani skandynawia ani ameryka , to po ustawieniu przelacznika DRL w pozycji 1 i ustawieniu wlacznika na auto w dzien gasna xenony ale nie zapalaja sie dzienne, zakrywam czujnik wlaczaja sie xenony. Przełącznik od DRL działa bo zapalaja się tylne postojówki , ale przód nie swieci. Zarówki sprawdziłem bo udało mi sie je zapalić przez vcdsa. NIe mam juz pomysłu, widac ze ktos sie bawil z kodowaniem. Nigdzie niestety nie moge znalesc jakie powinno byc prawidlowe kodowanie aby DRL działały poprawnie z xenonami. Chyba zostaje serwis.

Strona 21 z 35 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •