Strona 34 z 35 PierwszyPierwszy ... 2432333435 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 331 do 340 z 347

Temat: DRL - Światła do jazdy dziennej

  1. #331

    Data dołączenia
    Aug 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Gora
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Mam A3 2009 FL bez xenonu ale DRL. Chce zrobić tak żeby swiatla mijania plus tylne ledy paliły się zawsze z automatu. Nie będę używał DRL. Żona zapomina włączać świateł itd. Jak to zakodowac? W innych autach wlaczalem tryb skandynawski w vcdsie i działało a tutaj nie chce.

  2. #332

    Data dołączenia
    Sep 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB

    Domyślny

    Podłączam się do pytania. Jak ustawić światła mijania w poz.0 po przekręceniu kluczyka?

  3. #333
    julo23's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zawiercie
    Auto
    Audi A4 B7 BRD, A3 8p BMN
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    22 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skrzat1981 Pokaż post
    Witajcie. Przeczytałem całe 33 strony wątku na temat DRL. Powiem szczerze nie znalazłem odpowiedzi na moje problemy, a mianowicie...Pacjent A38p z 2004r posiadam na wyposażeniu auta włącznik świateł z funkcją AUTO oraz czujnik zmierzchu i deszczu. Czujnik zmierzchu działa ponieważ jak jest pokrętło ustawione na AUTO to jak jadę w nocy lub jak wjadę w ciemne miejsce w dzień to zapalają się światła mijania(xenon) ale.....jak jest dzień to niestety nic się nie świeci w lampach mam tylko światła mijania drogowe oraz kierunki. Dziwna ta konfiguracja wyposażenia. Chciałbym mieć światła do jazdy dziennej i pytanie jak to ugryźć. Ma ktoś jakiś pomysł? Dodam że VCDSem włączyłem tryb skandynawski i owszem światła xenon świecą non stop oczywiście po przekręceniu zapłonu. Wolał bym jednak aby były DRL.
    Dziś będac w sklepie z oświetleniem sprzedawca zaproponował mi zestaw DRL razem z Kierunkami. Co o tym myślicie i czy ktoś montował coś takiego w swoim aucie? Jak to zamontować aby wykorzystać funkcję AUTO i Czujnik zmierzchu.
    Link do zestawu: https://interlook.pl/product-pol-118...j-AUTOMAT.html
    Mialem cos podobnego w audi A4, fajna sprawa, jedyny minus to kablarnia pod maska.

    Tez mysle co tu dac zeby czyjnik zmierzchu wykorzystywac do jazdy dziennej. Wtedy można by jezdzic cały czas na funkcji auto i zapomniec o wlaczaniu świateł. Poki co włączyłem tryb północno amerykanski ale gdzies te swiatla słabo świecą z przodu, ledwo je widać. Nie wiem czy gdzies mozna rozjaśnić. Jesli by sie to udało to mogloby zostac bo wtedy tyl wygaszony jest. Nie wiem czemu tylko swiatla krotkie jako dzienne świecą mi jak postojowki

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    Było: A3 8L 1.9 TDI 110KM,
    Było: A3 8P 2.0 TDI 140KM, BKD
    Było: A4 B6 Avant 1.9TDI 170KM i 380Nm AVF+
    jest: A3 8P 2.0 TDI 170KM BMN
    jest: A4 B7 2.0 TDI 170KM BRD

  4. #334

    Data dołączenia
    Apr 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ruda Śląska
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    inny

    Domyślny Nie świecą światła jazdy dziennej

    Witam!
    Dzisiaj przestały mi świecić światła do jazdy dziennej. Przy ustawieniu AUTO nie świecą . Xenony działają, czujnik zmierzchu też.
    Myślę że to bezpiecznik bo nie świecą obie, tylko nie mam pojęcia gdzie go szukać.
    Może ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie?

  5. #335
    Rayban's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Witam,
    Audi a3 produkcja 12.2009, czy można wyłączyć kontrolę spalonych żarówek dziennych drl oraz światła cofania ? Chciałbym w ich miejsce zainstalować żarówki ledowe.

  6. #336

    Data dołączenia
    Jul 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cześć,
    Również mnie dopadł problem z trybem auto i DRL. Niezależnie czy jest jasno czy ciemno to świecą światła mijania w trybie auto. DRL świeci tylko w pozycji '0'. Czujnik zmierzchu w przedniej szybie sprawny, czujniki w lusterku fotochromatycznym też, fototranzystor w zegarach działa. Nie mam za bardzo już pomysłu co może być nie tak. Czy ktoś dysponuje pinologią włącznika? Może tam się coś pokiełbasiło.

    @max 70, czy rozwiązałeś swój problem?

    Edit
    Jakby ktoś miał podobnie, to pomaga reset przez odłączenie klemy aku
    Ostatnio edytowany przez markpio007 - 12-11-20 o 15:47 Powód: dodano rozwiązanie

  7. #337

    Data dołączenia
    Jul 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Okolice Oświęcimia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny Problem ze światłami

    Siemanko moje auto to A3 8P z 01.2009r. Światła zwykłe halogenowe ostatnio wystąpił u mnie problem i nie działają DRLe i postoje z przodu, a z tyłu światła przeciwmgielne działają zamiennie ze światłami cofania to znaczy kiedy wrzucę wsteczny palą się przeciwmgielne a jak załącze przeciwmgielne to świecą światła wstecznego. Wszystkie żarówki sprawne na fisie brak błędu po podpięciu komputera wystąpiły takie błedy, logi w linku. Nie wiem czy to wina kodowania czy co

    https://drive.google.com/file/d/1nqI...ew?usp=sharing
    Ostatnio edytowany przez mareq_95 - 08-06-21 o 12:03

  8. #338

    Data dołączenia
    Nov 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opole
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Witam mam problem z światłami otóż dołożyłem światła do jazdy dziennej i wymieniłem włącznik świateł na taki z obsługą DRL wszystko podłączyłem prawidłowo tylko gdy przełączam na DRL to po sekundzie zapalają się wszystkie światła a nie tylko do jazdy dziennej czy ktoś wie jak to można zrobić żeby zapalały się tylko DRL?

  9. #339
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

  10. #340

    Data dołączenia
    Feb 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    małopolska
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Domyślny

    Witam , posiadam a3 8p z 2009 roku brak xenonow i drl i teraz pytanie gdy przelacze na auto to swiatla zaoalaja sie jedynie po zmierzchu w dzien nic nie swieci a czy jest szansa jakos zakodowac zeby w dzien jak dam na auto zapalaly sie halogeny a po zmroku mijania? Posiadam czujnik zmierzchu i deszczu.

    Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Strona 34 z 35 PierwszyPierwszy ... 2432333435 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •