Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokazane rezultaty 51 do 58 z 58

Temat: silniczek regulacji świateł

  1. #51
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    weź kombinerki i przekręć mocno w lewo, musi wyjść
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  2. Podziękowania dla Grabek za pomoc w problemie

    adrian_krc (05-04-17)

  3. #52

    Data dołączenia
    Jul 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny dziwny zaczep regulacji świateł

    Witam dziś doszły do mnie lampy do a3 8l polift. Cały problem w tym że urwany jest jeden zaczep. Ale dosyć dziwnie wygląda czy coś nie tak ? I jaki silniczek kupić do nich ? ten z bolcem czy inny ? dorzucam zdjęcie.http://www.fotosik.pl/zdjecie/a5b549d0c0ed7c34

  4. #53
    Czary's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    KOS
    Auto
    Audi quattro
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Zaczep urwany trzeba kupić nowy polecam ten mocniejszy z twardszego materiału koloru czarnego(pasuje również z MB sprinter)
    http://www.xenon24.eu/612-regulator-e39-po-lift-zestaw-naprawczy-regulacji.html

    tak silniczek z bolcem.

  5. #54
    PeterTe
    Guest

    Domyślny

    Cześć,

    Kupiłem lampy Sonar do mojej A3 8L (przedlift) i chcę przełożyć silniczki regulacji.
    Wydaje mi się, że silniczki mogą mieć trochę za krótki ten bolec, gdyż zaślepka z lamp jest o jakieś 5mm dłuższa.
    Przymaksymalnym podniesieniu lampy i tak pozostają opuszczone.
    Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim?

    Edit: problem rozwiązany. Za pomocą manualnej regulacji przybliżyłem do siebie tę rynienkę na bolec silniczka i wszystko pasuje.
    Ostatnio edytowany przez PeterTe - 10-09-17 o 12:57 Powód: Rozwiązanie problemu

  6. #55

    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bialystok
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny Montaż reg. świateł

    Cześć.
    Mam nadzieje, ze to dobry dział
    jak włożyć tę białą kulkę w gniazdo ? na siłę nie bardzo chce wskoczyć czy macie jakiś sprawdzony pomysł ?
    bez rozbierania lampy?

  7. #56
    monlag1's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław
    Auto
    Audi A3 253KM/486Nm
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    61 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Siemka,najpierw podlacz ten silniczek pod wtyczke i ustaw regulacja zeby sie maksymalnie wysunąl trzpien.Sciagnij dekielek z lampy i pchnij odblysnik zeby rynienka dosunela sie do otworu montazowego tego silniczka.Bierzesz go i wsuwasz ta kulke od boku rynienki od zewnetrznej strony.Jak kulka wejdzie w rynienke to wsadzasz silniczek i przekrecasz.Czasem trzeba pokrecic sruba regulacyjna zeby ten odblysnik mogl sie bardziej zblizyc tego otworu zanim zaczniesz wsuwac ta kulke . Tyle

  8. #57

    Data dołączenia
    Apr 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów / okolice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez monlag1 Pokaż post
    Siemka,najpierw podlacz ten silniczek pod wtyczke i ustaw regulacja zeby sie maksymalnie wysunąl trzpien.Sciagnij dekielek z lampy i pchnij odblysnik zeby rynienka dosunela sie do otworu montazowego tego silniczka.Bierzesz go i wsuwasz ta kulke od boku rynienki od zewnetrznej strony.Jak kulka wejdzie w rynienke to wsadzasz silniczek i przekrecasz.Czasem trzeba pokrecic sruba regulacyjna zeby ten odblysnik mogl sie bardziej zblizyc tego otworu zanim zaczniesz wsuwac ta kulke . Tyle
    A takie pytanko, bo coś namieszałem sobie sprawdzając silniczki jak wygląda pozycja 0? Trzpień wysuniety na maxa czy odwrotnie?

  9. #58
    monlag1's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław
    Auto
    Audi A3 253KM/486Nm
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    61 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Lobcio Pokaż post
    A takie pytanko, bo coś namieszałem sobie sprawdzając silniczki jak wygląda pozycja 0? Trzpień wysuniety na maxa czy odwrotnie?
    potencjometr po wpieciu wtyczki do silniczka sam Ci to ustawi,Ty jedenie musisz potem jechac na stacje diagnostyczna (jak grzebales w regulacji lampy),ustawic sobie na 0 i gosc ustawia Ci swiatla.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •