Od ponad roku jestem związany z niekomercyjnym projektem PoiPoint. Za zupełną darmochę można pobierać do nawigacji GPS punkty POI(Punkty Użyteczności Publicznej). Spory projekt. Cały czas jednak dopieszczamy naszą pracę. Teraz jednak brakuje użytkowników którzy dodawaliby punkty z swoich okolic. Jeżeli wiesz gdzie w Twojej okolicy znajduję się np. Fotoradar, Punkt Kontroli drogowej, sklep spożywczy, stacja benzynowa, basen lub apteka wejdź na stronę http://www.poipoint.pl i dodaj go.
Inaczej mówiąc jeżeli każdy doda coś od siebie to stworzy się wielka darmowa baza Punktów POI która będzie wielkim ułatwieniem w podróżach. Np. jedziesz do obcego miasta na drugim końcu Polski i potrzebujesz coś zjeść. Wybierasz restauracje i dostajesz w swojej nawigacji listę najbliższych restauracji.

Wielu z Was myśli sobie teraz że już ma wgrane punkty POI. To prawda... wiele nawigacji posiada wgrane oryginalnie punkty ale wiele z nich jest przestarzała i już są nie aktualne. Baza w serwisie PoiPoint jest aktualizowana codziennie. Codziennie są modyfikowane punkty przez użytkowników aby ich współrzędne były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistego miejsca.

Tak jak już wspomniałem, serwis PoiPoint.pl jest całkowicie darmowy. Pobieranie i dodawanie punktów jest i będzie bezpłatna.


Jeśli chcesz pomóc w projekcie, wejdź na www.PoiPoint.pl. Tysiące ludzi w Polsce liczą na Ciebie .




Do admina - Prosiłbym o nie kasowanie tego posta. Mam nadzieję że mogę liczyć na pomoc tak jak ja ją oferowałem gdy parę lat temu serwer a3-club.net padł.


Pozdrawiam