Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: Brak połączenia VAG przerwa K-leitung ?

  1. #1
    rpiechota's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    VCDs Okolice Bełchatowa-Radomska
    Auto
    A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRUA (150 KM)
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny Brak połączenia VAG przerwa K-leitung ?

    Witam w moim Audi A3 2003 r 2.0 TDI . Podczas łączenia się za pomocą Vaga , mogę się połączyć tylko ze silnikiem . Z resztą jest brak komunikacji. Auto zostało sprowadzone z Włoszech. Myślałem że jest to wina sterowników ponowne instalowanie ,zmiana programów itp nie pomaga ale po przeczytaniu kilkadziesiąt postów zastanawiam się czy czasem nie jest rozłączone połączenie K-leitung topologia połączeń A3 dostępna na stronie http://www.diaaut.home.pl/r48841c4.htm ) np przed kradzieżą zaraz za sterownikiem silnika .
    Zwracam się z pytanie czy ktoś może wie gdzie to połączenie może się znajdować( wiem że przewód jest długi i rozłączyć można w każdym miejscu ? Nie chce od razu rozgrzebywać pół auta. Jutro jak starczy mi czasu bym się za to zabrał. Aby się upewnić czy jest wszytko ok myślę sprawdzić tak najszybciej przejście (miernikiem) pomiędzy radiem a gniazdem OBD2. Jak nie to wepnę się Vagiem bezpośrednio przy radiu i tyle:/

    Może jakieś inne propozycje ?
    Pozdrawiam Robert

  2. #2
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Po pierwsze poczytaj sobie temat dotyczący jaki kabel do 8P i sprawdź czy aby taki posiadasz i odpowiedni do niego prodram np. VCDS. I jak masz więcej pytań to kontynuj we wskazanym temacie.
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •